Haker włamał się do billboardu. "Tusk dz... Putina"

07.07.2013 12:00
5.07.2013. Kielce. W piątkowy wieczór billboard na rogu ulic Jana Pawła II i Seminaryjskiej wyświetlał taki obrazek

5.07.2013. Kielce. W piątkowy wieczór billboard na rogu ulic Jana Pawła II i Seminaryjskiej wyświetlał taki obrazek (Fot. Facebook)

Witający się premier Donald Tusk i prezydent Rosji Władimir Putin, a pod spodem napis "Tusk dziwką Putina" - taki obrazek widniał na LED-owym billboardzie na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Seminaryjskiej w Kielcach.
Taką informację podał serwis polskathetimes.pl, internauci wrzucali ją też w sobotę na swe konta na Facebooku. Właściciel billboardu przyznał w rozmowie z "Polską The Times", że ktoś włamał się do systemu.

Interweniowała też policja. - Ustalamy sprawcę, trwają czynności. Postępowanie prowadzone jest pod kątem znieważenia premiera. Nie wiemy na razie, kto to zrobił i w jaki sposób udało mu się zamieścić na ekranie - informuje Grzegorz Dudek, rzecznik świętokrzyskiej policji.

Próbowaliśmy skontaktować się z właścicielem billboardu. Niestety, nie odbiera telefonu.

Zobacz także
Komentarze (180)
Zaloguj się
 • stanislaw50

  Oceniono 272 razy 60

  A to wszystko w imię miłości bliźniego.
  To najprawdopodobniej dzieło sławetnego pokolenia JP II.
  Szkoda Jana Pawła II i tej obłudy i ogłupiania ludzi w XXI wieku cudami przez CUDAKÓW z POLSKI i WATYKANU.
  Sami nie wierzą dupki w to co mówią. Ale biznes to biznes - CUDA konieczne do robienia mamony !!!
  demos

 • takisobiestatystyk

  Oceniono 223 razy 53

  Biedny, PiSomózgi frustrat, który jednak widać jest na tyle kumaty, że zdaje sobie sprawę z tego, iż PiS nigdy już nie zdobędzie władzy. Cóż więc mu pozostało? Jedynie bezsilnie kąsać i obrażać...

 • ursynow33

  Oceniono 308 razy 48

  “Jarosław Kaczyński z rozmysłem przywraca podział na "my" i "oni" - Dzieli mocniej niż Jaruzelski, to okropne - mówił Frasyniuk. Zaznaczył, że Jarosław Kaczyński musi wreszcie zrozumieć, że w systemie demokratycznym "czasem też przegrywa się wybory". - Bo inaczej on zwariuje, a my przez niego posiwiejemy - mówił Władysław Frasyniuk Podkreślił, że najgorsze jest to, że Kaczyński "psuje następne pokolenie i ludzie skaczą sobie do oczu, i to we własnych rodzinach".

 • ketjowr

  Oceniono 201 razy 39

  haker dziwka kaczki

 • wasserski

  Oceniono 64 razy 28

  to musiał być SCYZORYK kielecki

 • votannorth

  Oceniono 104 razy 22

  A ja zakładam kono na Fb pt. "DOŚĆ GOWNIARSTWA W DZIENNIKARSTWIE" . ku..., co to za wiadomość??????????????? Już "Fakt" jest bardziej qiarygodny!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje