Kurski: Zrobili z Ziobry kanalię. Dziś zawiadamiamy prokuraturę

- Zostaliśmy potwornie zaatakowani! Z naszego kandydata, Kazimierza Ziobro, zrobili kanalię i członka PZPR-u - mówi o kampanii wyborczej na Podkarpaciu Jacek Kurski w Kontrwywiadzie RMF FM i zapowiada, że jeszcze dziś Solidarna Polska złoży w tej sprawie doniesienie do prokuratury.
- To kryminalne fałszerstwo w kampanii wyborczej i przykre jest to, że akcję tę należy wiązać z ludźmi, którzy w Sejmie założyli parlamentarny zespół ds. demokracji - denerwuje się poseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. - To musi się spotkać z reakcją świata polityki. Jeśli nie, kolejne kampanie będą fałszowane, będą pojawiać się doniesienia, że kandydaci to pedofile. Każdego będzie można szkalować. Jeżeli chcemy mieć normalny kraj, musimy zaprotestować - dodaje. Kurski komentuje w ten sposób kampanię Prawa i Sprawiedliwości przeciwko posłowi Solidarnej Polski Kazimierzowi Ziobro w związku z ostatnimi wyborami uzupełniającymi do Senatu na Podkarpaciu. Wtedy PiS kolportował ulotki sugerujące, że Ziobro był członkiem PZPR.

O demonstracjach związkowców:

- Duda jest arbitrem na scenie politycznej. Trzyma równy dystans do PiS i SP. On nie chce być parasolowym prezesa PiS. Stąd jego problemy w relacjach z Jarosławem Kaczyńskim - twierdzi gość RMF FM. - Związki zawodowe kanalizują bunt społeczny. Dają prawicy szanse do wykorzystania tego w formie politycznej, dają szansę na wygraną - dodaje Kurski.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej co dzieje się w polityce? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Powiadomimy cię o najważniejszych wydarzeniach!

Więcej o:
Komentarze (101)
Kurski: Zrobili z Ziobry kanalię. Dziś zawiadamiamy prokuraturę
Zaloguj się
 • watyklan

  0

  Nikt nie może zrobić z kogoś kanalii, Kurski. Albo się nią jest, albo nie.

 • admcanarisfanclubpoland

  0

  Ty kurski siedz cicho bo jak bedzie majdan w polsce to narod tez zechce ciebie rozliczyc z twojej kariery politycznej.
  Polacy sa swiadomi ze banda platformerska lokuje gotowke a nie kupuje zlote zyrandole wiec napewno zostaniesz skontrolowany przez zmodernizowany IPN.

 • bambosz0

  Oceniono 1 raz 1

  P.Kurski i Ziobro, a kto "wrobił " św. pamięci Andrzeja Leppera w aferę gruntową> kto szukał haków na Kwacha",kto doprowadził swego koalicjanta do prokuratora,czy nie Ziobro?...Swiństwo, się odbija czkawką. Teraz płaczecie jak małe dzieci w piaskownicy. Wstyd....

 • bambosz0

  Oceniono 1 raz 1

  A tak się kochali,razem tropili"wrogów" a teraz okazuje sie że tropili SIEBIE... ... najciemniej pod latarnią... a prawiczki rządne władzy same się wykończą....ciekawe którego najpierw dopadnie seryjny samobójca?

 • losiu4

  0

  no, dla normalnych ludzi zarzut kapusiostwa czy partyjniactwa to poważny zarzut. Dla normalnych ludzi, powtarzam, nie dla czerskich wyrobników, bo tam zdaje sie kapusi hołubią i co "ałtorytet molarny" to albo kapuś albo jaki inny zaprzaniec

  Pozdrawiam

  Losiu

 • szmul.bender

  0

  Panie Kurski - jak ktos nazywa się Ziobro to niech się nie dziwi że podejrzewa się go o brzydkie rzeczy.

 • dublet

  Oceniono 1 raz 1

  Tych metod pisiory nauczyły się na szkoleniu w KGB w Moskwie.

 • andaraos

  Oceniono 2 razy 2

  Kanalia broni kanalię.
  Kurski zapomniał o "dziadku z wermachtu", czy obowiązuje u niego "prawo Kalego"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX