USA: 107-latek zginął w strzelaninie z jednostką specjalną SWAT

107-letni mężczyzna zginął w strzelaninie z jednostką specjalną policji SWAT. Mężczyzna zabarykadował się w domu w Pine Bluff w stanie Arkansas po tym, jak groził bronią dwóm osobom.
Policjanci zostali wezwani do jednego z domów w Pine Bluff. W środku znajdowały się trzy osoby. Dwie z nich zostały wyprowadzone. W środku pozostał jeszcze mężczyzna, jak się później okazało - 107-latek.

Staruszek zabarykadował się w jednym z pokoi. Antyterroryści wprowadzili do pokoju kamerę, by sprawdzić, czy mężczyzna rzeczywiście ma broń. Kiedy okazało się, że jest uzbrojony, wrzucili przez okno gaz łzawiący. 107-latek zaczął strzelać, m.in. w drzwi, którymi chcieli wejść policjanci. Funkcjonariusze też otworzyli ogień. 107-latek zginął na miejscu.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o sytuacji za granicą? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (82)
USA: 107-latek zginął w strzelaninie z jednostką specjalną SWAT
Zaloguj się
 • plumgazeta

  Oceniono 2 razy 2

  Bohater.
  Dzięki takim ludziom Ameryka stała się wielka.
  Szacunek i uznanie.

 • pipires

  Oceniono 2 razy 2

  Gdy na tym forum ktoś pisze rozsądnie, mądrze i dotyka prawdy nawet niewygodnej to zaraz jest przez tych samych komentatorów wybranych przez gazetkę napastowany słownie i wykręca się nawet oczywistą prawdę i słuszną krytykę na korzyść nawet mordu jednej nacji? Kto kogo nienawidzi? Ci, tych ,którzy mają ropę i jej bronią - czy ci, tych ,którzy jej nie mają i chcą mieć wszystko? Zabić 107 latka to skandal! Akcja antyludzka !Nikt nie powinien mieć broni nawet policja . Trzeba od niej zacząć i od armii. Broń powinna być zakazana ! Świat i ludzie to delikatne stwory i same umierają. Tu brakuje postępu w myśleniu o ludziach. Liczy się władza i wykorzystywanie jednych przez drugich.Dochodzić bronią czegokolwiek to słabość i barbarzyństwo!

 • kila1997

  Oceniono 5 razy 5

  To już nie był młody gniewny. To był stary wkur...ny

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 5 razy 5

  Ciekawe metody uwalniania się od osób zbyt długo żyjących. W Polsce mamy prościej i humanitarniej, zbyt starych nie chce się leczyć , a lekarstwa są najdroższe w Europie.

 • goran69

  Oceniono 1 raz 1

  umarł w butach, brawo dziadek

 • kurnadziad

  Oceniono 4 razy 4

  Debile jacyś, chłopina mógłby sobie jeszcze pożyć :-(

 • ekaunt

  Oceniono 5 razy -1

  Tak, oczywiście. Mieli się zastanawiać ile koleś ma lat i dać się zastrzelić. Kocham teksty mądrusków, którzy broń widzieli jedynie na strzelnicy na wesołym miasteczku, a największym zagrożeniem życia był atak wiewiórki w parku.
  Nasza policja miała swoją profesjonalną akcję w Magdalence. Tam pokazali co znaczy rozpoznanie i umiejętność oceny sytuacji.

 • nazwa_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Dziarski dziadek, nie ma co.

 • 5rolnikzwilkowiecka

  Oceniono 4 razy 4

  "USA: 107-latek zginął w strzelaninie z jednostką specjalną SWAT"

  Pełny "profesjonalizm" amerykańskich oddziałów SWAT !!!
  Strzelanie do cywili na afgańskim weselu, podkładanie broni zamordowanym cywilom w Iraku
  a nawet ze 107 letnim starym dziadkiem nie mogą sobie poradzić !!!
  Pełny 'profesjonalizm" !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX