Kolejne osiem osób odpowie za zakłócenie wykładu Baumana

29.06.2013 15:50
Podobnie jak 15 pozostałym podejrzanym za wykroczenie grozi im kara aresztu lub grzywny.
W ubiegłą sobotę podczas otwartego wykładu profesora grupa narodowców próbowała zakłócić wykład na Uniwersytecie Wrocławskim. Konieczna była interwencja policji i grupy antyterrorystycznej. Zaraz po zdarzeniu zarzuty usłyszało 15 osób. - Potem analizowaliśmy jeszcze wszystkie zgromadzone materiały i ustaliliśmy kolejne osoby odpowiedzialne za to zdarzenie - mówi rzecznik policji Paweł Petrykowski.

Teraz sąd stwierdzi, czy są winni. Wszystkim 23 osobom grozi areszt, grzywna lub ograniczenie wolności.

Komentarze (96)
Kolejne osiem osób odpowie za zakłócenie wykładu Baumana
Zaloguj się
 • ulebyk

  Oceniono 1 raz -1

  W normalnym kraju przed sądem stanąłby stalinowiec Bauman, żydowski morderca Szechter (brat Oberredaktora Adama Michnika, moralnej wykładni dla rzesz ćwierćinteligentów), Jaruzelski z Kiszczakiem (ci od wódki z Michnikiem) i podobne im szumowiny a nie ci którzy przeciwko nim protestują. No, ale nie żyjemy w normalnym kraju tylko atrapie państwa zarządzanej przez koszerno-komuszą klikę. Michnikowo-bolkowa III RP w pełnej krasie.

 • prof.dr.hab.eustachygzymek

  Oceniono 2 razy 0

  Parę cytatów z książki prof.Baumana, książka opisuje procesy globalizacji, których celem jest Nowy Porządek Świata (NWO). Dużą uwagę Bauman poświęca odpadą globalizacji, jak sam określa „ludzi-odpadów”. Po Brzezińskim i Hartmanie kolejny polski Żyd przedstawia wizje Nowego Porządku Świata. Co ciekawe uważa on także, że Holocaust i systemy totalitarne sa logiczną konsekwencją nowoczesności i były zwieńczeniem idei postępu i czystości, które zdaniem Baumana miały kluczowe znaczenie dla dynamiki nowoczesności.
  ” 13 Produkowanie „ludzi odpadów” jest nieuniknionym skutkiem modernizacji i nieodłącznym składnikiem nowoczesności. 14 " Chęć pozbycia się „ludzi-odpadów” produkowanych w nowoczesnych częściach globu była faktycznym powodem kolonizacji i imperialnych podbojów. 39 Sekretem nowoczesnego tworzenia miało być oddzielanie i niszczenie odpadów; destrukcja tego co niepotrzebne i bezużyteczne ma sprowadzić do odkrycia tego co piękne i harmonijne. 41Przekonanie że świat można zmienić towarzyszyło narodzinom nowoczesnego umysłu. Nowoczesność polega na odrzuceniu świata takiego, jakim on był dotychczas i podjęcie decyzji o zmianie jego oblicza. 111 Przy masie ludzi-odpadów przekraczającej obecne zdolności przerobowe istnieje realna groźba, ze globalna już teraz nowoczesność udusi się własnymi odpadami, których nie jest w stanie ani wykorzystać powtórnie, ani zniszczyć.”

 • teodor_jeske_choinski_1

  Oceniono 2 razy 2

  Natychmiast aresztowac Balwana za obraze uczuc narodowych Polakow!!

 • prof.dr.hab.eustachygzymek

  Oceniono 2 razy 0

  Wizyta Baumana w stolicy Dolnego Śląska związana była z obchodami 150. rocznicy powstania niemieckiej socjaldemokracji, której założycielem był wrocławianin Ferdynand Lassalle.
  Ojciec owego Ferdynanda, Heyman Lassal, nazywał się początkowo Chaim Wolfssohn. Nowe nazwisko wziął od nazwy miasta, w którym chodził do szkoły rabinackiej: Loslau (dzisiejszy Wodzisław). Matką Ferdynanda była Rozalia Lassal z domu Herzfeld, zetem ów Lassal – tak początkowo się nazywał ten wrocławianin – był 100% Żydem.
  Zatem, słuszny skądinąd protest przeciw wykładowi Baumana dotyczył tylko wprowadzaniu na polską uczelnię starego żydowskiego bandziora, ale przecież wykład tego bandziora promował inny Żyd, R.Dutkiewicz, który rządzi dzisiaj Wrocławiem.
  Przeciw geszefciarskiej wrocławskiej żydo-władzy także odbywają się protesty, ale żydo-media ich nie nagłośniają, ponieważ obnażyłoby to cały korupcyjny żydo-system władz RP. wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/06/9539c526-0ddb-11e2-a731-0025b511226e1.jpg – Zostaliśmy oszukani – twierdzą przedsiębiorcy, którzy budowali Stadion Miejski we Wrocławiu. Od ponad roku czekają na wypłatę zaległych wynagrodzeń. Część postanowiła walczyć o swoje w sądzie.
  wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/06/9539c526-0ddb-11e2-a731-0025b511226e1.jpgwiernipolsce.files.wordpress.com

 • 64stasiek

  Oceniono 3 razy 1

  wolę mądrego człowieka z życiorysem, jak tu niektórzy przedstawiają, niż durnego styropianowego kombatanta, swoją głupotą przynoszącego wstyd krajowi. Bauman jest chlubą Polski, hołota wrzeszcząca - hańbą.

 • lehoo

  Oceniono 6 razy 2

  Całkiem, jak wędzone węgorze na wystawie sklepu rybnego: puste łby bez mózgów i rozdziawione geby.

 • stachkaz47

  Oceniono 6 razy -2

  Obok tych rozrabiaków powinien siedzieć ten co zaprosił i
  wpuścił tego KOMUNISTYCZNEGO WYPIERDKA do uczelni.
  I dostać 2 lata do odsiadki.Bezwarunkowo.
  Wtedy inni zastanowiliby się co robią i z KIM .

 • ciotka_ltd

  Oceniono 6 razy -2

  @ wiesscar

  I nadal sie goly na rogu stodoly! Co za smieszny, wrecz zenujacy prawiczkowy patos!
  Buhahaha! " Rajd Baumana". Buhahaha! "Polska - dom narodu Polskiego" (by the way, Ruskie fajnie wam ten dom odchudzily! Slugusom cara Putina z NOP nie wadzi?) Buhahaha! " Ataki Niemcow i zydokomuny". Jeszcze tylko "zaplutego karla reakcji" zabraklo i bylbny stalinowsko-moczarowski komplet.:)

 • ciotka_ltd

  Oceniono 11 razy 3

  @ kreciarobota59

  Informuje polskojezyczne brunatne swinie z tego forum, ze:
  1) Prof. Bauman jest brytyjskim profesorem (wprawdzie emeritus, ale jednak)
  2) "Social" w j. angielskim oznacza 'spoleczny', prospoleczny, nie zas 'socjalizm'
  3) Prof. Bauman ma w UK instytut badawczy swego imienia - jeszcze za zycia, co wam moze sie tylko snic. Innymi slowy polskojezyczne lyse kundle w oplotkach szczekaja, a karawana idzie dalej.
  4) W humanistyce to jedna z najwybitniejszych osobowosci wspolczesnego Zachodu, a wiec i brytyjska duma
  5) Nie istnieje cos takiego jak modernizm lewacki, ani modernizm prawacki:) Co gorsza, angielskie slowo 'modernity' ma niewiele wspolnego z tym, co polskojezyczna malpa z NOP uwaza za 'modernizm', szczegolnie ten lewacki. Ubawiles mnie tu, tluku! To 'wspolczesnosc', 'nowozytnosc' czy - jak to zwie sam Bauman - 'nowoczesnosc'. I wlasnie na te 'nowoczesnosc' czy - dokladniej 'nowoczesnosci' - Bauman ma ciekawe spojrzenie.
  6) W UK od lat chodzi brytyjski PRISM i nie ma szans, by bawic sie tu w konspire przy pomocy smartfonow, komorek czy Internetu.
  Reasumujac: nie trzeba bylo, rzadkie gowna z NOP, zaczynac z Wlk. Brytania, to by wam teraz emisariusz do/od brytyjskich neo-Nazis w mamrze z zarzutem 'bombowym' nie siedzial.
  Dupka przymknieto na lotnisku w Pyrzycach z donosu sluzb brytyjskich.
  I nie sadzono by tego baraniego stada waszych 'patryjotycznych' kretynow za wroclawska zadyme.
  A mowilam: nie podskakiwac. Bauman to nie Sroda; to juz nie jest wewnetrzna sprawa polska i tu wasze 'waaadze' juz musialy zadzialac.
  Buhahaha! Poczekajcie na wyroki. A kuku!
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PS. Tak, @roman_ To, co macie w Polsce (a przynajmniej sie wam wydaje, ze macie), to dla Baumana przeszlosc kapitalistycznego swiata, bledna koncepcja, co sama sie zjadla. Niemniej, Bauman odrzuca takze socjalizm i...mowi o TRZECIEJ DRODZE, ale to nie ta Trzecia Droga neo-nazistow, to cos zupelnie nowego, dziecie 'postmodernity', co sie dopiero rodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje