Polska para z Wielkiej Brytanii winna głodzenia i śmierci dziecka

31.07.2013 21:31
Matka - w żółtym kółku i mały Daniel w zielonym kółku dzień przed śmiercią dziecka

Matka - w żółtym kółku i mały Daniel w zielonym kółku dzień przed śmiercią dziecka (Fot. Materiały policyjne zamieszczone na Youtubie)

Pochodząca z Polski para została uznana przez ławę przysięgłych sądu w Birmingham za winną śmierci czteroletniego Daniela P., m.in. poprzez głodzenie i bicie - donosi telewizja Sky. Dziecko zmarło w marcu 2012 r. w Coventry. Sprawa odbiła się szerokim echem w brytyjskich mediach, ponieważ szkoła, urzędy pomocy społecznej i policja nie zapobiegły śmierci dziecka. Departament ochrony dzieci władz miejskich Coventry wszczął w tej sprawie dochodzenie.
Wróć do artykułu
Komentarze (85)
Polska para z Wielkiej Brytanii winna głodzenia i śmierci dziecka
Zaloguj się
 • spokojny102

  Oceniono 1 raz 1

  popatrzcie na zdjecie tego ojczyma Krezolka, nie jeden ze strachu w portki narobi.

 • tw52

  0

  tak sie zastanawialem kogo z wygladu prxzypomina ten morderca Krezolek.
  i mam - w peirwszym Men in Black, farmer w ktorego sie wcielil alien (gra Vincent D'Onofrio)
  3.bp.blogspot.com/-ovJz0TI3-Os/UGopsfdKy6I/AAAAAAAAACA/0tp8YhNMqjU/s1600/Edgar.jpg

 • jarek.p

  Oceniono 1 raz 1

  Wiadomość dla Gazety jest na tyle mało istotna, że już nawet spadła ze strony głównej na rzecz "newsów dnia": doniesienia o przemycie wódy przez naszych wojaków i nieprawidłowościach w organizacji "wyjazdach parafialnych". Cóż... przykre.

  Dla jasności: nie, nie chodzi mi o epatowanie detalami i przedstawianie wzorem jednego z brytyjskich szmatławców mapy ciała chłopca z naniesionymi obrażeniami. Ale choć cień zainteresowania tematem... przydałby się.

  J.

 • jmb2

  Oceniono 4 razy 2

  Sąd nad pozbawionymi skrupułów i ludzkich uczuć ... zabójcami 4 letniego Daniela (w tym jego własnej matki) to także .... Sąd ... nad skutkami wprowadzania w Polsce ... tego ... "wyzwolonego" stylu życia oraz jego przeogromnego negatywnego wpływu na wzmacnianie nieetycznych postaw Polaków nawet wobec własnej rodziny i o zgrozo wobec własnego ... dziecka. Dziecko zaczyna przeszkadzać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w nowej "miłości" ?

  Tymczasem pełnej wolności pomiędzy ludźmi nigdy nie było i nigdy nie będzie. Dlaczego?

  Dlatego, ze wszyscy jesteśmy w jakimś sensie od siebie wzajemnie uzależnieni. Jak chcesz być wolna / wolny / od wszystkiego to wyjedź na bezludną wyspę i radź sobie tam sama / sam. Z czasem zatęsknisz za bycie współzależnym od innych.

  Jeżeli chcesz żyć pomiędzy ludźmi w dobrze zorganizowanym społeczeństwie i czerpać z niego korzyści (także te egoistyczne tylko dla siebie samego) ... to musisz również dać coś z siebie temu społeczeństwu a w nim też Twojej własnej rodzinie, dać coś pozytywnego, coś twórczego i coś budującego. Wtedy w ten sposób tworzysz ... równowagę ... emocjonalną zarówno w sobie samym jak i w Twoim otoczeniu a w niej życie zaczyna smakować.

  Inaczej my wszyscy Polacy i ci dobrzy i ci źli będziemy jechać nosem po bandzie z ... emocjonalnego wyczerpania.

  W Polsce już od ponad 30 lat ... mocno przestraszeni politycy wyprowadzają nas z ... emocjonalnej równowagi !!! Stąd też mamy olbrzymi brak emocjonalnej równowagi w polskim społeczeństwie.
  To się nie może skończyć dobrze !!!

  Przykład Daniela to tylko wierzchołek góry ... lodowej.

  W przeszłości ale i w teraźniejszości ... brak ciepła emocjonalnego wykończyło już niejednego Polaka i najgorsze jest to, że uśmiech na twarzy, pogoda ducha, pozytywne nastawienie do siebie oraz innych ludzi tak naprawdę ... nic nie kosztuje (na to nie trzeba pieniędzy z Budżetu Państwa polskiego) to tylko wyraz ... chęci zmiany swojej własnej postawy wobec siebie i innych ludzi.

  Przestańmy już "ćwiczyć się" w nieustannym ... wzajemnym dobijaniu się .... (podświadomie realizując testament Hitlera i Stalina) zacznijmy w końcu ćwiczyć się we wzajemnym ... wspieraniu się, bo przecież to na czym zwykle się skupiamy ... potrafi urosnąć do wielkich rozmiarów.

  Zabójcy 4 letniego Daniela są tego ewidentnym przykładem i do dzisiaj nawet nie mają świadomości, że coś złego robili. Czy o to aby walczyli nasi przodkowie?

  Moralność etyczność polskiego społeczeństwa, to coś, to coś dobrego co nasi przodkowie budowali przez setki lat w Polsce i nawet komuna tego nie zniszczyła ... jest trwonione dla zwykłej ... chciwości nielicznych.
  A ten pokrętny i negatywny przykład na dół idzie przecież z ... góry, "nawet od samego Boga" a raczej od jego uczniów.

 • jmb2

  Oceniono 3 razy 1

  blue911
  cytat: ... Jasne, że marijuana jest nieszkodliwa, jak tu twierdzą niektórzy !
  .Sama trawka oczywiście nie jest, ale styl życia jaki prowadza ćpuny - jest !!! Oto jeden z tysięcy przykładów.'

  Co tutaj dużo mówić o stylu życia ćpunów, jak nawet ... niby ta ... trzeźwa część polskiego społeczeństwa, do której należą takie "elitarne zwierzęta" ... jak nasi polscy politycy , biskupi i księża katoliccy, nauczyciele ... też już jest pozbawiona jakichkolwiek skrupułów a ... hipokryzja w tych zawodach przeżywa renesans już od ponad 20 lat.

  Teraz liczy się tylko to ... ile każdy wyrwie dla siebie, liczę się tylko JA, liczą się tylko moje własne potrzeby i ... do przodu Alleluja ... słowa te wypowiada często nasz niedościgniony "wzór" moralnego postępowania i nasz wspólny ojciec - z boskiej anteny ... po trupach do celu ... polegającego na kolejnym skłócaniu ze sobą Polaków, wytrącaniu ich z psychicznej równowagi, nastawianiu na siebie, przywoływaniu starych wciąż niezabliźnionych psychicznych ran z okresu II Wojny Światowej oraz późniejszych - u starszych - często bardzo schorowanych ludzi, po to ... by dać im złudną nadzieję na przyszłość a przez to ... zbudować sobie armię własnych "żołnierzy" do walki o dobra materialne i ... kościelne. Zagalopowaliśmy się ?

  Gdzieś w tym wszystkim zgubiona została miłość ludzi do siebie, pokora, ubóstwo o którym (na szczęście) coraz częściej mówi nowy papież Franciszek. Coś co hartuje człowieka i uniezależnia od złudnych używek.

  Widzę, że Polsce ludzie, którzy powinni dawać niezłomny przykład innym swoim moralnym postępowaniem zostali wykorzenieni, bo już nie pasują do tego ... wyzwolonego stylu życia ... promowanego u nas już od ponad 20 lat.

 • sakhmet

  Oceniono 1 raz 1

  www.usaukonline.com/latest-news/19199-daniel-pelka-sibling-of-boy-beaten-to-death-by-mother-and-her-partner-tells-jury-of-moment-he-was-found.html
  Tu jest zdjęcie tego chłopca... jest śliczny i uśmiechnięty, aż ściska serce. Nie jest podane w artykule, ale chłopiec miał rodzeństwo! Na rozprawie zeznawali, że nie raz go dokarmiali i kradli jedzenie dla niego, ale rodzice zamykali go na zamek w pokoju i nie było jak się dostać. Rodzeństwo opowiada jak Mariusz Krezolek bił chłopca i topił, a oni błagali, żeby przestał.. Mówili, że musieli troszczyć się o małego brata bo rodzice (tzn matka i jej konkubent) byli dla niego okrutni. Zamykali go w pokoju, nie mógł wychodzić do toalety więc załatwiał się w pokoju. Dzieci widziały, jak Mariusz K. rzucił chłopca o kant wanny (? tak zrozumiałam), co spowodowało późniejszą jego śmierć. Zastanawiają mnie dwie rzeczy: 1) Gdzie jest prawdziwy ojciec dziecka?? Chłopiec nazywał się Daniel Pelka, stąd, gdzie Pan Pelka? 2) Ciekawi mnie dlaczego ci chorzy wynaturzeni ludzie tak męczyli akurat Daniela a pozostałe rodzeństwo nie.

 • chilli.chilli.bang

  Oceniono 2 razy 0

  tu zdjęcia i nazwiska tej naćpanej pary, typowy układ z dyskoteki.. ja ci loda ty mi w dupę
  www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/10215490/Daniel-Pelka-stepfather-killer-was-wanted-criminal-in-Poland.html

 • jarek.p

  Oceniono 1 raz 1

  Gazeto, rozumiem, że prawo jest takie, jakie jest i nie możecie podać do wiadomości nazwisk tych bydlaków, ale w brytyjskiej prasie są cytowane np. SMSy, jakie do siebie przesyłali. Warte uwagi...

  October 7, 2011

  8.46am - Sent by Krezolek: 'Magda, lead him to the room and lock him there, you'll have some peace and do wait for me.'

  9.15am - Sent by Luczak: 'We'll deal with Rudy (Daniel) after school, he won't see grub at all. I'm going home now call me on your break.'

  12.24pm - Sent by Luczak: 'Let's buy the white stuff instead of Vodka today. We would have some fun later and you could sit at the computer and look for a car.'

  October 21, 2011

  6.43am - Sent by Luczak: 'When you're going to the shop then do remove Rudy's door handle so (Daniel's sibling) won't be opening the door for him.'

  12.04pm - Sent by Luczak: 'Buy salt as a must, if you have enough money then sugar as well.'
  November 15, 2011

  9.35am - Sent by Luczak: 'I'll call this clinic and change this appointment for (Daniel) because he's even more ill than he was.'

  December 14, 2011

  9.40am - Sent by Luczak: 'I was telling you I'd be having problems and a punishment because he's not at school. The hags from the council were here!'

  February 1, 2012

  8.54am - Sent by Luczak: 'You were striking him by the hands and he's saying in the lady's presence that it's hurting and I told him if he doesn't talk such nonsense he'd get a chocolate bar later on.'

  February 2, 2012

  7.47am - Sent by Luczak: 'One of his hands is livid blue and what am I supposed to do now.'

  8.24am - Sent by Luczak: 'I rubbed this hand of his with antibiotic ointment and I'll call school before 9.'

  10.21am - Sent by Luczak: 'Well now he's temporarily unconscious because I nearly drowned him. He's already in bed covered with the duvet and asleep and I am having some quiet time.'

  10.24am - Sent by Luczak: 'I won't be hitting him but if I hear him when he later wakes up then he's going back to the bathtub. I didn't let the water out.'

  February 8, 2012

  12.11pm - Sent by Luczak: 'I'm leaving these marks of yours to you as they aren't coming off.'

  March 2, 2012

  4.34pm - Sent by Luczak to Krezolek, as Daniel lay dying of a brain injury: 'He'll get over it by tomorrow. There is no point to stress ourselves out and to call an ambulance because that will cause proper problems.'

 • lica79

  Oceniono 5 razy 3

  tutaj zdecydowanie bliżej mi do arabskiego braku litości, obciąłbym tej szmacie łeb a jego wykastrował i pozwoli mu się wykrwawić. Mam gdzieś europejski humanizm, za dręczenie dziecka nie ma okoliczności łagodzących

 • jacniew70

  Oceniono 6 razy 2

  W Polsce byli by celebrytami i wydawali pamietniki...

 • polsz

  Oceniono 3 razy 3

  w takiej sytuacji człowiek zadaje sobie pytanie, czy model szwedzko-norweski zabierania dzieci przy najmniejszych podejrzeniach nie jest słuszny. Państwo zabrałoby małego Daniela i matka musiałaby udowadniać, że nic złego się z nim nie dzieje. I wtedy nie przeszłyby bajki o zaburzeniach trawienia i Daniel by żył.
  Szkoda, że klatka, napiętnowanie i inne publiczne kary zostały zniesione

 • leonleonidas

  0

  Powinni byc skazani i odeslani do Polski.

 • przeciez.wiem

  Oceniono 1 raz 1

  Tu więcej szczegółów o tych potworach:
  www.dailymail.co.uk/news/article-2381922/Daniel-Pelka-Mother-stepfather-guilty-murdering-schoolboy.html

 • Gość: lokolo

  Oceniono 3 razy -1

  W tym całym szaleństwie chodzi tylko o to by zabić swego brata własną, własną głupotą - Kaliber 44

 • jglorkowska

  Oceniono 3 razy 3

  Szkoda,że szkoła wcześniej nie interesowała się.W pudle też powinni ich głodzić i podtapiać tak długo,aż zdechną.Niech cierpią tak samo jak to niewinne dziecko.

 • leslaw28

  Oceniono 4 razy 4

  ludzkie gowna, powinni byc powieszeni

 • zeldox

  Oceniono 5 razy 5

  W Polsce wyrok usłyszałby ojciec a media chrzaniłyby o znieczulicy społecznej.

 • wiesio46

  Oceniono 4 razy 4

  tagedia...winni sa matka, kumpel, szkola, opieka spoleczna, szpital policja...etc...
  jeszcze jedno, Co za glupi zwyczj nie podawania pelnych nazawisk oskarzonych.
  " jakie to glupie polskie prawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
  cytat:" Jaroslaw W. syn bylego prezydenta oskaerzony o jazde z nadmierna predkoscia I zderzenie z samochodem marki Honda"

 • aby

  Oceniono 5 razy -1

  Materiał w Daily Mail jest obszerniejszy i bardziej szczegółowy niż to co można znaleźć w innych gazetach.
  W Sky News moją uwagę przykuła wypowiedź Chris Hansona z West Midlands Police, który stwierdził, że nie udało się ustalić jakichkolwiek bezpośrednich motywów zbrodni, a podczas przesłuchań nie uzyskano niczego, co pozwoliłoby policji wyjaśnić czy zrozumieć postępowanie oskarżonych.
  Skąd to niezrozumienie? Dlaczego policja nie może wykrzesać z tych ludzi choćby cienia krytycznej refleksji? Dlaczego publika angielska określa ich mianem 'zdeprawowane bestie', a oni sami wzruszają ramionami i autentycznie nie rozumieją, cóż takiego złego zrobili?
  Różnica postaw wynika, jak mi się wydaje stąd , że ta dwójka reprezentuje pokolenie wychowane juź w balcerowiczowsko-wysokoobcasowej III RP, pokolenie dla którego liczą się
  - lifestylowy konsumpcjonizm i luz (narkotyki, alkohol, kosmetyki i odżywki, partner do seksu w każdych okolicznościach);
  - wolność od tradycyjnych ról społecznych (Magdalena Ł to niewątpliwie wyzwolona kobieta, modnie ubrana, z wyobraźnią, zaradna, asertywna i elastyczna; wreszcie ma możliwość robić to co chce nie tylko ze swoim swoim ciałem, ale i ze swoim dzieckiem - i nikt nie powinien się jej do tego wtrącać);
  - egoizm w walce o byt (jej partner znęca się nad nieswoim dzieckiem; zresztą pan Mariusz i matka dziecka topiąc je w wannie i karmiąc solą ćwiczą je w sztuce przetrwania; jak nie przeżyje to jego wina, no nie?);
  - maksymalizacja własnej korzyści (gdyby odesłali Daniela do Polski, mogliby stracić zasiłki; wcześniej dostali mieszkanie komunalne na dwójkę dzieci).
  Znamienne, że w trakcie procesu para oskarżonych reagowała bardzo podobnie. Jednakowo odrzucali wszystkie sugestie, że w ich postępowaniu czy myśleniu było coś złego. I rzeczywiście z punktu widzenia neoliberalno-neonaukowego światopoglądu, który przywieźli z III RP, ich postawa jest spójna i zrozumiała. A historia z Danielem to głupie potknięcie, absurdalny przypadek. Kto tak to widzi, żałować powinien Magdalenę Ł i jej partnera, bo już tyle osiągnęli, właśnie mieli kupić nowy samochód, a tu wszystko się urwało.

 • ciotka_ltd

  Oceniono 5 razy 5

  @ sodoma33

  A ty jak zwykle pieprzysz jak niepismienny wiesniak. Policja byla parokrotnie wzywana do awantur w tej rodzinie i za kazdym razem odnotowywala awanture PO ALKOHOLU, nie zas po marysze.:)
  Co wiecej, jako ten niby z Hameryki, powinienes pojac plain English English, a wiec czytaj, cwoku:
  www.dailymail.co.uk/news/article-2381922/Daniel-Pelka-Mother-stepfather-guilty-murdering-schoolboy.html
  Od kiedy to marihuana ma postac "white stuff"? Ta baba ze swym kochankiem najwyrazniej cpala heroine.
  Marihuana NIE uzaleznie fizycznie, mozna ja odstawic z dnia na dzien. I osobiscie znam takich ludzi. A ze schiza ma tyle wspolnego, ze Bryty zaczynaja stosowac sativex (wyciag z ziela marychy) przy jej leczeniu. A kuku!

 • ciotka_ltd

  Oceniono 11 razy 7

  A co do zurnalistow Agory, to prosze mi tu nie pieprzyc jak niezdrowe dupy! Te pare skazano nie za 'glodzenie' i 'smierc', ale za ZAMORDOWANIE tego dziecka - decyzja Jury byla tu JEDNOGLOSNA.
  Malo ze dzieciaka od paru miesiecy to bydlo glodzilo, malo, ze karmilo go za kare sola, ze matka go podtapiala w wannie by cicho siedzial, a ojczym tak go tlukl, ze mu reke zlamal, to jeszcze - po ciosie w glowe, co spowodowal krwotok do mozgu i w efekcie po niemal 2 dniach smierc dziecka - w porozumieniu (sa dowody w postaci wymiany SMSow) nie wezwali pogotowia, by nie miec klopotow z wladzami, choc wiedzieli, ze z dzieckiem jest zle. Wezwali pogotowie dopiero, gdy cialko juz ostyglo (patolodzy wyliczaja, ze jakies 4 godz. po smierci malego).
  To zbydlecenie tej pary, nie zas brytyjska opieka spoleczna czy KATOLICKA szkola (to do tumana, co uparl sie nizej, ze to ateisci od Palikota) smierci malego winna. Te - po wszelkich aferach wyczynianych tu przez wiecznie pokrzywdzonych Polakow (a tej waszej proletariackiej holoty w Midlands dosc duzo) - po prostu sie bala straszajacej je 'rasizmem' i dracej morde Luczak, ale jak sadze wraz ze smiercia malego polski szantaz wobec Brytow sie raz na zawsze skonczyl: sa slady pobicia - to od razu policja, sad i pozbawienie wladzy rodzicielskiej. Natychmiastowe (prawo brytyjskie pozwala zrobic wyrodnym rodzicom niespodzianke i dziecko z siniakami idzie wprost ze szkoly nie do domu, ale rodziny zastepczej).

 • ciotka_ltd

  Oceniono 15 razy 7

  I jeszcze jedno: gdzie sa ci 'wrazliwcy', ktorzy tak tu wrzeszcza, gdy angielska czy szkocka opieka spoleczna dzieci polskim sqrwielom odbiera? No, gdzie sa ci od imputowania "kradziezy polskich dzieci do adopcji"?
  Tu - niestety - wszelkie czynniki oficjalne zawiodly. Nie dlatego, ze byly slepe, bo niepokojace objawy widzialy i nawet zglaszaly (jak ta mloda nauczycielka malego), ale...ze przelekly sie dracej mordy Luczak. I perspektywy wtorujacego jej polskiegi choru, bo "tepe Angole naszych bija i dzieci kradna".

 • ciotka_ltd

  Oceniono 7 razy 7

  @ dazheng

  Ofiara to Daniel Pelka, syn Eryka Pelki. Jak widzicie ojciec synka uznal, zeznawal przeciwko ex-zonie (tak ich relacje okresla brytyjska prasa, ale przy tutejszym common wife nigdy nie wiadomo, czy zona, czy konkubina) przed brytyjskim sadem. Dziwka mogla malego odeslac do ojca do Polski, jesli jej zawadzal, ale widac zasilku na dzieciaka bylo jej zal: nie mialaby na perfumy.
  Mordercy to Magdalena Luczak i Mariusz Krezolek. Maja i inne dziecko czy dzieci, chyba wspolne.
  Musi to byc niezle bydlo, skoro nawet siostra Luczak byla swiadkiem oskarzenia. Detale w linku @ ulna
  www.dailymail.co.uk/news/article-2381922/Daniel-Pelka-Mother-stepfather-guilty-murdering-schoolboy.html

 • ciotka_ltd

  Oceniono 6 razy 6

  @ gupek

  Zle pamietasz - prawo Anglii i Walii (i wszelkich krajow UK) NIE JEST prawem kodeksowym, ale zwyczajowym, wysokosc wyroku zalezy do sedziego, maja tylko bardzo ogolne wytyczne.
  A w przypadku uznania delikwenta za winnego morderstwa (co tu sie stalo) wyrok powinien byc tylko jeden: life, tj. dozywocie, z tym ze przy pojedynczych morderstwach jest to dozywocie warunkowe, z mozliwoscia wyjscia po odsiedzeniu ilus tam lat. Niemniej to moze byc rownie dobrze 20 jak i 40 lat, trudno przewidziec.
  Natomiast jedno jest na 100% pewne - parze postawiono zarzut morderstwa i lawa uznala ich winnymi morderstwa, nie zas "smierci przez tortury" czy tez waszego 'pobicia ze skutkiem smiertelnym' (jako czlonek Jury nigdy o takich przedziwnych zarzutach nie slyszalam)
  @ uln podaje link do sprawozdania z procesu - wstrzasajace i przerazajace. I przeczytajcie tez komentarze Anglikow: ludzie sa wstrzasnieci, wstrzasniety pewnie jest i sedzia, sadzac po jego koncowej mowie i slowach jakich uzyl - to bedzie solidne dozywocie z min. 20 lat, a moze - daj Bozia i His Justice - wiecej. Tu nie wudac zadnych okolicznosci lagodzacych, wrecz przeciwnie - chocby uch wlasne SMSy oboje obciazaja.
  Inna rzecz, ze wyrok w przypadku Baby P. to bylo 15 lat, a przypadek byl blizniaczo podobny... Ludzie protestowali, ale wyrok zostal utrzymany.

 • tw52

  Oceniono 5 razy 3

  moze dostana pozycje ekspertow w polskim Minsterstwie Edukacji

 • dazheng

  Oceniono 4 razy 4

  Nazwiska!!! Gdzie nazwiska?

 • nikodem_73

  Oceniono 9 razy 9

  Naprawdę nikt nie zauważył, że inicjały nazwisk matki i zabójcy różnią się od inicjału nazwiska dziecka?

  Jakoś śmiem sądzić, że sąd przekazał opiekę nad dzieckiem matce, bo "dziecko musi mieć matkę".

  Prawda?

 • pogostarek

  Oceniono 3 razy -3

  dziwka i pederasta no comments

 • uln

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystko na temat:
  www.dailymail.co.uk/news/article-2381922/Daniel-Pelka-Mother-stepfather-guilty-murdering-schoolboy.html

 • gupek70

  Oceniono 5 razy 3

  Za doprowadzenie do smierci przez tortury w uk startowy punkt wyroku wynosi 30 lat o ile dobrze pamietam.

 • kloceklego

  Oceniono 11 razy 9

  i znowu gazeta bawi się w cenzora nie ujawniając danych tych dwóch sku...eli. oni zostali skazani przez sąd angielski i ich dane są ogólnie dostępne. to nie republika bananowa, gdzie dane wszelkiej maści przestępców są chronione. sku...syny, jak można zrobić coś takiego własnemu dziecku. przypomina mi to historię z reportażu Mariusza Szczygła "Śliczny i posłuszny"

 • gupek70

  Oceniono 4 razy 4

  ZAJEBAC!!!

 • blogfiles

  Oceniono 12 razy 6

  Macie waszych "normalnych, hetero".

 • canemuto

  Oceniono 14 razy 14

  Magdalena Luczak (27)
  Mariusz Krezolek (33)
  Ogloszenie wyroku w piątek 2-go sierpnia o 16 w Birmingham Crown Court.

  jak rozumiem polskie gazety nie podaja nazwisk winnych aby chronić ich prywatność? Chwalebne. Mozna im jeszcze zafundować nowe tożsamości i operacje plastyczne po odsiadce. Prawa człowieka uber alles.

 • boo-boo

  Oceniono 6 razy 6

  Skazać i deportować śmieci- najlepiej na Sybir.

 • Gość: robert1980

  Oceniono 8 razy 8

  Śmierć za śmierc to jedyna sprawiedliwa kara!!!!

 • szczuras99

  Oceniono 11 razy 1

  Zaraz sie odezwa PiSowscy obroncy "wartosci chrzescijanskich " ze to by byla ingerencja w polska rodzine katolicka gdyby angole zabrali gowniarza cpunom .

 • plpolak

  Oceniono 16 razy -12

  Żyli w ateistycznym konkubinacie. Jedna patologia kreuję kolejną.

 • emi_grantka

  Oceniono 4 razy 4

  szczegoly dla tych o mocnych nerwach na stronie dailymail

  tutaj
  www.dailymail.co.uk/news/article-2381922/Daniel-Pelka-Mother-stepfather-guilty-murdering-schoolboy.html
  Niestety moje lzy mu juz nie pomoga, spoczywaj w spokoju aniolku

 • mariohudds

  Oceniono 15 razy -5

  W szkole zapewne wyobrażano sobie, że skoro dziecko jest Polakiem, to normalne, że żre po śmietnikach.
  Esencja brytyjskości.

 • ubranynaczarno

  Oceniono 5 razy 5

  zajebać bez skrupułów śmieci.. po co to ma żyć..sam mogę to zrobić..dajcie mi przyzwolenie.. bez sumienia poupie...m łby!!

 • emigrant38

  Oceniono 9 razy -3

  Oczywiscie zaraz odezwa sie cpuny, ze marycha nie uzaleznia.

 • miroslawa133

  Oceniono 8 razy 8

  Lać bydlaków trzy razy dziennie i raz dziennie dać kromkę chleba, najlepiej ze śmietnika. Więzienie to za mało.

 • bogota1-1

  Oceniono 13 razy 13

  Przez takie bydleta urzednicy beda sie wpierdzielac w sprawy rodzinne, ale jak to sie nie wtracac jak ludzie co powinni byc najblizsi dla bezbronnego dziecka okazuja sie takimi lajdakami, niech gnija w wiezieniu.

 • czulaglista

  Oceniono 48 razy 46

  co za podłe bydlęta nie obrażając tych bydląt.
  Biednego chłopczyka, który im ufał tak męczyli i nikt nie zapobiegł :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  Podłe świnie.

 • sonia_siemionowna

  Oceniono 13 razy 13

  Psychopaci.

  Mam nadzieję, że sąd w UK zasądzi odpowiednio wysoki wyrok. I będa mieli do końca życia nas***e w papierach, a nie jak w naszym pięknym nadwiślańskim kraju, gdzie po zakatowaniu dziecka można nawet zrobić karierę jako pedagog i doradca MEN....

 • kingstonny

  Oceniono 110 razy 96

  A gdzie nazwiska i buzie skazanych juz straszliwych mordercow? Na pewno byly w brytyjskiej prasie. ZADEN demokratyczny kraj na swiecie, od Norwegii do Nowej Zelandii, nie troszczy sie tak o ukrycie tozsamosci swoich przestepcow – w tym nawet straszliwych bandytow - jak Polska. No ale, moze to i racja. Wszak mogli by sie obrazic za pokazanie buzi jednego czy drugiego i zrobic komus kuku – to raz. A dwa, to przeciez mozna sie komus waznemu strasznie narazic publikujac zdjecie i nazwisko jego syna, brata czy pociotka. Nalezy pamietac, ze nigdy nie wiadomo jakie ”uklady” i powiazania moze miec przestepca. Czyli, sluchaj uwaznie Kowalski: jezeli sie zapytasz dlaczego polski system troskliwego ukrywania tozsamosci nawet skazanych juz prawomocnie bandytow jest tak sumiennie przestrzegany, to ci odpowiem – wlasnie dlatego. A jak sie zapytasz dlaczego takiego tajnego systemu nie ma zaden demokratyczny kraj na swiecie, to ci odpowiem – oni po prostu nie moga wykombinowac, ze to jest idealny system dla kogos kto sie dochrapal jakiegos stolka i nie chce aby mu byle pismak czy reporter szperal po rodzinie i znajomych. Jasne? Najwazniejszym jednak, Kowalski, jest to: masz swiecie wierzyc, ze ten tajny system byl zbudowany dla TWOJEGO dobra. To naprawde dla mnie, dlaczego? A no dlatego, ze moze ty sie tez kiedys stolka dochrapiesz. Jasne?

 • Gość: aga

  Oceniono 30 razy 28

  Krezolek to ojczym

 • szmul.bender

  Oceniono 135 razy 129

  BBC pisze, że matka nazywa się Magdalena Łuczak a ojciec Mariusz Krezolek :

  www.bbc.co.uk/news/uk-england-coventry-warwickshire-22786765

 • blue911

  Oceniono 21 razy -5

  Jasne,ze marijuana jest nieszkodliwa,jak tu twierdza niektorzy!.Sama trawka oczywiscie nie jest,ale styl zycia jaki prowadza cpuny - jest !!! Oto jeden z tysiecy przykladow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje