Kempa: Mówienie czterolatkowi, aby określił swoją płciowość to bestialstwo. Prof. Krzemiński: Czuję się zażenowany. To jest jakiś wybuch nonsensu

08.01.2014 22:00
Beata Kempa, Ireneusz Krzemiński

Beata Kempa, Ireneusz Krzemiński (Fot. Agencja Gazeta)

- Chłopcy mają zakładane peruki takie jak dziewczynki, mają za zadanie zabawić się w kosmetyczkę. To jest śmieszne do czasu. Kiedy 4-latkowi każe się określać jego płciowość, niezależnie od jego płci biologicznej, to jest po prostu bestialstwo - mówiła w "Kropce nad i" Beata Kempa, odnosząc się do "ideologii gender w polskich przedszkolach". - Czuję się zażenowany. To jest jakiś wybuch nonsensu - skomentował słowa posłanki prof. Ireneusz Krzemiński.
Dzisiaj rozpoczął prace nowy zespół parlamentarny "Stop ideologii gender", którego szefową jest Beata Kempa. Oprócz niej w skład zespołu wchodzi jeszcze 14 posłów Solidarnej Polski.

W "Kropce nad i" w TVN24 Kempa mówiła m.in., na czym polegać będą prace jej zespołu. - Po pierwsze, monitorowanie sytuacji i podanie do publicznej wiadomości, gdzie takie eksperymenty [jak np. przebieranie w przedszkolach chłopców za dziewczynki - red.] się dzieją. Po drugie, jakie środki publiczne, przez kogo podpisywane, przeznaczane są na finansowanie tej ideologii gender. Kto w końcu te pieniądze bierze. Bo ja podejrzewam, że te organizacje będą te szkolenia robić różnej maści. Zabiorą pieniądze, a nam zostawią zaburzone dzieci - powiedziała posłanka.

"Przeraża mnie poziom umysłowy argumentacji pani Kempy"

Kempa stwierdziła też, że ideologia gender w przedszkolach "miesza dzieciom w głowach". - To nie jest zabawa. Przebiera się te dzieci, chłopców za dziewczynki, dziewczynki za chłopców. Wyprasza się te dzieci, po czym, jak wrócą, mają określać płciowość koleżanek i kolegów. Chłopcy mają zakładane peruki takie jak dziewczynki, mają za zadanie zabawić się w kosmetyczkę, pomalować swojej pani paznokcie. To jest śmieszne do czasu. W momencie kiedy dziecku czteroletniemu każe się określać jego płciowość, niezależnie od jego płci biologicznej, to jest po prostu bestialstwo - powiedziała Kempa.

- Ja się czuję zaburzony... Czułem się zażenowany, jako wierzący katolik, treścią listu polskich biskupów [ws. gender - red.], jego poziomem intelektualnym. A teraz się czuję jeszcze bardziej zażenowany, bo po wstępie mojej poprzedniczki, to właściwie co ja mogę powiedzieć? To jest jakiś wybuch nonsensu. Nie wiem, czy pani ma złą wolę, czy jednak coś jest z tym rozumem, uspołecznionym ideologicznie, jest nie w porządku... - skomentował wypowiedź Kempy socjolog prof. Ireneusz Krzemiński.

- Może pani Kempa powinna się przebrać czasem za chłopca i zobaczyć, jak inaczej wygląda świat? - zasugerował profesor. I dodał: - Ja się w ogóle łapię za głowę. Przeraża mnie poziom umysłowy tego rodzaju argumentacji, który pani prezentuje.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Zobacz także
Komentarze (388)
Kempa: Mówienie czterolatkowi, aby określił swoją płciowość to bestialstwo. Prof. Krzemiński: Czuję się zażenowany. To jest jakiś wybuch nonsensu
Zaloguj się
 • malabardzomyszka

  0

  Co to jest: w papierach ma kobieta, wyglada jak facet przebrany w sukienke, brzydka-ki jak cholera i glupi-glupia jak 150? Odpowiedz: gender Kempa.

 • jedyny_twardziel

  0

  Ten wirus GENDER
  Zasiał straszny zamęt,
  Bo zaatakował
  I Rząd, i Parlament.

 • chybawierzacy

  Oceniono 1 raz 1

  Ci co taki najazd na Kempe uskuteczniaja to chyba z grupy dzieci którym zabawki w młodości
  Pomyliły się z narządami plciowymi?

 • irena5394

  Oceniono 1 raz -1

  pani Kępa bestialstwo to pedofilia zwłaszcza księży

 • edza4

  Oceniono 2 razy 0

  Jakby głupota miała skrzydła pewnie by się kepa nazywała.

 • grastep02

  Oceniono 2 razy 0

  U p. Kempy zaczynająca sie menopauza,pociąga za sobą stopniowe odmóżdżenie!

 • dorik2

  Oceniono 1 raz -1

  Hej, Kempa - gdyby nie sufrażystki, poprzedniczki feministek, siedziałabyś w domu przy garach zamiast kompromitować się w Sejmie.

 • korcia2000

  Oceniono 1 raz -1

  Prof. Krzemiński bardzo trafnie określił poziom Kempy. Tylko czy do takiego tłumoka coś dotrze?

 • Oceniono 1 raz -1

  Kempa jak zwykle dno, a prof. Krzeminski jak zwykle musi z dnem walczyc.
  Ale czy wystarczy mu sil jak tu dno goni dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje