Komentarze (120)
Narodowcy jadą na Teneryfę fetować Kobylańskiego. Antysemityzm? "Kłamliwy epitet"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • marrob

  Oceniono 4 razy 2

  Czy Kobylańskiemu z powodu wieku coś sie pomyliło? Teneryfa a nie Madagaskar?

 • zerozer52

  Oceniono 9 razy 5

  Narodowi debile.

 • mozart

  Oceniono 9 razy 7

  Zapewne chodzi o sponsorow, gdyz kampania wyborcza kosztuje. Od tego zalezy, czy RN bedzie startowac najblizszych w wyborach do PE, sejmu i senatu.

 • darino

  Oceniono 3 razy 3

  Jak się nazywa ta organizacja ?! SSAŁPAŁ ?!

 • ggargi

  Oceniono 5 razy 3

  W Polsce jest 300 tyś. Żydów … trzeba sie bać !!!! no i trzeba być idiotą.
  Ale taka natura człowieka że zawsze prosty umysł musi mieć wroga, czy to żyd, cygan, wiślak, lechita, sąsiad z pod 7, czy matka lampucera kolegi dziecka z przedszkola … zawsze musi być jakiś wróg
  Czysta komuna w wydaniu narodowym - następny krok to noc długich noży, brunatne koszule, SS …
  Zawsze tak było że prymitywne choć wykształcone umysły poszukiwały zjednoczenia przeciw "wrogowi"

 • kajajgzzz

  Oceniono 5 razy 3

  Jadą na Teneryfę ? Miłej podróży w życiu tam nie dojedziecie.

 • obywatel_nienumerowanej_rp

  Oceniono 12 razy 8

  To ten szmalcownik jeszcze nie zdechł?

 • ulisses-achaj

  Oceniono 31 razy 27

  Zmiana pokoleniowa narodowców. Wcześniej jeżdzili fetować Pinocheta.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 9 razy 7

  Narodowiec jedzie spotkać się z Polakami do Hiszpanii, Litwy, Łotwy, Anglii, Norwegii, Niemiec i USA.
  Bo w Polsce ich już nie ma.

 • sacc77

  Oceniono 4 razy 4

  One way ticket....

 • a.k.traper

  Oceniono 12 razy 10

  Oni sie nazywają narodowcami a zachowują sie jak Związek Zbieraczy Kitu Okiennego, żadnego konkretnego programu, żadnej realnej wizji gospodarczej, systemowej czy obywatelskiej, taki ruch się dopiero tworzy.
  Cytowanie słów o Polsce dla Polaków i licytowaniu sie ilu to Żydów jest w aparacie państwowym jest niczym innym niż nawiązaniem do działań PZPR a wszczególności SB od czasów tow. Wiesława, troszkę przygasło to za Gierka wskutek nowej myśli rozwoju a potem kłopotów gospodarczych, odżyło w drugiej połówce lat 80-ych po porozumieniu episkopatu z nomenklaturą PZPR w ramach przygotowań porozumienia zwanego później Okrągłym Stołem, chodziło o sekowanie z życia politycznego tzw. lewicy laickiej, zwanej też wtedy "kuroniami i michnikami" a dzisiaj "Żydami", było to też głównym motywem tzw. wojny na górze, L. Wałęsa dał sobie załozyć obróżke przez KK.
  A to, że grupa młodziaków jedzie gdzieś i to ich fascynuje to nic takiego, bezpieczeństwo w ZSRR budowali także młodzi, naiwni i pełni rewolucyjnego zapału komsomolcy, podobnie jak bezpieczeństwo III Rzeszy, mieli tez patriotyczne burdele oraz tabele genealogiczne, ciekawe czy polscy "narodowcy" mają już przygotowane listy "wartości genetycznej" różnych postaci polskiej polityki?
  Proponuje poczytać "Pod biczem swastyki" - Lord Russell of Liverpool, zawiera nawet fragmenty "Main Kampf" a do tego przemyśleć naszą rodzima historię a szczególnie fenomen Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

 • chi_neng1

  Oceniono 8 razy 6

  Ja mysle, ze chca sie "zalapac" na Teneryfe i na mamone Kobylanskiego ....Ale on raczej do drugie przeznaczy dla Rydzyka .
  Tak prawde mowiac, to moze ten torunski juz tez tam bywa ? Znaczy sie na Teneryfie .

  DOBOROWE TOWARZYSTO :)

 • jacutin

  Oceniono 7 razy 3

  Wiadomo gdzie wysłać Leona Zawodowca.

 • tomtg123

  Oceniono 16 razy 14

  Jadą fetować szmalcownika ? I jak takim w twarz nie splunąć...

 • eisbergh

  Oceniono 11 razy 9

  no i slicznie. teneryfa slynie z demokratycznych i patriotycznych zarazem tradycji. moga zrobic sobie tez wycieczke; moga przeplynac na fuerteventure i troche pozwiedzac (zaraz po wyjsciu z promu przespacerowac sie w corralejo ulica generala franco [google maps jeszcze ja identyfikuje, choc tabliczki zdjeto trzy lata temu], moga pojechac [jak wiekszosc polakow zwiedzajacych obie wyspy] do cofete - willi wybudowanej jako miejsce gdzie fuehrer mial spedzac wakacje, ktora po wojnie stanowila punkt przerzutu nazistow z wloch do ameryki poludniowej, moga z kobylanskim powspominac jego "ewakuacje" z polski przez italie do paragwaju...)

 • rafal.68

  Oceniono 9 razy 9

  Co za narodowcy; swietuja za granica?

 • spluwa-orginal

  Oceniono 16 razy 10

  Caly normalny narod powinien sie teraz modlic o Tsunami .

 • lignan

  Oceniono 12 razy -8

  Ale o co chodzi..? Kumpel donalda, kumpel platformy niejaki miś kamiński jeździł fetować pinocheta, to nie było problemu...

  A najlepsze jest to posłuchajcie... Rok temu, na Euro 212 byłąm na meczu z rosją i seidziałąm niedaleko donalda na trybunie vipovskiej... Z góry po schodkach schodził platini, na co donald rzucił do siedzącego grasia "Popatrz idzie jak kaczka, to chyba żyd..."... I powiem wam, faktycznie, ten platini jakos tak dziwnie chodzi...

 • ulther

  Oceniono 18 razy 12

  Ten Winnicki wyglada jak jakis nieodrosniety od ziemi gowniarz, ktory chyba zawsze chcial byc wielkim skinem, ale cos mu chyba w genach nie zagralo:P. Himmler i Hitler tez byli malymi, zakompleksionymi pokurczami o piskliwych glosikach. To chyba regula.

 • adamanonim

  Oceniono 18 razy -2

  Dlaczego Polacy mają reprezentować żydowski punkt widzenia/interes nie swój? Mam odruch wymiotny gdy ciągle słyszę o antysemityzmie. Skoro jesteśmy tacy źli to nas zostawcie w spokoju! Dajcie Polakom żyć spokojnie i po swojemu!!! Tyle gadki o antysemityzmie a 20.000 Żydów z Izraela dostało polskie paszporty! Bez problemu, bez egzaminu językowego. Nie ma tych paszportów dla Polaków ze wschodu a dla Żydów jest. Jak ma nie być antysemityzmu? A może ktoś chce by był? Chce móc atakować Polskę!

 • ferroetigni

  Oceniono 28 razy 22

  Kobylański opłacił im samolot i pobyt na Teneryfie. Tak wygląda niezależność "prawdziwych Polaków". Jeszcze nie doszli do władzy, w Sejmie nie mają ani jednego posła, a już się dali skorumpować. Rządy PiS-u w koalicji z narodowcami - to dopiero byłby burdel i złodziejstwo.

 • stardust.2000

  Oceniono 25 razy 13

  Niech lecą najlepiej jednym samolotem i jak najniżej nad brzozami przy lądowaniu.

 • stalowy_jez

  Oceniono 22 razy 14

  Ten pryszczaty pedzio na zdjęciu to narodowiec ? Chyba się przepiszę do innego narodu.

 • jot-es49

  Oceniono 11 razy 9

  A niech sobie lecą w jasną cholerę ale dlaczego nie wszyscy?

 • nomorepis

  Oceniono 16 razy 14

  Ein Volk, ein Reich, ... ein Katschorr ... und noch Kobylansky?
  I do tego jeszcze, q.rwa, Macierewicz ...

 • zydzia

  Oceniono 16 razy -6

  Samo stwierdzenie nt. liczby to co najwyżej prawda albo fałsz, a nie antysemityzm. Może nawet być bliskie prawdy - pp. Rotfeld, Geremek, Meller nie wstydzili się raczej swoich korzeni.

 • gti35

  Oceniono 25 razy -9

  Fetować Jaruzelskiego - dobrze, fetować Kobylańskiego - źle. Kali ukraśc krowę - dobrze, kalemu ukraśc krowę - źle

 • ccc-bbb

  Oceniono 27 razy -15

  Zazdroszczą cyngle z czerskiej, bo oni swojego zbrodniarza mają na miejscu i nikt ich na wycieczkę nie zaprasza.

  Tak bronicie jaruzelskiego - przecież ten bolszewik to taki sam antysemita jak Kobylański, który robił czystki żydowskie w LWP

 • carlitos

  Oceniono 14 razy 10

  Pewnie będzie spotkanie na szczycie... Pico de Teide oczywiście :)

  Swoją drogą Teneryfa piękna wyspa, ale organizowanie tam jakiś konferencji w lipcu, to delikatnie mówiąc kiepski pomysł. Tam się wtedy smaży na plaży a nie łazi pod krawatem, hailuje i udaje że niby 5 piw zamawiali :)

 • tylk0p0

  Oceniono 40 razy -24

  Bohater Wybiórczej Towarzysz Jaruzelski w 68r przeprowadził antysemicką czystkę. Narodowcy jeszcze nie przeprowadzili więc nie mogą być bohaterami?

 • eend

  Oceniono 101 razy 81

  he, he uważajcie chłopaki na wózki z marketów i wózki z pól golfowych. One są tylko na plastikowych tulejkach bez jakichkolwiek łożysk więc daleko bałwany nie dojedziecie.... Jedzcie, pijcie za pomyślność PANA niech wam w te prostackie puste łby wbije jeszcze trochę informacji nt: - jak sprawnie donosić, kablować, zarabiać na szwindlu i takie tam.... Praktycznie powinniście dostać bilety w jedną stronę ale...a niech tam.

 • ppkbtb

  Oceniono 178 razy 126

  Plan był prosty :
  Ci z NSDAP uciekali do Argentyny
  Ci z SS uciekali do Brazylii.
  szmalcownicy,kapo i donosiciele do Urugwaju.

 • g.m.jackie

  Oceniono 42 razy -12

  Kilka dni temu fetowano urodziny człowieka, który w 1968 przeprowadził w Polsce antysemicką czystkę i doprowadził do praktycznego zaniku tej społeczności w naszym kraju. Gdzie wtedy było oburzenie Wyborczej?

 • swedzi_mnie_palec

  Oceniono 20 razy 16

  Rosfita, w 100% zgadzam się. Leniwe cwaniaczki,, co prawdziwą pracą się nie parają, za to chętnie wykorzystają frustracje innych, żeby dorwać się do politycznego żłobu.

 • nazwa_niepoprawna

  Oceniono 18 razy 14

  A narodowcy prześwietlili interesy Kobylańskiego w Paragwaju w latach 50. czy ich to nie interesuje? Bo to całkiem ciekawe historie są. To chyba jakiś Kobylańskiego powrót do źródeł, bo on tam kiedyś rezydował jako paragwajski konsul.

 • wyboga

  Oceniono 100 razy 54

  Zabierzcie swoje zabawki i zostańcie tam, zboczeńcy polityczni, na zawsze. Polska da sobie radę bez takich jak wy, oszołomów.

 • cate.canaveral

  Oceniono 93 razy 73

  Trochę szkoda pięknej wyspy, ale mogli by już tam zostać..

 • chi_neng1

  Oceniono 25 razy 15

  Temu przyda sie troche slonca , bo taki wyblakly....:).

  Festowanie w tak doborowym towarzystwie, tez mu moze dobrze zrobi ; zglupieje do reszty i zapomni kim byl i kim jest ...Oby doznal jeszcze innych przezyc :).

 • rosfita

  Oceniono 19 razy 13

  I takie niedoroby jak en na zdjęciu próbują zaistnieć poprzez radykalizm. Ponieważ nie am to to nic do zaoferowania, żadnych umiejętności ani tez chęci do zajęcia się tym co wartościowe to stoi taki niedorób i ględzi swoje niedorzeczne dyrdymały. Niech jadą tak na t=teneryfę a tam niech jakies małe minitsunami zlikwiduje tych frustratów i idiotów i niech świat zapomni o tym plugastwie w tym o tym szmalcowniku i mędzie Kobylańskim.

 • bilu46

  Oceniono 37 razy -5

  Pojęcie "narodowcy" jest sztuczne i fałszywe , ma przykryć prawdziwe oblicze neohitlerowców . Po prostu . Podczas rządów von Donka Thuske ruchy neohitlerowskie bezkarnie rozrosły się . Wszelkiej maści szmalcownicy , bojówkarze i zadymiarze mają dobrze jak nigdy dotąd . Sieg heil !

 • janek_koss

  Oceniono 41 razy -17

  Co jest antysemickiego w prawdziwym stwierdzeniu?

  "w Polsce muszą rządzić Polacy", a "80 proc. MSZ to Żydzi".

  Potraficie walczyć z Kościołem katolickim ai Jego wiarą a nie potraficie

  (nie chcecie) zmienić zapisów Talmudu, gdzie napisane jest że Żyd jest

  nadczłowiekiem i że za zabicie goja (nieŻyda) należy mu się nagroda?

 • stanimager

  Oceniono 108 razy 60

  A popierajcie te morde antysemicka. I nie przyjezdzajcie do Ameryki bo wstydu tylko przynosicie tu Polsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX