Przymierze Surmacza przy Hawelańskiej. Były wiceminister oszukał miasto?

22.06.2013 14:55
Marek Surmacz i były premier Kazimierz Marcinkiewicz na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie

Marek Surmacz i były premier Kazimierz Marcinkiewicz na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie (Fot. Piotr Żytnicki / Agencja Gazeta)

Radni gorzowskiego SLD ustalili, że radny PiS Marek Surmacz od dekady wynajmuje partyjny lokal, wystawiając faktury na... nieistniejące już Przymierze Prawicy. - To przestępstwo - grzmią radni.
Zobacz także
 • Prezydent zostaje w urzędzie! Sąd uchyla wyrok [2 X WIDEO, ZDJĘCIA]
Komentarze (63)
Przymierze Surmacza przy Hawelańskiej. Były wiceminister oszukał miasto?
Zaloguj się
 • lucek75

  Oceniono 1 raz 1

  Powinniśmy chronić prezesa nie zważając na koszty i biedę w kraju!!! Co tam miliony za ochronę, bunkry-wille i pancerne samochody! O prawdziwego przywódcę trzeba dbać! Prezes nas wyzwoli i poprowadzi do jutrzenki!

 • lucek75

  Oceniono 1 raz 1

  Już była podobna samoobrona.. już czas na Pisss by szedł w piss...

 • szary-polak

  Oceniono 1 raz 1

  Następny " uczciwy" z PiS-komuny....

 • fonchol

  Oceniono 2 razy 0

  pis razem z ich knurem naczelnym wysłać do białorusi-tam ojciec ich narodu by zrobił z tymi pieniaczami,szujami,megalomanami,kutasami,pijakami,kłamcami porządek

 • 31.februarius

  Oceniono 1 raz 1

  Przymierze Surmacza,
  przy budowaniu

  jedności prawicy.

 • xelene

  Oceniono 2 razy -2

  kampania opluwania PISu ruszyla pelna para .GW robi co moze zeby zadowolic mocodawcow z Rzadu.Jakby PIS doszedl do wladzy to skonczyly by sie wielomilionowe reklamy od roznych agend rzadowych.I bylaby d... ciemna d... warto zaznaczyc

 • block-buster

  Oceniono 3 razy 1

  Znam Surmacza nie od dzis.To zalosna postac.Ciagle zamieszana w drobne szwindle.Kiedys,jeszcze jako poganiacz psow,podlaczyl sie byl nielegalnie do pradu.Ale jakos udalo mu sie z tego wymigac.Bo szybko splacil zadluzenie.Ten przekret z warunkowym czynszem jest juz solidniejszy.Tu swiadomie wyludzal roznice miedzy warunkami dla kazdego,a ulga dla partii politycznej.Nieistniejacej...

 • sowa_46

  Oceniono 1 raz -1

  Polscy politycy to jeden wielki bigos do którego wszyscy rzygają i dalej z niego korzystają, z takiej kloaki nie można stworzyć niczego pożytecznego wymyślając ciągle nowe nazwy, jakby nie nazwać, to goowno zawsze goownem POzostanie.

 • kat-kk

  Oceniono 2 razy 0

  Jeszcze trochę a kościelny POPIS wystawi fakturę na nieistniejącą Polskę.Podpisze ją Miller już umiejący wyprowadzić sztandar z szacunkiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje