Unieważnili maturę w jeden ze szkół w Wieliczce. "Uczniowie musieli ściągać"

Unieważniono maturę z matematyki w prywatnym liceum dla dorosłych w Wieliczce. W pracach przedstawiciele Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dopatrzyli się tego samego błędu i stwierdzili, że maturzyści musieli ściągać, podaje RMF FM.
Egzaminu nie zdało 13 osób, podaje rozgłośnia. Maturzyści w całej Polsce poznają dzisiaj wyniki egzaminu dojrzałości. Uczniowie muszą zalogować się na stronę systemu OBIEG. Aby sprawdzić wyniki, trzeba podać numer PESEL oraz hasło wcześniej otrzymane w szkole.

Więcej o:
Komentarze (73)
Unieważnili maturę w jeden ze szkół w Wieliczce. "Uczniowie musieli ściągać"
Zaloguj się
 • miroslawa133

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawa jestem, czy wśród tych prawych i oburzonych ściąganiem, znalazłaby się choć jedna osoba, która na egzaminie maturalnym powiedziałaby do kolegi - "absolutnie nie mogę skorzystać z tej ściągi, bo to przecież takie nieuczciwe, nieetyczne, już wolę nie zdać tej matury niż mieć wyrzuty sumienia do końca życia" Jeszcze się taki nie urodził, który umiałby dosłownie wszystko. Ściąganie ludzka rzecz, byle nie graniczyło z cwaniactwem.

 • villiers

  Oceniono 1 raz 1

  Autor powyższego artykułu podobno także oblał.

 • malutkipistolecik

  Oceniono 2 razy 0

  Ściągający do złodzieje cudzej pracy. Wykop ze szkoły i wysoka kara finansowa. W Polsce mamy samych geniuszy, którzy porobili kariery na ściąganiu. Banda złodziei. A taką maturę to o tyłek potrzaskać.

 • martinez027

  Oceniono 2 razy 0

  Dobże rze Ukohany Prezydęt zdał matóre wzorowo--bes sciongania--podobno z jenzyka polskiego ma ocene'' CELÓJONCY''!!Zdolna bestyja!

 • o.beyzyma

  0

  Będzie u nas jak w Rosji? wyborcza.pl/1,76842,9867730,Matura_z_korupcji.html

 • jan_sobczak1

  Oceniono 1 raz -1

  Elektorat Pali-leppera zdaje maturę.

 • jkredman

  Oceniono 3 razy 3

  niechybnie przymykający oko na ściąganie członkowie komisji egzaminacyjnej, w tym przedstawiciela [ekspert] z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej pozostali bez kary

 • kato-rznik

  Oceniono 4 razy 4

  Ściąganie pokazuje polskie cwaniactwo - podwójną kato-moralność.
  W innych krajach (np. Szwecja, Norwegia) kiedy bardzo rzadko przyłapuje się kogoś na ściąganiu np. na egzaminie, osoba taka wylatuje na zbity pysk z uczelni, a sprawa jest w tych krajach tak bulwersująca, że mówi się o niej w radio.
  W polaczkowie oszustwo i złodziejstwo jest normalnością. A w niedzielę większość zap.dala do kościółka

 • yola13

  Oceniono 4 razy 2

  czytajac wiekszosc wypisanych tutaj postow mam wrazenie ze wiekszosc ludzi chyba ma amnezje i siebie za chodzące ideały, jak wiekszosc z Was nigdy rzeczywiscie nie sciagała to chyba jestem papieżem, a po drugie nikt nie udowodnił maturzystom ze sciagali- to że sobie tak postanowiła OKE bez dowodów to jeszcze nic nie znaczy, nikt ich za reke na egzaminie nie złapał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX