Kobieta utonęła w Zalewie Zegrzyńskim. Potrącona przez skuter?

20.06.2013 21:34

Fot. Dariusz Borowicz

Tragedia w podwarszawskim Zegrzu. Kobieta utonęła w Zalewie Zegrzyńskim, prawdopodobnie potrącona przez skuter wodny.
Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie, około godz. 15 na Zalewie Zegrzyńskim. Kobieta pływała w pobliżu dzikiej plaży w Nieporęcie. Nie wiadomo dokładnie, co się stało, choć z relacji świadków wynika, że kobieta została potrącona przez skuter wodny. Nie udało się jej udzielić pomocy, kobieta utonęła.

Na miejsce wezwano straż pożarną i policję. - Poszukiwania ciała kobiety trwały przez dwie godziny. Ciało udało się znaleźć za pomocą sonaru. Zwłoki z dna wyciągnęli nurkowie ok. godz. 17.30 - informuje bryg. Arkadiusz Plich ze straży pożarnej z Legionowa, która koordynowała akcję poszukiwawczą. Przyczyny tragedii wyjaśniają na miejscu policja i prokuratura.

Zobacz także
Komentarze (26)
Zaloguj się
 • hrabiaski

  Oceniono 237 razy 187

  na chodnikach,cykliści!na wodzie,skutery!gdzie jeszcze normalny człowiek może się czuć bezpiecznie?!skutery wodne,podobnie jak kłady,nie powinny być rejestrowane!Grupa nowobogackich złodziei stanowi zagrożenie dla normalnych obywateli!Czy po to ludzie jeżdżą nad wodę,żeby słuchać ryku skuterów?! a w lesie kładów?!Demokracja,nie znaczy anarchia!

 • anty_globalista

  Oceniono 128 razy 122

  Czy skuterzysta był ślepy? Mam nadzieję, że zapłaci rodzinie kilkumilionowe odszkodowanie i że ma sumienie(chociaż wątpię), które będzie go gryzło do końca jego zawszonego życia.

 • guru133

  Oceniono 111 razy 109

  Tak to wygląda gdy pustogłowe matołki przesiadają się z samochodów na skutery wodne,

 • smokull

  Oceniono 42 razy 40

  Wiecie co !!! To jest właśnie najstraszniejsze . Skutery wodne , motorówki itp. Jestem osoba barddzo dobrze pływającą , czesto przepływam duze jezioro z jednego brzegu na drugi i ogólnie nie boje sie głębokości czy odległości w wodzie. Ale nieraz miałem lęki ze gdzieś na środku jeziora motorówak nie zauważy mnie i przejedzie. Na to nie ma ratunku. Umiejętności pływackie nic nie pomogą :(

 • cezar85

  Oceniono 30 razy 22

  przed skuterami wopr nie ostrzegał

 • rudy_63

  Oceniono 21 razy 21

  Często bywam nad Zegrzem, zarówno na Dzikiej Plaży jak i w Wieliszewie. Ogólnie jest tak, że cały akwen Zalewu jest pusty natomiast popisy Skuterów mają miejsce tuż przy samych kąpieliskach - po prostu chodzi o publikę i podziw - cóż warte jest posiadanie skutera jeśli inni nie wiedzą kto na nim pływa.

 • stachkaz47

  Oceniono 15 razy 15

  W tym PSEUDO-PAŃSTWIE wszelkie draństwo jest bezkarne.
  Oprócz rowerzystów po piwie.

 • abw12300

  Oceniono 32 razy 14

  Tylko kara śmierci może ostudzić zapały wszystkich takich s.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje