Komornik wystawia na licytację przetwory pani Katarzyny. Grzyby za 6,75 zł, miód za 15 zł

07.10.2013 16:27
Pani Katarzyna

Pani Katarzyna (Fot. Alert24.pl)

Komornik, która zajęła przetwory pani Katarzynie z Łuskowa, zamierza wystawić je w przyszłym miesiącu na sprzedaż. Licytacja odbędzie się 12 listopada w Kamieniu Pomorskim. Cena wywoławcza za słoik grzybów w occie to 6,75 zł. Więcej będzie trzeba zaoferować za słoik miodu, bo aż 15 zł. Komornik zastrzega jednak, że licytacja może się nie odbyć bez podania przyczyny.
Komentarze (418)
Komornik wystawia na licytację przetwory pani Katarzyny. Grzyby za 6,75 zł, miód za 15 zł
Zaloguj się
 • sim kot

  0

  ciekawe co jej zrobili pewnie premie dostala 100 tys zl i dlaej w grze goli biednych ludzi

 • robert.o81

  Oceniono 1 raz 1

  hmmm a Panią Katarzyne?

 • szwiat

  0

  ja myślę ze pani komornik powinna jeszcze wystawić na licytacje tynk ze ścian jako malowidła naścienne ale ma pomysły dobra jest hahahahahahahahhaahhahahahahahahahahahaha

 • navilight11

  Oceniono 2 razy 2

  Ta komornik Chuda, to istna hiena. Jaką durną i chciwą suką (hieną) trzeba być, żeby zabrać słoiki z przetworami. To zwyczajna albo nadzwyczajna złodziejka!!! I nie chce mi się już dalej gadać!!!

 • badass01

  Oceniono 2 razy 2

  Wybaczcie, ale jedyne słowa jakie przychodzą mi do głowy idealnie określające postawę pani komornik chudy to - GŁUPIA KU.... Pozdrawiam.

 • pogostarek

  Oceniono 3 razy 3

  Czy ta wiejska menda zwana komornikiem nie powinna być oskarżona z urzędu o kradzież ? i pozbawiona prawa do wykonywania zawodu ?

 • jmlodz

  0

  Komornicy nie stosują przypadkiem odpowiedzialności zbiorowej? Jeżeli tak, to czy takie przypadki nie są ścigane z urzędu? W III RP odpowiedzialność zbiorowa, o ile mi wiadomo, nie została jeszcze uchwalona.

 • hardy01

  0

  A może by tak zgłosić po prostu kradzież mienia na policję? Skoro była rozdzielność majątkowa, to działanie komornika nosi znamiona bezprawnego zaboru mienia ściganego przez prawo.

  Dlaczego poszkodowany ma składać pisma aby przywrócić stan sprzed popełnienia wykroczenia/przestępstwa?

  A gdyby tak pani komornik zabrała lodówkę, telewizor, węgiel do ogrzewania, pralkę, etc? Też pokrzywdzony obywatel musiałby składać oficjalną prośbę o zwrot mienia?

  Bizancjum!

 • ajpitoajpi12

  Oceniono 1 raz 1

  Taka zaradna pani komornik, aż zal, że się marnuje w biurze komornika, powinna być na straganie. Operatywna, znająca potrzeby rynku "SIĘ NADA".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje