"Moi wykształceni rodzice kupili kołdrę z lamy. Nie czują się oszukani." "Moi teściowie-emeryci kupili fotel za 2,8 tys. zł". "Moja ciotka..." [SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA]

25.07.2013 14:13
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA. - Moi wykształceni rodzice wybrali się na prezentację leczniczej kołdry z wełny lamy. Zapłacili 3 tys. zł. Po tygodniu kołdra cuchnęła jak namiot koczowniczy - pisze czytelniczka. Gdy o fenomenie sprzedaży bezpośredniej rozmawiamy na kolegium redakcyjnym, okazuje się, że... co druga osoba ma w rodzinie kogoś, kto na pokazie kupił coś o absolutnie cudownych właściwościach. Za krocie.
Zobacz także
Komentarze (318)
"Moi wykształceni rodzice kupili kołdrę z lamy. Nie czują się oszukani." "Moi teściowie-emeryci kupili fotel za 2,8 tys. zł". "Moja ciotka..." [SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA]
Zaloguj się
 • aglisa

  Oceniono 1 raz 1

  zastanawia mnie jak można wierzyć, że wełna z jakiegoś zwierzęcia ma właściwości lecznicze? Ponadto głównym problemem osób, które przychodzą na tego typu spotkania jest fakt, że nie potrafią powiedzieć nie. Ale nie ma się co dziwić że nabierają się starsi ludzie bo oni nie są przyzwyczajeni do takich nachalnych i co tu dużo mówić bezczelnych ludzi wciskających im coś, za ich młodości tak nie było i nie wykształcili u siebie asertywności w tej kwestii. Młodsze pokolenie już jest bardziej zaznajomione z tego typu "marketingiem"

 • talktalk.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Mam pytanie czy jest taka możliwość, bo na niektórych pokazach są poczęstunki i jakiś tam czasem obiady. Pytam czy dla wszystkich czy tylko dla tych złowionych (co dali się nabrać) podczas pokazów ? Czy jest taka możliwość, aby tam iść i nie dać się dać w wała zrobić, czy po prostu cię nie puszczą dopóki się nie skusisz, choć na "mały prezent"? Nadmieniam, iż wiele czytałem i słyszałem o takich manipulantach. Chodzi mi o to, aby przyjść i posiedzieć chwilkę popatrzeć na tę szopkę coś przekąsić lub zjeść za free. Da radę tak ?

 • krol93pl

  Oceniono 3 razy 3

  Podczas prezentacji naciągacze z firm wciskają nawet ludziom po przebytym rozległym zawale serca z ostrym zespole wieńcowym z niewydolnością serca oraz założonym rozrusznikiem i stemią aparat leczący polem magnetycznym !!!
  Lekarz kardiolog zabrania ten sposób rehabilitacji stosować bo to zagrożeniem życia i zdrowia pacjenta. Ten preceder oszustwa powinien być osądzony i ścigany z całą surowością prawa polskiego..

 • skolopendra666

  Oceniono 2 razy 2

  Dajcie spok...moja 80 letnia matulka..człowiek wykształcony - mgr chemik po Uniwerku jagiellonskim polezła i kupila na spotkaniu z wydrwigroszami mate masujaca na kregosłup..dala chyba ze 3 tysiace za gowno warte pare stowek. Nawet nie usilowalem tego reklamowac i zadac zwrotu kasy jak zobaczylem umowe obwarowana wszystkimi mozliwymi paragrafami wykluczajacymi zwrot towaru.Poszedlem tylko na spotkanie nastepne ktore ci gnoje organizowali na Mokotowie , prowadzacy zarobił w paszczu i odlecial od mikrofonu , spokojnie uswiadomilem ludziom ze sie ich robi w bambuko , kmioty z firmy( 3 pokurcze i jedna wywłoka blond tleniona) sie pochowaly po kątach i nawet zaden odwagi podskoczyc do mnie nie miał. 10 minut wystarczylo by ludzie (dziadki 70 -80 pare lat) opuscili wynajeta na te okazje sale od administracji pewnego mokotowskiego osiedla (nazwe zmilcze) , na koncowce przylecial jakis wazniejszy menago i zaczal mnie policja i sadem straszyc, jak zarobił z dyni w kichawe ( po warszawsku) to siadl i zaczal beczec jak dziecko..zenada. Tak nalezy z tymi qrwami wydrwigroszami postepowac..lać i patrzec czy rowno puchna szmaty.

 • kingsizemax

  Oceniono 3 razy 1

  Oszust z Torunia strzyże baranki przy samej skórze , a baranki są bardzo szczęśliwe . Bywa ,że mają orgazm !

 • plumgazeta

  Oceniono 5 razy -5

  Na Onecie poziom komentarzy jest bez porównania. Aż zdziwiłem się , że są tak inteligentni i madrzy ludzie w Polsce.
  Tu nie potrzeba się wysilać, można pleść co tylko ślina przyniesie.

 • kazmierz111

  Oceniono 2 razy 2

  barany (lamy) są po to żeby je strzyc

 • plumgazeta

  Oceniono 2 razy -2

  Gazeta specjalizuje się w anty ekologicznej propagandzie.
  A sami w jedwabnych koszulach.

 • observanto

  Oceniono 4 razy -2

  Do tej samej grupy, jeleni zwyczajnych bez mózgowych, bez zastanowienia, można zaliczyć wyborców PO, Tuska i Komorowskiego Bronisława!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje