'To oznacza wojnę! Po cholerę się męczyć w koalicji' - o zmianie finansowania partii

20.06.2013 10:56
- Zakaz finansowania partii oznacza wojnę! To oznacza czas pożegnania. Jeśli mamy tak dalej funkcjonować, to po cholerę się męczyć. To zdanie większości PSL - mówił poseł PSL Eugeniusz Kłopotek, który był gościem porannego Kontrwywiadu RMF FM.
- No generalnie wtopa, nie? Kogo? Tych, których nie stać na to, by wydać na cygara za własne pieniądze - komentował wydatki partii politycznych Eugeniusz Kłopotek z PSL, gość dzisiejszego Kontrwywiadu RMF FM. Tłumaczył, że ostatnie wydarzenia uderzają w całą klasę polityczną. Uważa, że premier chce ukarać wszystkich za to, "co jego chłopcy - i on też sam pewnie po części narozrabiali".

Konrad Piasecki pytał, czy propozycja ustawy (Platforma Obywatelska ma ją przedstawić w przyszłym tygodniu - red), która zniesie finansowanie partii z budżetu, oznacza rozpad koalicji.

- Ja powiem wprost - jeżeli Tusk będzie chciał to przeforsować i jemu się to uda, to znaczy, że nadchodzi czas pożegnania. Jeśli mamy tak dalej funkcjonować, to po cholerę się męczyć. To zdanie większości PSL - odpowiadał Kłopotek.

Dziennikarz RMF FM przypominał mu także wczorajsze słowa Donalda Tuska, który stwierdził: : "Wiem, że dla pieniędzy niektórzy są w stanie zabić, ale nie wiedziałem, że w sejmie" , co było odpowiedzią na groźby ze strony PSL wyjścia z sejmowej koalicji.

- Tusk oczywiście przesadza. Ja już mam zresztą go dosyć, jeśli chodzi o jego wypowiedzi. Ten facet traci poczucie rzeczywistości. On kompletnie zatraca się, on praktycznie w tej chwili kręci się w kółko i nie wie, co dalej zrobić - mówił poseł PSL.

Zobacz także
Komentarze (256)
Zaloguj się
 • strachus

  Oceniono 605 razy 575

  Właśnie, po cholerę się męczyć, lepiej dalej być darmozjadem za publiczną kasę.

 • jerjar

  Oceniono 541 razy 521

  Po raz pierwszy się zgadzam z posłem Kłopotek-to-moja specjalność.
  Po cholerę? PSL-owi należy się urlop od władzy i od parlamentu w ogóle.

 • taalyan

  Oceniono 401 razy 387

  a co faja zmiękła, że nie będzie bezkarnego okradania społeczeństwa? że skończą się bonusy? do normalnej roboty się brać i zrobić coś dla społeczeństwa, a nie paść się na naszej ciężkiej pracy. bo wasze pozoranctwo na pewno pracą nie jest.

 • fordysta

  Oceniono 307 razy 293

  Spadaj, Kłopotek ! Po co nam sie męczyć i was utrzymywać ?
  Nie jesteście nam absolutnie potrzebni.

 • bog43

  Oceniono 315 razy 281

  Jak na pana patrzę i słucham panie Kłopotek to zbiera mi się na wymioty .

 • bamshe

  Oceniono 229 razy 217

  Ja nie wiem dlaczego my mamy sie meczyc ogladajac takiego kretyna jak Klopotek przecviez to zaden polityk tylko gwiazdeczka celebryta. Utnie wam sie koryto i tego sie boicie.

 • tot14

  Oceniono 213 razy 207

  Cygara to tylko pretekst!!!

  To zapowiedź, że PSL tradycyjnie zamierza porzucić koalicjanta, który jest na linii pochyłej w sondażach!!!

  W PSLu potrafią liczyć. Wybory samorządowe (matecznik PSL) już za ROK!!!

  Elbląg to egzamin dla PO. Klęska oznacza wyjście PSLu pod jakimś pretekstem z koalicji

  Pozostaje koalicja z SLD i utrata wielu konserwatywnych polityków, członków partii i elektoratu

  lub

  Rząd mniejszościowy, a to przyspieszone wybory

 • kxx2

  Oceniono 113 razy 89

  Co z przedsiębiorcami, którzy mieli założyć partię? pojawiła się informacja a potem cisza.. Ktoś ich zniechęcił? Nie chcę znowu głosować na kolejny gnój o nazwie "mniejsze zło", nie ma żadnej alternatywy.. :|

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje