Poseł Kaczmarek: Macierewicz to dla mnie polityk niedościgniony. Czerpię z niego przykład

- Antoni Macierewicz to polityk z ogromną wiedzą historyczną i merytoryczną związaną z funkcjonowaniem państwa, bardzo zasłużony dla naszego kraju. Jest również osobą bardzo kontaktową z ogromnym poczuciem humoru. Dla mnie to polityk niedościgniony. Czerpię z niego przykład - powiedział poseł PiS Tomasz Kaczmarek, odpowiadając na pytania czytelników serwisu TVP.info.
Czytelnicy TVP.info pytali Tomasza Kaczmarka m.in. o aktualną sytuację polityczną w Polsce. "Czasami wydaje mi się, że PiS woli ekskluzywną rolę silnej opozycji. Proszę o komentarz" - napisał Tomek. - Robimy wszystko, aby jak najszybciej przejąć władzę w Polsce. (...) Uważam, że wcześniej niż za dwa lata przejmiemy władzę i we wszystkich dziedzinach życia publicznego będziemy mogli dokonać daleko idących zmian. Mam nadzieję, że Donald Tusk jak najszybciej wsłucha się w głos narodu i sam podejmie decyzję o odsunięciu się w cień - odpowiedział Kaczmarek.

Były agent CBA zdradził internautom także, co myśli o partyjnym koledze Antonim Macierewiczu. - Antoni Macierewicz to polityk z ogromną wiedzą historyczną i merytoryczną związaną z funkcjonowaniem państwa i jego instytucji. Polityk bardzo zasłużony dla naszego kraju, ale jest również osobą bardzo kontaktową z ogromnym poczuciem humoru. Często współpracujemy w kwestiach związanych z funkcjonowaniem służb specjalnych. Dla mnie to polityk niedościgniony. Czerpię z niego przykład - powiedział Kaczmarek.

Kaczmarek: Marzę o założeniu rodziny

Internauta Bartek zapytał z kolei Kaczmarka, czy zgadza się z opiniami swoich kolegów, np. Jana Tomaszewskiego, ws. gejów. - Na pewno miałbym problem z korzystaniem z jednej szatni z Robertem Biedroniem podczas meczu piłkarskiego. W tej kwestii solidaryzuję się z Janem Tomaszewskim. Moim zdaniem związki partnerskie to jest temat zastępczy. Nie interesuje on większości Polaków - zaznaczył poseł PiS.

Pytany zaś o swoje marzenia, agent Tomek zdradził: - W kwestiach zawodowych marzę o tym, aby Polska była państwem, na czele którego będzie stał Jarosław Kaczyński i rząd, który będzie realizował polską rację stanu oraz reprezentował wszystkich Polaków. Prywatnie marzę o tym, aby w najbliższym czasie założyć rodzinę. Nie można żyć tylko samą pracą.

Więcej w serwisie TVP.info >>>

Chcesz na bieżąco otrzymywać najważniejsze informacje polityczne? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (389)
Poseł Kaczmarek: Macierewicz to dla mnie polityk niedościgniony. Czerpię z niego przykład
Zaloguj się
 • eques

  0

  Tomcio_Róh@cz, znany pod pseudonimem "agent", ma pomysła na rodzinę:
  bzyknąć mężatkę i owocem bzyknięcia niech zaopiekuje się bzykana i mąż bzykanej.
  To będzie taka rodzina (zastępcza) dla owoców "miłości" Tomcia_Róh@cza.
  Zapatrzył się chyba na kukułki podrzucające swoje jajo do cudzego gniazda.

 • washner

  0

  Z dostępnych w prasie informacji wynika ze CBA to kompletnie bezużyteczna ,,instytucja". Ciagłe balangi pseudoagentów, wydawanie państwowych pieniedzy na ,,prawo" i ,,lewo" bez efektów. Publiczne pomówienia ludzi o korupcje podczas gdy sami mieli upaprane ręce. I tacy siedza teraz w sejmie jak u Boga za piecem (tak im dopomógł Jarek).

 • karnisz1

  0

  Jełopa ciągnie od jełopy?

 • stary39

  0

  że Pan czerpiesz przykład z Macierewicza to widać. I że niedługo go Pan dogonisz w tym samym miejscu to też pewne.

 • jonwol

  0

  A Feliks Edmundowicz Dzierżyński to dla Tomcia ch...?

 • sacc77

  0

  To widać, słychać i CZUĆ... (ale smód...)

 • krystyna620

  0

  Skoro autorytetem do naśladowanie był Macierewicz, nie dziwię się że wszystkie śledztwa i prowokacje agenta Tomka kończyły się fiaskiem i trwonieniem pieniędzy podatników. Obaj mają fantazję jak z komedii kryminalnej.

 • konrad.ludwik02

  0

  >>>> Poseł Kaczmarek: Macierewicz to dla mnie polityk niedościgniony. Czerpię z niego przykład <<<<

  No i wszystko jasne: nic dodać, nic ująć.

 • christhin

  0

  O kobietach mówi się jaka piękna taka niezbyt mądra.Coś w tym jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX