Poseł Kaczyńskiego: "Kto nie popiera PiS, to zdrajca i kretyn". To nie pierwsza taka wypowiedź [CYTATY]

Kolejny popis posła Stanisława Pięty. - Kto nie popiera PiS to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku - napisał na Twitterze polityk PiS. Wcześniej poseł nazywał prezydenta "Komoruskim", nawoływał do bojkotu piwa, którego producent wykupił reklamę w "Gazecie Wyborczej".
Poseł PiS wdał się na Twitterze w dyskusje odnośnie do nowego kanału telewizyjnego ojca Tadeusza Rydzyka. "Rydzyk buduje kanał telewizyjny dla młodzieży i zapowiada "walkę" o kolejne miejsce na multipleksie" - napisał dziennikarz Bartosz Węglarczyk. Na informacje ostro zareagował Pięta. - I bardzo dobrze! Multipleks to także miejsce dla normalnych, a nie tylko dla dewiantów, aborcjonistów i lewaków. Brawa dla Ojca T. - napisał polityk PiS.

Dopytany, "czy znaczy, że poza Ojcem Rydzykiem reszta to dewianci, aborcjoniści i lewacy?", odparł: - Znaczy, że kto nie popiera PiS, to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku - napisał Stanisław Pięta.


"Degeneraci, dewianci, zboczeńcy"

Pochodzący z Bielska-Białej polityk posłem PiS jest już trzecią kadencję. To nie jest też pierwsza jego wypowiedź w tym stylu.

Kiedy opublikowano wyniki sondażu, wg którego Polska znalazła się w czołówce krajów UE, w których osoby homoseksualne czują się dyskryminowane, Pięta pisał: "Degeneraci, dewianci, zboczeńcy i pedofile chcą zniszczyć religię i rodzinę".Głośno o nim zrobiło się też, gdy nawoływał do bojkotu piwa Paulaner. Oburzyło go wtedy to, że koncern reklamował się w "Gazecie Wyborczej".Ostro zaatakował też prof. Smolara, który skrytykował PiS za wykorzystywanie tragedii smoleńskiej w polityce:Niedawno domagał się też udziału NATO i administracji USA w śledztwie ws. śmierci gen. Papały:Chcesz śledzić informacje z polityki? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (195)
Poseł Kaczyńskiego: "Kto nie popiera PiS, to zdrajca i kretyn". To nie pierwsza taka wypowiedź [CYTATY]
Zaloguj się
 • hilarykwasnik194748

  0

  P Posle Pieta czy te komentarze nia dają panu nic do myślenia .Jeżeli prawie 200 komentarzy jest napisanych co myslą o panu ,to nie są ludzie z kosmosu to myślący Polacy ,patrioci nie debile,kretyni,zdrajcy.Pan nas obraża oby to sie przeciw panu nie obróciło . Nie należe do żadnej parti ale jestem Polakiem ,Patriotą większym jak pan gdyż nikogo nie obrażam,jestem katolikiem ale nie takim jak pan .O panu i pana partii mam już wyrobione zdanie .Jest pan nikim i niczym ,jest pan małym człowiekiem.

 • hilarykwasnik194748

  0

  Ci ludzie Polacy którzy by chcieli na tego fenomena zagłosować niech sie głeboko zastanowią przecież zdrajców sie morduje według niego ten który inaczej mysli jest kretynem Popatrzcie ile nas tych kretynów jest a z takim debilem nie możemy sobie poradzić .Gdzie panie Posle demokracja .pan ma faszystowskie zapędy Zaczynamy sie pana oraz Pisu bać . Ale Polski Naród sobie z takimi jak Pan poradzi.

 • hilarykwasnik194748

  0

  Nie wiem z kąd ten poseł pochodzi kto go wybrał czy ci ludzie którzy go wybrali na Posła sami nie zaczeli sie go bać

 • hilarykwasnik194748

  0

  Czy na takich kretynów nie ma prawa .Panowie Posłowie czy z tym chorym człowiekiem nie da rady nic zrobić .On mnie obraża to jest pospolity cham .On przypomina mnie ze swoim myśleniem Hitlera ,Stalina i tp.To co wygaduje poseł Niesiołowski to pikus z tym co wygaduje poseł Pięta .Dlaczego na nas miał by nadchodzić koniec ? Co ze swoją bandą chciałby Pan nas wymordować to mówi człowiek uznający sie za katolika

 • praw-dzic

  Oceniono 1 raz 1

  większego kretyna to trudno spotkać jako posła PiS w sejmie a jego bliskich mentalnie osób w psychiatryku

 • katon61

  Oceniono 2 razy 2

  Jak toto może pisać podobne brednie-jak w ogóle został posłem-ale taki to ich elektorat...zdaje się, że rozumiem działanie mechanizmu głupoty........może nie za późno.

 • drbob20

  Oceniono 3 razy 3

  goraco polecam srac na pis .

 • prosatis

  0

  Oho, zlot hipokrytów. Pewnie, że nieładne i niezbyt mądre wypowiedzi. Ale niestety, to jest obecnie polityczny standard. Tytuł też ekstra - "poseł Kaczyńskiego". Więc proszę o cytaty "posłów Tuska", zaczynając od posła z Biłgoraja /był nawet vice w PO/, następnie specjalisty od muszek i słowotoku... lista jest długa. I możecie poczytać własne wpisy.

 • klakson49

  Oceniono 3 razy 1

  Bielszczanie wiedzą, że jest to kliniczny przypadek, w stanie ostrym, niekwalifikujący się do leczenia. Brak nadziei na poprawę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX