"Der Spiegel": Amerykańska NSA szpieguje również UE. Kolejne rewelacje Snowdena

29.06.2013 21:25
Protest przeciwko amerykańskiej NSA

Protest przeciwko amerykańskiej NSA (Fot. Kin Cheung AP)

Podległa rządowi USA Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) obejmuje swą działalnością wywiadowczą najprawdopodobniej również Unię Europejską - podał dziś "Der Spiegel". Niemiecki tytułu powołał się na informacje od Edwarda Snowdena. Tymczasem między Stanami a Ekwadorem, który miał przyznać Amerykaninowi azyl, trwają negocjacje.
Zobacz także
Komentarze (81)
"Der Spiegel": Amerykańska NSA szpieguje również UE. Kolejne rewelacje Snowdena
Zaloguj się
 • tl132

  Oceniono 9 razy 5

  Dowiemy się jeszcze, skąd mają w USA tyle patentów... Z dokumentów wyniknie, że włamują się do komputerów naukowców, w tym tych najbardziej innowacyjnie twórczych...

 • koniu800

  Oceniono 7 razy -1

  każdy wie kto rządzi ameryką.......

 • folwark_polski

  Oceniono 6 razy -2

  debile z UE sa wniebowzięci ze USA ich podsłuchuje, zaraz wyliżą czarny zad Obamy

 • janusz1069

  Oceniono 11 razy 9

  To już nie ta Ameryka co kiedyś. Współczesna Ameryka to wojna w Wietnamie, wojna w Iraku, wojna w Afganistanie..... Lista jest dłuższa. Wszystkie wojny przegrane a wykreowane przez osobniki bez wizji, nieuczciwe, prymitywne....Współczesna Ameryka to więzienia na Mazurach w Polsce....... Współczesna Ameryka namierzy mój login i jak wystąpię o wizę to jej nie otrzymam. Ale drodzy Amerykanie. Ja nie jestem wrogiem Ameryki. To tylko Wy działacie na jej niekorzyść.

 • realistas

  Oceniono 10 razy 6

  Polski nie muszą szpiegować. Wystarczy, że urzędnik niskiego stopnia z ambasady wyda polecenie rządowi polskiemu i otrzymuje wszystkie "tajemnice".

 • login-xyz

  Oceniono 10 razy 0

  Od razu powiem tak. Jestem wielkim przyjacielem Niemiec i wielkim zwolennikiem przyjazni Polsko-Niemieckiej. Ale prawda jest taka, ze Amerykanie i Brytyjczycy Niemcow szpieguja. Chyba wszystko jasne dlaczego? Chyba nie musze tlumaczyc (nie jestem pisiorem)? Nas tez szpieguja, czy tam za bardzo sie z Ruskimi nie przytulamy. 100%! USA rzadzi i musi rzadzic. Oni sa jedynymi, ktorzy bronia naszego pokoju. Musza wszystko wiedziec. Snowden mi tego nie musi mowic. Ja sie nie boje google. Nie wydzwaniam po szpital z falszywymi alarmami bombowymi. Dla takich glupich Polaczkow od razu 25lat wiezienia i koniec.

 • 1.stanley

  Oceniono 16 razy 10

  USA to państwo nastawione na wyzysk innych państw,Dasz dobrowolnie,albo weżmiemy siłą.Takie to jest gangsterskie państwo

 • mille666

  Oceniono 10 razy 4

  Rewelacje? wie o tym od dekad każdy: ten faszystowski kraj każe sobie wszystkim robić loda, a nasi politycy w tym celują...

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 13 razy 7

  „INTERNET STANOWI ZAGROŻENIE DLA DEMOKRACJI - BARACK OBAMA”
  Hamerykańskie Akcje Polityczno – „Humanitarne”:
  Włochy – 1948
  Filipiny - 1953
  Korea -1950
  Iran – 1953
  Chile - 1964
  Gwatemala -1954
  Kuba - / Bahia de Cochinos - Zatoka Świń / - 1961
  Wietnam – 1963
  Brazylia - 1964
  Indonezja – 1965
  Grecja – 1976
  Kambodża – 1970
  Chile – 1973
  Nikaragua – 1981
  Grenada - 1983
  Salwador – 1984
  Nikaragua – 1990
  Afganistan – 2001
  Irak – 2003
  Libia-2011
  Iran-2012

  HAMERYKA TO NAJWIĘKSI LUDOBÓJCY – WYMORDOWALI 97 % RDZENNEJ LUDNOŚCI AMERYKI , TO TAM STWORZONO PIERWSZE OBOZY KONCENTRACYJNE TZW. REZERWATY. NA SZEROKĄ SKALĘ STOSOWANO DEPORTACJE CAŁYCH NARODÓW, JESZCZE NIEDAWNO OBOWIAZYWAŁA SEGREGACJA RASOWA , OBECNIE ZAMIENIONA W SEGREGACJĘ EKONOMICZNĄ.
  A CO Z BUSHITLEREM ?
  Oj, bije brawo w piekle Hitler, że doczekał godnych następców !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje