Kobieta utonęła w Zalewie Zegrzyńskim. Potrącona przez skuter?

Fot. Dariusz Borowicz

Tragedia w podwarszawskim Zegrzu. Kobieta utonęła w Zalewie Zegrzyńskim, prawdopodobnie potrącona przez skuter wodny.
Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie, około godz. 15 na Zalewie Zegrzyńskim. Kobieta pływała w pobliżu dzikiej plaży w Nieporęcie. Nie wiadomo dokładnie, co się stało, choć z relacji świadków wynika, że kobieta została potrącona przez skuter wodny. Nie udało się jej udzielić pomocy, kobieta utonęła.

Na miejsce wezwano straż pożarną i policję. - Poszukiwania ciała kobiety trwały przez dwie godziny. Ciało udało się znaleźć za pomocą sonaru. Zwłoki z dna wyciągnęli nurkowie ok. godz. 17.30 - informuje bryg. Arkadiusz Plich ze straży pożarnej z Legionowa, która koordynowała akcję poszukiwawczą. Przyczyny tragedii wyjaśniają na miejscu policja i prokuratura.

Zobacz także
 • W Wiśle na Zawadach utonął kuter Na Wiśle zatonął kuter. Strażacy wciąż szukają mężczyzny
 • Strażacy wyłowili ciało mężczyzny, który utonął w Jeziorku Czerniakowskim Utonął w Jeziorku Czerniakowskim. Szukali go 80 minut
 • Utonął w parku Skaryszewskim. To już czwarta ofiara
Komentarze (26)
Kobieta utonęła w Zalewie Zegrzyńskim. Potrącona przez skuter?
Zaloguj się
 • cillian1

  0

  Ona chyba nie utonęła - tylko zmarła po uderzeniu w głowę!

  ech....

 • iremus

  Oceniono 1 raz 1

  ...Tragedia w podwarszawskim Zegrzu. Kobieta utonęła w Zalewie Zegrzyńskim, prawdopodobnie potrącona przez skuter wodny.....
  W/g mnie została zabita uderzeniem skutera w głowę. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Prowadzący skuter doskonale wiedział że w wodzie kąpią się inne osoby. Decydując się na szaleńczą jazdę mógł przewidzieć (jeśli nie miała wariackich papierów) że tak się skończy eskapada. On po prostu głowy ludzi przebywających w wodzie traktował jako boje do slalomu.

 • iremus

  Oceniono 1 raz 1

  ....Potrącona przez skuter?....
  Ależ skąd. To kąpiąca wtargnęła na tor jazdy buca, który hałasem chciał zwrócić uwagę że cierpi ma małego "pulusia" i stać go zrobić hałas. Sporo nas takich otacza ze wszystkich stron. Nigdy nie wiadomą z której strony taki buc wyskoczy.

 • antekguma1

  0

  Sku...ali skuterowcy maja szczęście, bo na sku...ałych kładowców są stalowe linki.

 • stachkaz47

  Oceniono 15 razy 15

  W tym PSEUDO-PAŃSTWIE wszelkie draństwo jest bezkarne.
  Oprócz rowerzystów po piwie.

 • rudy_63

  Oceniono 21 razy 21

  Często bywam nad Zegrzem, zarówno na Dzikiej Plaży jak i w Wieliszewie. Ogólnie jest tak, że cały akwen Zalewu jest pusty natomiast popisy Skuterów mają miejsce tuż przy samych kąpieliskach - po prostu chodzi o publikę i podziw - cóż warte jest posiadanie skutera jeśli inni nie wiedzą kto na nim pływa.

 • smokull

  Oceniono 42 razy 40

  Wiecie co !!! To jest właśnie najstraszniejsze . Skutery wodne , motorówki itp. Jestem osoba barddzo dobrze pływającą , czesto przepływam duze jezioro z jednego brzegu na drugi i ogólnie nie boje sie głębokości czy odległości w wodzie. Ale nieraz miałem lęki ze gdzieś na środku jeziora motorówak nie zauważy mnie i przejedzie. Na to nie ma ratunku. Umiejętności pływackie nic nie pomogą :(

 • prezio2

  Oceniono 9 razy -1

  Brakuje informacji czy to kibol i jakiego zespołu.

 • abw12300

  Oceniono 32 razy 14

  Tylko kara śmierci może ostudzić zapały wszystkich takich s.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje