Hofman o katastrofie smoleńskiej: W Polsce jest sekta, która wierzy w brzozę

- Dziś na pewno wiemy: ta cała teoria o brzozie została obalona - powiedział Adam Hofman na antenie TVN24. - Powinniśmy wezwać Donalda Tuska do reaktywacji komisji Millera. Bo pojawiły się nowe okoliczności - dodał rzecznik PiS.
Zdaniem Adama Hofmana w Polsce istnieje mnóstwo osób, które stanowią "sektę, która wierzy w istnienie tej cudownej brzozy". Poseł PiS w rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził, że dla nich dzisiejsze rewelacje ekspertów z zespołu Antoniego Macierewicza, którzy twierdzą, że w Smoleńsku w ogóle nie było brzozy, w którą wg komisji Millera uderzył tupolew, to "rewelacyjna, przełomowa rzecz".

- Dziś na pewno wiemy: ta cała teoria o brzozie została obalona - stwierdził. Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości dodał, że państwo powinno reaktywować komisję Millera. Dlaczego? - Bo pojawiły się nowe okoliczności - stwierdził.

- Tam na miejscu Putin z Tuskiem ustalili, że śledztwo będzie w Rosji - powiedział Hofman. - Dzisiaj i prokuratura, i Tusk, i Lasek, który jest jego ministrem od propagandy, i dziennikarze, którzy go bronią, będą utrzymywać, wbrew faktom z konferencji naukowej, że nic się nie stało - dodał. Jego zdaniem za katastrofę samolotu Lecha Kaczyńskiego odpowiedzialne są "działania osób trzecich".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (811)
Hofman o katastrofie smoleńskiej: W Polsce jest sekta, która wierzy w brzozę
Zaloguj się
 • mineyko

  Oceniono 1 raz 1

  W Polsce jest idiota, który został posłem!
  Nie jeden!!

 • osika4

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Hofman, pan to chyba nie ma przyjaciół, bo kto chciałby se z panem spotykać jak pan jest taki nudny jak flaki z olejem! Nic tylko Smoleńsk, brzoza a w przerwie pokaz genitaliów.

 • katon61

  0

  Tu jest odpowiedź;

  www.fakt.pl/Akta-smolenskie-Szefie-prezydent-doprowadzi-do-tragedii-,artykuly,188522,1.html

 • illuminatus2

  Oceniono 2 razy 0

  Dokładnie tak. Trzeba być totalnym debilem i zjebem genetycznym albo po prostu żydziskiem żeby mimo dowodów a nawet zdjęć obalonego owego drzewa na pięć dni przed zamachem nadal wierzyć że samolot o nie się roztrzaskał .
  niezalezna.pl/47389-przelomowa-informacja-prof-cieszewski-obala-mit-pancernej-brzozy
  niezalezna.pl/47551-trwa-kampania-zastraszania-naukowcow-chris-cieszewski-otrzymuje-pogrozki
  niezalezna.pl/47716-prof-cieszewski-ostro-o-polskich-szmatlawcach-i-tzw-ekspertach-laska
  niezalezna.pl/47521-prof-cieszewski-w-sejmie-naukowiec-zaprezentowal-wyniki-badan-obejrzyj-relacje
  niezalezna.pl/47711-zobacz-szczegoly-najnowszych-ustalen-prof-chrisa-cieszewskiego-relacja-na-zywo

 • tersta

  Oceniono 2 razy -2

  Oj, grubomordy, grubomordy... Szkoda na ciebie słów...

 • gigigolo

  Oceniono 5 razy 1

  musiało zapiec Hofmana, bo to raczej o sekcie i zakonie smoleńskim mówiono w kontekście pisu i Macierewicza. ale jak mówią: naszczać, nasr...ć i potem powiedzieć, ze to nie oni, to stary jak swiat numer, w który PiS wpisuje się bardzo właściwie. i tyle Hofman na twój i kolegów oszołomów temat.

 • piss.off

  Oceniono 4 razy 2

  przecież po lesie 'latał' z drabiną na plecach człowiek który ścinał brzozy na wysokości 7 metrów....logiczne no nie?

 • zibifabis

  Oceniono 5 razy 1

  O zbydlęceniu, PiSopachołków nie obrażając bydląt nie powinno się rozmawiać -, podobnie jak o PSEUDO ekspertach świrniętego antka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX