Hofman: Prezes Kaczyński będzie na konwencji partii. Plan bez zmian

28.06.2013 18:45
Jarosław Kaczyński i rzecznik PiS - Adam Hofman

Jarosław Kaczyński i rzecznik PiS - Adam Hofman (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Szef PiS Jarosław Kaczyński będzie obecny na sobotnich i niedzielnych obradach kongresu partii - informuje rzecznik PiS Adam Hofman. Z powodu infekcji prezes PiS nie uczestniczył w dzisiejszej inauguracji kongresu w Katowicach.
- Wszystko na tyle się polepszyło, że Jarosław Kaczyński będzie mógł jutro przyjechać - mówi Hofman. Kongres partii rozpoczął się w Katowicach od debaty poświęconej przede wszystkim sprawom Śląska i programowi partii dla tego regionu. Jutro w Sosnowcu rozpocząć ma się statutowa część kongresu poświęcona m.in. wyborowi prezesa partii i jej władz naczelnych.

Hofman zapowiada, że szef PiS będzie w Sosnowcu i otworzy kongres. - I wszystko powinno być zgodnie z planem. Wszystkie punkty kongresu są zachowane, na razie nic się nie zmienia - dodaje rzecznik PiS.

Oprócz wyboru władz, delegaci na kongres PiS dokonają też zmian w statucie partii: kadencja prezesa i naczelnych władz ugrupowania - Rady Politycznej, sądu dyscyplinarnego i krajowej komisji rewizyjnej - zostanie skrócona do trzech lat. Zaplanowano też kilkanaście paneli i prezentację propozycji programowych.

Zobacz także
Komentarze (162)
Zaloguj się
 • kaczkawrydzykach

  Oceniono 85 razy 61

  Kaczyński złapał Hofa foha Jeśli chcecie się przekonać, jak Kaczyński wpada w szał, podejdźcie do niego i szepnijcie słówko „kartofel”... W towarzystwie PiSdzielców wszyscy wiedzą, że pewnych tematów nie podejmuje się w obecności Kaczora. Nie wolno mówić o wzroście przywódcy o Stanie Wojennym,o starokawalerstwie, impotencji i homoseksualizmie. Nie należy wymieniać pseudonimu Balbina ze względu na pewną plotkę.

 • jamcijest44

  Oceniono 66 razy 58

  Jako długoletni fan prezesa podsuwam niniejszym jemu i jego zwolennikom pewien niepokojący trop: a co jeśli owa słynna inflekcja nie jest tylko zwykłym przeziębonkiem? A co jeśli jakiś złowrogi wysłannik wiadomych sił, myląc tropy i oszukując suto opłacaną ochronę, przedostał się w pobliże Zbawiciela i zaraził go jakimś strasznym wirusem? Że co? Że niemożliwe? Ale tam! Przecież nawet Wielki Poeta przestrzegał, że Prezesa chcą nam zabić! Ale idźmy dalej: a co jeśli teraz Prezes, nieświadomy wielkiego zagrożenia, pojawi się na kongresie i spowoduje pomór wśród delegatów, a sam także odda ducha, o pardąsik, polegnie na posterunku, jak nie przymierzając Jego Wielki Brat? Daję to pod rozwagę panu Hofmanowi i całej reszcie prezesowej świty - czy naprawdę warto Prezesa i Was, zdrową tkankę Narodu, tak bardzo narażać? Nie idźcie tą drogą!

 • bog43

  Oceniono 48 razy 42

  mój boże jakie to szczęście dla Polski , że będzie

 • jamcijest44

  Oceniono 54 razy 42

  Wot gieroj! Zaprawdę, jest to zatem Zbawiciel...

 • cezar85

  Oceniono 42 razy 32

  nie ma sprawiedliwości na tym łez padole

  bo czym sobie infekcja zawiniła

  przecież ona niczemu niewinna

 • szary-polak

  Oceniono 18 razy 18

  prezesie, wystarczy zażyć "Laremid" i.... po sraczce !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje