Owsiak: Zapraszam pana Macierewicza na Przystanek Woodstock

- Zapraszam pana Macierewicza na Przystanek Woodstock, by sobie usiąść i porozmawiać - powiedział Jerzy Owsiak w "Dziś wieczorem" w TVP Info. Wcześniej opublikował na swoim wideoblogu nagranie, w którym ostro skrytykował szefa PiS-owskiego zespołu ds. Smoleńska.
Szef Fundacji WOŚP nie wytrzymał po tym, jak konferencję prasową, na której m.in. dzieci uczone pierwszej pomocy pokazywały, czego się nauczyły, przykryła w mediach kolejna prezentacja zespołu Macierewicza. - Dzisiaj przegraliśmy. Po raz kolejny przegraliśmy z idiotyzmem, z nienawiścią, z taką manią, żeby nas wszystkich zatruć. Panie Macierewicz, zostaw nas pan wszystkich ku...a w spokoju! - krzyczał w nagraniu, które zmieścił na swoim wideoblogu.

W poniedziałek wieczorem w TVP Info powiedział już, że choć wzburzyła go ostatnia prezentacja i działania Macierewicza, zaprasza polityka na Przystanek Woodstock i jest gotów się z nim spotkać. - Nie znam pana Macierewicza. Nigdy go w życiu nie spotkałem. Nie mam powodu nawet myśleć o nim źle, może jest fantastycznym gościem i lubi tę samą muzykę, co ja. Może nawet lubi Metallikę? Moje słowa oddają charakter moich emocji, a nie są oceną pana Macierewicza - mówił.

Podkreślił, że jego słowa na wideoblogu "to był impuls": - Ile razy można słuchać teorii, momentami kosmicznych?

Chcesz na bieżąco dostawać informacje ze Szczytu Noblistów? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (110)
Owsiak: Zapraszam pana Macierewicza na Przystanek Woodstock
Zaloguj się
 • jarko49

  Oceniono 2 razy 2

  To nie jest dobry pomysl; panie Owsiak by smieci zapraszac na ten przystanek
  ktory nijak nie pasuje do Maciarki ani on do tego przystanku.
  To sa zupelnie dwa rozne swiaty - jeden kosmiczny i wyimaginowany
  drugi normalny i naturalny a tego pogodzic sie nie da niestety.
  Pan Macierewicz juz tyle zla wyrzadzil temu krajowi ze lepiej niech na ten przystanek sie nie pokazuje bo jestem wiecej niz pewien ze tam tez cos spaskudzi i zochydzi.

 • bombel1967

  Oceniono 3 razy 1

  "Jawność" w wersji WOŚP:

  1) Dlaczego Jerzy Owsiak publikacją pełnej dokumentacji księgowej "Złotego Melona" nie zaknebluje gęby każdemu oszołomowi, który pyta o źródła dochodów Jerzego Owsiaka?

  2) Dlaczego Jerzy Owsiak jako prezes WOŚP zrobił wielką awanturę wokół śmierci dziecka, grożąc wyciszeniem Orkiestry na amen, a potem po cichu, jako witrażysta z zawodu, przesłał ofertę na szkolenie dyspozytorów medycznych do Ministerstw Zdrowia i do dziś nie wiadomo ile "Złoty Melon" chciałby z tej prymitywnej akcji wyciągnąć?

  3) Jak to się dzieje, że z pieniędzy WOŚP remontuje się ośrodek w Szadowo-Młyn, a faktury za imprezy integracyjne, szkolenia i uroczystości rodzinne wystawia "Złoty Melon"?

  4) Co się stanie z nieruchomościami WOŚP, obecnie wartymi około 16 milionów złotych, gdy Orkiestra przestanie grać? Do kogo te nieruchomości będą należeć?

  5) Dlaczego od kilku lat WOŚP zakupuje przestarzały sprzęt w ilości kilkuset sztuk po kilka tysięcy złotych od sztuki, chociaż producent na swojej stronie od jeszcze dłuższego czasu proponuje zamianę przestarzałej pompy Paradigm® 722 na Pompę Paradigm Veo. Po co w ogóle WOŚP to kupuje, rzekomo dla kobiet w ciąży, skoro kobiety w ciąży mają w pełni refundowane pompy insulinowe przez NFZ? Jakie firmy wygrywają przetargi, jakie są ceny produktów i ich jakość?

  6) Dlaczego Jerzy Owsiak kłamie, że nie bierze z "puchy" na "Przystanek Woodstock" i działalność "Złotego Melona", który ma wyłączność na sprzedaż rozmaitych gadżetów. Dlaczego kłamie w telewizji, bo już w rozliczeniach z grubsza pokazuje część skrywanej prawdy.

  7) Dlaczego non stop słyszymy głupkowate hasełka i slogany: "nie bierzemy z puchy" "walnę z Baśki", a ciągle nie możemy się doprosić faktur z działalności WOŚP i "Złotego Melona"?

  8) Dlaczego tych i wielu innych pytań nie ma odwagi zadać nikt poza niszowym portalem?

 • nedlog123

  Oceniono 4 razy 2

  Jurek, daj spokój. Na Woodstock przyjeżdżają ludzie otwarci, ciekawi świata i optymistycznie nastawieni a ty zapraszasz takiego patafiana?

 • plorg

  Oceniono 4 razy -2

  Nie sądzę aby Macierewicz miał ochotę zajarać skręta z panem Owsikiem na szambie zwanym Woodstock.

 • proteusz33

  Oceniono 4 razy 0

  Owsiak niech się zajmie zbieraniem pieniędzy na sprzęt medyczny a nie konkuruje za Szczawiem Niesiołowskim.A poza tym jak chce się koniecznie z kimś spotkać to zapraszam go do ,,mojej'' knajpy

 • andaraos

  Oceniono 3 razy -1

  Szanowny panie Jerzy Owsiak.
  Proszę z ręką na sercu powiedzieć, że na temat "KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ" wie pan więcej, niż polskie społeczeństwo.
  99.99% dowodów znajduje się wciąż na terytorium Rosji ..i w mogiłach. Skąd więc pańskie (i wielu rodaków) przekonanie, że strona rządowa ma rację?
  Osobiście nie wierzę Macierewiczowi i jego ekipie. Podobnie nie wierzę Rządowi, bo im więcej dziwnych decyzji i zastosowanych procedur, tym trudniej o wiarę w przypadek, nieszczęśliwy los.
  Szczególnie, gdy porównuję tę katastrofę do innych, pokazywanych w serialu z cyklu, "Katastrofy w przestworzach". Np. w żadnym odcinku nie widziałem, by szczątki samolotu zbierane były spychaczem i koparką.
  Ale nie o to chodzi. Nie potrafię uwierzyć zapewnieniom któremukolwiek Rządowi. Zbyt wiele w ich wypowiedziach i działaniach jest kłamstw, matactw i fałszywej propagandy, w których dominują...

 • szymek_50

  Oceniono 4 razy 2

  Ciekawa propozycja Jurka Owsiaka. Antoni Macierewicz powinien przyjąć zaproszenie. Młodzież zweryfikuje bardzo szybko jego polityczną propagandę.

 • ziutka333

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Jureczku a chcesz pan odpowiadać jak Antoś dostanie wp.......ol

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX