Bratkowska usunie ciążę w Wigilię? "To był sarkazm, a stałam się wiadrem na ścieki. Jestem w ciąży, czy nie, powinnam mieć prawo do aborcji"

22.12.2013 16:18
Katarzyna Bratkowska i Jacek Żalek

Katarzyna Bratkowska i Jacek Żalek (Fot. Polsat News)

- O ciąży i jej przerwaniu powiedziałam w określonym kontekście. W poważnym programie, w którym toczyła się debata polityczna. To był tylko akt polityczny, bo to nie miało być zwierzenie prywatne, tylko moralne. Wierzę w wartość, którą jest niepodległość kobiety - mówi w rozmowie z portalem Gazeta.pl Katarzyna Bratkowska. Feministka wywołała burzę, mówiąc, że zamierza dokonać aborcji w Wigilię, 24 grudnia.
Komentarze (830)
Bratkowska usunie ciążę w Wigilię? "To był sarkazm, a stałam się wiadrem na ścieki. Jestem w ciąży, czy nie, powinnam mieć prawo do aborcji"
Zaloguj się
 • jedyny_twardziel

  0

  To jest największa
  Z głupot na tym forum,
  In saecula saeculorum.

  Amen.

 • pitol3

  0

  Tak zlinczować za takie pitolenie po pierwsze kłami że jest w ciąży. Jest takim popaprańcem że nikt by jej nie tknął więc ??? Chyba ,że zapłaciła i to sporo. Jesli chce przerywać niech przerywa. Życzę by nie obyło się bez komplikacji. Nie szkoda jej bo ona na 100 % nie ma ani rdzenia, ani mózgu więc nie odczuwa

 • ateofi

  Oceniono 1 raz 1

  Zgadzam się z panią Bratowską co do kwestii szkodliwych działan tej nieszczęsnej "Komisji" 17 idiotów. Powinno ich się wszystkich pod sąd postawić za szykanowanie kobiet i próbę gmerania w trudnym kompromisie aborcyjnym. Natomiast sposób, w jaki Pani się zachowala budzi moją odrazę. Pani Sratkowska potraktowala ciążę (prawdziwą czy nie, to już nieważne w tej chwili) w sposób przedmiotowy oraz pozbawiony minimum empatii i wrażliwości. Co wi.ęcej, usiłuje Pani wmówić kobietom, że aborcja to tylko i wyłącznie Pani odpowiedzialność. Otóż nie! Ja bym chciała znać opinie ojca dziecka, on też ma prawo decydować, co się stanie z ciążą - to jest też jego dziecko (pomijam tutaj przypadki z ustawy typu gwałt, kazirodztwo, zagrożenie życia czy ciężkie uszkodzenie płodu) - wy egoistki chcące się skrobać na życzenie zbyt często o tym zapominacie!!!! Aha, żeby uprzedizć ataki religijne - nie jestem katoliczką, jestem osobą jak najbardziej niewierzącą, ale szanuję inne życie!

 • vertigo13

  0

  .
  Marycha PL krolowa
  miala szanse jezusika
  wyskrobac ale wolala
  udawac ze ja duch
  swiety przelecial

  juz wczesny katol byl
  klamca i hipokryta,
  i tak klamstwo biblijne
  stalo sie religia

  :-)

 • Beata Ogarek

  Oceniono 1 raz 1

  idioci nie rozumieją że środki wczesnoporonne dostepne w aptece też zabijają zarodek ,każdy lekarz o tym informuje kobiete,bo ma rozsądek większy niż wszyscy faceci uprawiający sex bez zabezpieczeń-nawet tabletki maja więc czemu sami nie zapobiegają skoro sami zasiewają w ciele kobiety???

 • da64

  0

  Prowokacja się udała aż za dobrze!!!

 • Bob Robson

  Oceniono 1 raz 1

  Niech usuwa. Takie jak ona nie powinny się rozmnażać.

 • zbych2028

  Oceniono 1 raz 1

  Po pierwsze ta Pani zapomina że jest tylko wyrośniętym niewyskrobanym płodem, po drugie jako feministka nie stosowała środków antykoncepcyjnych ponieważ jest obojnakiem. Feministki są jednego dnia kobietami, a na drugi dzień umawiają się i są już mężczyznami, a w tej sytuacji ciach i dziecko (przepraszam, one nie noszą w brzuchu dzieci tylko "płody") gotowe.

  0

 • slawek654

  0

  Szkoda że tego potwora nie pozbyła się matka będąc w ciąży

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje