Tymochowicz pozywa Palikota. Nieoficjalnie: Żąda 2 mln zł za doradztwo

27.06.2013 16:14
Janusz Palikot i Piotr Tymochowicz

Janusz Palikot i Piotr Tymochowicz (Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta)

Piotr Tymochowicz pozwał do sądu Janusza Palikota - informuje telewizja Superstacja. Nieoficjalnie spec od wizerunku domaga się od szefa Ruchu Palikota 2 mln zł zaległego wynagrodzenia za doradztwo od jesieni 2010 r. do kampanii wyborczej 2011 r.
- Czekam wystarczająco długo, to znaczy czekam trzy lata i nie doczekałem się realizacji żadnej umowy, żadnej obietnicy, a więc czas najwyższy, żeby uruchomić odpowiednie kancelarie prawne - powiedział w rozmowie z reporterem Superstacji Tymochowicz. Znany specjalista od wizerunku polityków i były doradca Ruchu Palikota pozwał samego lidera, a nie partię.

- Słyszałem argument, który podali mi świadkowie, że umawiając się ze mną na określone kwoty, Janusz Palikot żartował. No to teraz niech to powtórzy przed sądem wobec świadków - powiedział Superstacji Tymochowicz.

Pytany przez Superstację o całą sprawę wiceszef Ruchu Palikota Artur Dębski utrzymuje, że sprawy nie zna. - Kompletnie nie przypominam sobie takich sytuacji, żebym widział jakiekolwiek faktury czy jakiekolwiek rachunki na usługi. To są sprawy między panem Tymochowiczem i panem Palikotem - powiedział reporterom telewizji.

Zobacz także
Komentarze (60)
Zaloguj się
 • kalebas

  Oceniono 115 razy 99

  Powinni rozstrzygnąć spór w sposób jednoznacznie ostateczny na ubitej ziemi (Stadion Narodowy) z udziałem publiczności. Wpływy z imprezy dla zwycięzcy.

 • 1-mark-adams

  Oceniono 85 razy 67

  Jak czekał 3 lata, to roszczenie się przedawniło. A myślałby kto,że taki mądrala.
  Palikota nie lubię. Ale jeszcze bardziej takich, co dają każdemu.

 • takisobiestatystyk

  Oceniono 61 razy 41

  Panie Tymochowicz - teraz to chyba pan żartuje - o takie gów-no jak dwa miliony, to panu chyba nie chciało by się nawet wstać z pozłacanego fotela. Niech pan ścignie swego dawnego przyjaciela Palkota o 20 albo i 200 milionów - wtedy to i my - zarabiający po 2000 netto miesięcznie forumowicze zaczniemy wam w tej walce kibicować.

  Ale kochać was chyba nie będziemy...

 • piotr19730

  Oceniono 111 razy 35

  Od dawna w mediach trwa festiwal szkalowania i wyśmiewania Ruchu Palikota. W najlepszym wypadku przemilczywania istotnych projektów tej partii.
  Nie trudno zgadnąć na czyje zamówienie jest to robione. W kościołach jeszcze przed wyborami straszyli ekskomuniką za głos na Palikota. Jak już chcecie na lewicę, to na dogadane SLD.
  Czy taka działalność dziennikarzy służy Polsce, nikt już nie zadaje takich pytań. Tylko po co trąbić o wolności i niezależności mediów.

 • zyks

  Oceniono 51 razy 35

  No, Miller po wykonaniu usługi zapłaci Tymoszce napewno, nawet jak wyborów nie wygra, to solidna firma, nie robi z gęby kalosza. Pożyczkę moskiewską oddał co do grosza. Mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy ...

 • pan_zer_faust

  Oceniono 49 razy 27

  Widząc wymierne skutki poczynań Palikota marzy mi się, aby ten drugi gość zaczął doradzać wszystkim polskim partiom. A niech idą w cholerę.

 • zyks

  Oceniono 65 razy 25

  No, po tym, co Palikot wyprawia, np. z tą głupią pindą z Elbląga czy z tą "marszałkinią" z sejmu, to doradztwo Tymochowicza nie było chyba najwyższej próby. Ale słowo się rzekło, kobyłka u płota, Panie Palikot...:)))

 • anthrax_2

  Oceniono 53 razy 23

  Jeżeli to Tymochowicz wymyślił Grodzką to powinien dostać co najmniej 20 melonów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje