"Wprost": SKW podsłuchiwała wiceszefa MON, a lobbysta izraelskiego koncernu go szantażował

Lobbysta Mieczysław Bull, reprezentujący w Polsce interesy izraelskiego koncernu zbrojeniowego Rafael, miał szantażować wiceszefa MON gen. Waldemara Skrzypczaka - pisze "Wprost". W tle sprawy są lukratywne kontrakty zbrojeniowe i...podsłuch, jaki ministrowi miała założyć Służba Kontrwywiadu Wojskowego.
Bull miał ostrzegać gen. Skrzypczaka, że zostanie zniszczony, jeśli nie poprze zakupu bezzałogowych wież do polskich transporterów opancerzonych Rosomak w izraelskim koncernie Rafael - informuje tygodnik "Wprost". Skrzypczak, odpowiedzialny za uzbrojenie polskiej armii, opisał sytuację w notatce do Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

Gen. Skrzypczak był podsłuchiwany przez SKW?

Mieczysław Bull zaprzecza informacjom "Wprost". Tymczasem tygodnik pisze, że SKW podsłuchiwała gen. Skrzypczaka. Nagrania, według anonimowego informatora "Wprost", "nie stawiają Skrzypczaka w cieniu podejrzeń". Prokuratorzy wojskowi, na których ręce trafił materiał z SKW, nie podjęli wciąż decyzji, czy zająć się sprawą - i to od kwietnia.

W tle rewelacji "Wprost" są przygotowania Polski do dużych zakupów na rynku uzbrojenia - resort obrony planuje m.in. kupienie śmigłowców i bezzałogowych samolotów, trwają prace nad projektem obrony powietrznej. Do zdobycia są lukratywne kontrakty, o które zaciekle walczą koncerny zbrojeniowe. Oraz "lobbyści, obce państwa i ich służby specjalne" - dopowiada "Wprost", zapowiadając na swojej stronie internetowej pełny tekst, który ukaże się w najnowszym numerze tygodnika.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Powiadomimy cię o najważniejszych wydarzeniach!

Więcej o:
Komentarze (99)
"Wprost": SKW podsłuchiwała wiceszefa MON, a lobbysta izraelskiego koncernu go szantażował
Zaloguj się
 • 440922edek

  Oceniono 2 razy 2

  Zgadzam się . Żyd za wszelką cenę musi kogoś oszukać , a jak już to najlepiej Polaka. Ot i przyczyna ponad 60 % antysemityzmu. Rozpieprzyli gospodarkę USA to co dla nich nasza. Jeszcze tylko OFE Ogrody Działkowe , Mieszkaniówkę i po Polsce. Już nam rzeczywiście pozostaną ulice - do remontu.
  Po cholerę nam wydatki na wojsko - rozmodlone. Bronek niech się bawi w wojsko za swoje. Kupi ołowiane żołnierzyki i dalej na front

 • rysiyk

  Oceniono 2 razy 2

  Gdy Polski Poseł działa na szkodę Polski to kto? ............... Mylicie się to Lobbysta.

 • calli

  Oceniono 7 razy 5

  Hej, cenzorskie szmaty wybiórcze, gdzie jest mój najlepiej oceniany, wczorajszy post?

  calli wczoraj
  Oceniono 364 razy 248
  I to są właśnie żydowskie metody stosowane przez tych bandytów w każdej dziedzinie życia - szantaż, oszustwo, zbrodnia i kłamstwo.

 • totapis500

  Oceniono 5 razy 1

  Czyżby chciał zdradzić że jest ochrzczony scyzorykiem jak koszerny Jaruś.

 • greg_mazury

  Oceniono 1 raz 1

  lobbyzm jest sfera nieuregulowana w polsce przepisami tak jak np. jak prostytucja. i stad sie biora patologie. lobbisci powinni miec prawo otwartego funkcjonowania, skladania i opiniowania projektow, sensowny lobbing nie jest patologią. tak jak bycie przedst medycznym ktory chce by jego leki byly przepisywane pacjentom.. mozna to robic etycznie - moza i nieetycznie. . licza sie jasno okreslone reguly gry. inaczej sa patologie...

 • pikkollo

  Oceniono 6 razy 6

  Niebywałe , myślałem że takie sytuacje są możliwe tylko w bananowych republikach rządzonych przez przekupnych kacyków. W każdym normalnym kraju lobbysta wygrażający wiceministrowi trafiłby za kratki , o dożywotnim zakazie wykonywania profesji lobbysty nie wspominając

 • yarrrr

  Oceniono 13 razy 11

  Przed chwilą został usunięty post z cytatami znanych osobistości na temat Żydów. Załączam niżej.

  A po angielsku, znacznie więcej cytatów na stronie:
  www.biblebelievers.org.au/repute.htm
  Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.

  George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.

  Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.

  Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.

  Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.

  Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.

  Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.

  Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.

  Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.

  Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.

 • kermit.dolomit

  Oceniono 10 razy 10

  Tera tylko czekać jak GW wytropi antysemicki spisek zawiązany przez generała i innych oficerów z MON :-)

 • ropuch1pincet

  Oceniono 12 razy 10

  calli wczoraj
  Oceniono 364 razy 248
  I to są właśnie żydowskie metody stosowane przez tych bandytów w każdej dziedzinie życia - szantaż, oszustwo, zbrodnia i kłamstwo.

  juz zaczał sie uboj rytualny popularnych postow :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX