Policjant zatrzymany za molestowanie nastolatka. "Miał być jego kuratorem"

22.06.2013 15:41
Samochody policyjne

Samochody policyjne (Fot. Marcin Onufryjuk / Agencja Gazeta)

Policjant z Nakła nad Notecią koło Bydgoszczy został zatrzymany pod zarzutem molestowania seksualnego nastolatka. Funkcjonariusz miał opiekować się chłopcem jako kurator sądowy.
- Funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji zatrzymali 46-latka, który w związku z wykonywaniem obowiązków społecznego kuratora sądowego miał dopuścić się czynności seksualnej z małoletnim. W Prokuraturze Rejonowej w Mogilnie podejrzany usłyszał zarzuty czynów, których się dopuścił - poinformował nadkomisarz Maciej Daszkiewicz z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

"Policjant poprosił o zwolnienie z policji. Został jednak zawieszony"

Zatrzymany policjant jest na co dzień funkcjonariuszem Komendy Powiatowej w Nakle nad Notecią koło Bydgoszczy. Nieoficjalnie wiadomo, że jednym z dowodów świadczących przeciwko niemu były dwuznaczne SMS-y, które wysyłał do nastolatka.

Gdy podejrzewany o molestowanie funkcjonariusz dowiedział się, że sprawa się wydała, natychmiast złożył rezygnację z funkcji kuratora sądowego i złożył raport o zwolnienie z policji. Decyzją przełożonych został jednak natychmiast zawieszony w czynnościach służbowych.

Zobacz także
Komentarze (22)
Policjant zatrzymany za molestowanie nastolatka. "Miał być jego kuratorem"
Zaloguj się
 • panpapaj

  0

  No to teraz pala mu zmiękła;)

 • stachkaz47

  0

  Przecież niedawno czytałem ,że uprawianie seksu na służbie to nie przestępstwo.
  Więc o co wam chodzi???

 • losiu4

  0

  następny homoś. Kiedy w końcu ktos sie weźmie za to podejrzane towarzycho?

  Pozdrawiam

  Losiu

 • iremus

  0

  Długi czas się zastanawiał: seminarium czy szkoła oficerska? Wybrał drugą opcję mundurową, w niebieskim bardziej mu do twarzy.

 • jkredman

  Oceniono 6 razy 0

  dużo obejmujesz słabo ściskasz, mści się pozostawienie Milicji Obywatelskiej i jedynie zmiana nazwy - mentalnie zostało to wielkie imperium którym rozsądnie i sprawnie zarządzać się nie da, nie dość kierownictwo molocha jest ociężałe i niesprawne, daleko od policjantów,

  zamiast Policji Państwowej mamy Policję Pedofilską, ciekawe czy funkcjonariusz nabył już prawa emerytalne

 • woryprokopa

  Oceniono 5 razy 3

  a co na to lew starowicz ?

 • labandera

  Oceniono 14 razy 6

  wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/430475,policjant-zatrzymany-za-molestowanie-niepelnosprawnej-14-latki.html
  jakaś czarna seria w policji. Kogo wy tam zatrudniacie?

 • spitek11

  Oceniono 30 razy 12

  Polska policja powinna zreformować umundurowanie, tak żeby bardziej odpowiadało zainteresowaniom zawodowym niektórych policjantów: spitekpit.blox.pl/2013/06/Nowe-seksowne-nakrycie-glowy-dla-policji.html

  Poza tym gdyby ten policjant był generałem, to pewnie przeszedłby spokojnie na emeryturę, a koledzy z komendy pogoniliby kota temu molestowanemu chłopakowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje