Kempa: Mówienie czterolatkowi, aby określił swoją płciowość to bestialstwo. Prof. Krzemiński: Czuję się zażenowany. To jest jakiś wybuch nonsensu

08.01.2014 22:00
Beata Kempa, Ireneusz Krzemiński

Beata Kempa, Ireneusz Krzemiński (Fot. Agencja Gazeta)

- Chłopcy mają zakładane peruki takie jak dziewczynki, mają za zadanie zabawić się w kosmetyczkę. To jest śmieszne do czasu. Kiedy 4-latkowi każe się określać jego płciowość, niezależnie od jego płci biologicznej, to jest po prostu bestialstwo - mówiła w "Kropce nad i" Beata Kempa, odnosząc się do "ideologii gender w polskich przedszkolach". - Czuję się zażenowany. To jest jakiś wybuch nonsensu - skomentował słowa posłanki prof. Ireneusz Krzemiński.
Dzisiaj rozpoczął prace nowy zespół parlamentarny "Stop ideologii gender", którego szefową jest Beata Kempa. Oprócz niej w skład zespołu wchodzi jeszcze 14 posłów Solidarnej Polski.

W "Kropce nad i" w TVN24 Kempa mówiła m.in., na czym polegać będą prace jej zespołu. - Po pierwsze, monitorowanie sytuacji i podanie do publicznej wiadomości, gdzie takie eksperymenty [jak np. przebieranie w przedszkolach chłopców za dziewczynki - red.] się dzieją. Po drugie, jakie środki publiczne, przez kogo podpisywane, przeznaczane są na finansowanie tej ideologii gender. Kto w końcu te pieniądze bierze. Bo ja podejrzewam, że te organizacje będą te szkolenia robić różnej maści. Zabiorą pieniądze, a nam zostawią zaburzone dzieci - powiedziała posłanka.

"Przeraża mnie poziom umysłowy argumentacji pani Kempy"

Kempa stwierdziła też, że ideologia gender w przedszkolach "miesza dzieciom w głowach". - To nie jest zabawa. Przebiera się te dzieci, chłopców za dziewczynki, dziewczynki za chłopców. Wyprasza się te dzieci, po czym, jak wrócą, mają określać płciowość koleżanek i kolegów. Chłopcy mają zakładane peruki takie jak dziewczynki, mają za zadanie zabawić się w kosmetyczkę, pomalować swojej pani paznokcie. To jest śmieszne do czasu. W momencie kiedy dziecku czteroletniemu każe się określać jego płciowość, niezależnie od jego płci biologicznej, to jest po prostu bestialstwo - powiedziała Kempa.

- Ja się czuję zaburzony... Czułem się zażenowany, jako wierzący katolik, treścią listu polskich biskupów [ws. gender - red.], jego poziomem intelektualnym. A teraz się czuję jeszcze bardziej zażenowany, bo po wstępie mojej poprzedniczki, to właściwie co ja mogę powiedzieć? To jest jakiś wybuch nonsensu. Nie wiem, czy pani ma złą wolę, czy jednak coś jest z tym rozumem, uspołecznionym ideologicznie, jest nie w porządku... - skomentował wypowiedź Kempy socjolog prof. Ireneusz Krzemiński.

- Może pani Kempa powinna się przebrać czasem za chłopca i zobaczyć, jak inaczej wygląda świat? - zasugerował profesor. I dodał: - Ja się w ogóle łapię za głowę. Przeraża mnie poziom umysłowy tego rodzaju argumentacji, który pani prezentuje.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (388)
Zaloguj się
 • arnie31

  Oceniono 514 razy 316

  Ja nie mam słów,łapy mi opadają i naprawdę nie wiem co powiedzieć-jak mam się również odnieść do tego co reprezentuje kempa,to jest kwintesencja głupoty,myślę,że należy zgłosić panią kempę do Madame tussauds-tam będzie stał jej pomnik a zwiedzający będą informowani:tu jest proszę państwa brad pitt a tu tu proszę państwa tak wygląda kwintesencja głupoty ludzkiej - masakra:/

 • mieszczuch123

  Oceniono 327 razy 219

  Mówienie Kempie o orgazmie wywołanym przez mężczyznę to jest dopiero bestialstwo.

 • trawolta

  Oceniono 211 razy 141

  "- Może pani Kempa powinna się przebrać czasem za chłopca i zobaczyć, jak inaczej wygląda świat? - zasugerował profesor."
  Hmm.... Obserwując Panią Poseł sądziłem, że to się już czasami dzieje.
  Oczywiście mówię o poziomie testosteronu w wojowniczych wypowiedziach, nie o powierzchowności.

 • p-y_t-x

  Oceniono 188 razy 138

  Tonący gendera się chwyta. Pocieszajace, że już nie długo odpoczniemy od posłanej.

 • mr_gm

  Oceniono 215 razy 133

  Kempa weź kobieto kup ty sobie słownik języka polskiego i dokładnie go przeczytaj, chociaż to znając twoje wypowiedzi daremny trud, bo jak ktoś jest prosty jak cep, to bardziej skomplikowanych pojęć nie przyswoi.

 • ukropp

  Oceniono 207 razy 127

  Pan Bóg Ci powiedział? Czy pan biskup. Czy pan ksiądz? Czy sam sobie to wymyśliłeś? I wiesz o co chodzi w ogóle. I co w tym zdrowego? Że ktoś nie rozumie i kłapie dziobem za nasze pieniądze? Jak się Pani Kempie nie podoba równouprawnienie to może wracać do garów i biegać w sukience nie w żakietach, itd...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 157 razy 111

  Zacięła mi się płyta: jeżeli Rosja to stan umysłu, to Polska jest stanem braku umysłu. (Tak zapewne komentują to w Europie).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje