Austria: Wypadek polskiego autokaru, siedem osób lekko rannych

24.06.2013 13:03
Strona austriackiej policji

Strona austriackiej policji (Fot. Polizei.gv.at)

- Siedem osób odniosło lekkie obrażenia w wypadku polskiego autokaru, do którego doszło w nocy na drodze ekspresowej S1 w okolicach Wiednia - podała austriacka agencja APA, powołując się na służby ratunkowe.
Zobacz także
Komentarze (3)
Austria: Wypadek polskiego autokaru, siedem osób lekko rannych
Zaloguj się
 • pakoos

  0

  autokar nie uciekał czy nie jechał dalej tylko zjechał na bok, żeby nie tamować ruchu, a tym bardziej żeby nie stało sie coś groźnego. Policja została wezwana przez pilotkę wycieczki....wiem to bo żona właśnie wraca z wycieczki.....

 • bialy_jednorozec

  Oceniono 2 razy 2

  ucieczka z miejsca wypadku drogo kosztuje (a pod to podchodzi,nawet jak się słupek przy cofaniu skrzywi tylnym zderzakiem a co dopiero uszkodzenie barierki)
  no a technicznia sprawność autokaur będzie napewno sprawdzana jak coś znajdą to też to będzie sporo kosztować organizatora (spory mandat można już np. za brak rękawiczek w apteczce dostać)

 • crizs

  Oceniono 2 razy 0

  współczuję oczywiście pasażerom.. dziwne że kierowca uznał że nic się nie stało i kontynuował jazdę.. swoją drogą wypadki polskich autokarów zaczynają być chlebem codziennym, a parę lat temu tyle się pisało i mówiło o wzmożeniu kontroli i eliminacji tego dziwnego zjawiska..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje