Komentarze (47)
"Darek sądzi, że jest na froncie walki dobra ze złem" [KIM JEST KS. OKO?]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • i_am_keyser_soze

  Oceniono 41 razy 25

  Z tej pisaniny wynika tylko że nikt nie wiem kim jest ks. Oko. Nie wie tego nawet ks. Oko któremu odbiło nagłe hopla bo mu biskupi kazali zostać współczesnym krzyżowcem.

 • chi_neng1

  Oceniono 43 razy 27

  "świetnie zapowiadający się naukowiec", "zdolny publicysta", porównywany z ks. Józefem Tischnerem, świetny kompan górskich wycieczek, opiekun krakowskich środowisk medycznych (na spotkaniach grywa na gitarze, śpiewa, organizuje fantastycznie egzotyczne wycieczki). Według słów przyjaciela: "Jest bardzo otwarty w myśleniu. Bywa samokrytyczny".

  "niezwykle aktywny medialnie, wypowiadający bardzo ostre słowa - w stałym repertuarze są: "homolobby", "homoherezja", "zachowanie judaszowo-kainowe", porównywanie gender do nazizmu i komunizmu. Ewidentnie przekonany, że walczy z zorganizowanym przeciwnikiem
  dążącym do "homoideologicznej ekspansji", podzielonej na cztery etapy, którego czwartym - ostatecznym - będzie "fizyczna eliminacja przeciwników".

  Reasumujac to powyzej, + jego wypowiedzi, ktore czytalam wczesniej kilkakrotnie, ja widze trzecie wcielenie :

  Fanatyk do kwadratu, albo inaczej mowiac, fanatyk w dwoch postaciach z wygladem egzorcysty, z krwi i kosci. To jest to, czym on zieje....(oczywiscie, w moim odczuciu).

 • andaraos

  Oceniono 23 razy 9

  O czym-kim jest ten artykuł?!
  Jakiś ks. Oko nie wie, z którego punktu patrzeć. Tyle zrozumiałem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX