PLL LOT skarży posłów PiS do sądu i składa zawiadomienie do ABW. Zarzut: działanie na szkodę spółki

22.12.2013 12:57
Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT

Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Zarząd PLL LOT skierował do sądu prywatny akt oskarżenia przeciwko posłom PiS. Złożył też zawiadomienie do ABW - poinformowała spółka. Przewoźnik zarzuca parlamentarzystom złamanie prawa i działania szkodzące spółce.
Zobacz także
Komentarze (84)
PLL LOT skarży posłów PiS do sądu i składa zawiadomienie do ABW. Zarzut: działanie na szkodę spółki
Zaloguj się
 • 0

  Dla tych, ktorzy uwazaja, ze wszystko jest OK. (Wiadomosc z 24th grudnia 2013)
  "Uważam Rze": niebezpieczne bakterie zagrażają pasażerom samolotów LOTwiadomosci.onet.pl/kraj/uwazam-rze-niebezpieczne-bakterie-zagrazaja-pasazerom-samolotow-lot/rfl6t

 • 1pirat2

  0

  Nie wiem dlaczego nie których jeszcze to dziwi ,przecież to takie PIS-owskie.Bo co robi PIS od 6lat oprócz szkodzenia dla PO a to równa się szkodzeniem Polsce.

 • donald-tusek

  Oceniono 3 razy -1

  To się nazywa przewrotność aparatczyków PO z LOTu.
  Zdobyli drażniące dowody przekrętu nielegalnie!!! BANDA IDIOTÓW. Mikosz won!!!

 • nietyp

  Oceniono 3 razy 1

  Wy barany!!! Skarb Państwa ma 67,97 procent w tej firmie!!! To są wasze pieniądze!!! Kto ma tych pieniedzy pilnować jeśli wszystko co się tam dzieje jest ukryte??? I jest mi wszystko jedno czy to ludzie z PIS czy Ruchu Palikota patrzą na recę tym nieudacznikom którzy mają stratę na 20 mln.!!!

 • pilot777

  Oceniono 2 razy -2

  LOT??? Jakas maly, nic nieznaczacy przewoznik, tyle, ze zlopie pieniadze z naszych podatkow i jest sztucznie utrzymywany przy zyciu... Dajcie temu trupowi spokojnie umrzec, niech zrobi miejsce dla jakiejs normalnej firmy dzialajacej na rynkowych zasadach.
  A swoja droga ktos slusznie zauwazyl - "Jak najlepiej przegonić tych, którzy chcą patrzeć na ręce? Pozwem."

 • kibic_rudego

  Oceniono 3 razy 1

  Dawid Jackiewicz zamordował z zimna krwią bezdomnego we Wrocławiu.
  Oczywiście prokuratura nie widziała w tym nic złego.
  Jego zona jadać w tramwaju opieprzyła faceta, ze śmierdzi. On jej odpowiedział i ona obrażona zadzwoniła do męża. Ten przyjechał autem, ale facet wysiadł już, wiec Dawid wsiadł w auto i zaczął go szukać . Gdy go znalazł (chociaż to nie jest pewne, ze znalazł "właściwego") zaczął go bić ze skutkiem śmiertelnym

 • ta56

  Oceniono 4 razy 0

  Najlepszą obroną jest atak. Cwaniaki z LOT-u wiedzą o tym doskonale. Ale nie wiadomo czy jak dojdzie do procesu, to kij popłynie tak jak sobie zaplanowali. Procesy w Polsce trwają lata, a do tego czasu LOT padnie na pysk, chyba że Tusk hojną rączką znów dołoży do działalności tej rodzinnej spółeczki.

 • ta56

  Oceniono 6 razy -2

  Charakterystyczne jest to, że o czym by się na forum nie dyskutowało, to zwolennicy Platformy nic merytorycznego do powiedzenia nie mają. Ich posty ograniczają się do wyzwisk, wyśmiewania, i dyskredytowania przeciwnika ale wyłącznie na poziomie ogólnym. Widocznie jakakolwiek argumentacja jest dla wykształciuchów za trudna. Jednym słowem to półgłówki, którym wmówiono, że coś sobą reprezentują, a są na tyle prymitywni, że wierzą w to bezgranicznie.

 • prokurator_stefan

  Oceniono 7 razy -3

  "Mimo że powoływaliśmy się na ustawę o wykonywaniu mandatu posła i senatora, dostaliśmy odmowę odpowiedzi na wszystkie pytania."

  Ku... i złodziej ze spółki państwowej odmówili odPOwiedzi na pytania i POdali pytających do sądu. Dobre :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje