Korea Płn. chce rozmów na temat programu nuklearnego. "Taka była wola Kim Ir Sena"

20.06.2013 07:42
Kim Dzong Un odwiedza budowę kurortu narciarskiego na górze Masik

Kim Dzong Un odwiedza budowę kurortu narciarskiego na górze Masik (Fot. KCNA REUTERS)

Przebywający z wizytą w Chinach wysoki rangą dyplomata północnokoreański ponowił ofertę wznowienia międzynarodowych rozmów na temat programu nuklearnego Pjongjangu, mówiąc, że denuklearyzacja Płw. Koreańskiego była "ostatnią wolą" przywódców Korei Płn.
Zobacz także
Komentarze (17)
Korea Płn. chce rozmów na temat programu nuklearnego. "Taka była wola Kim Ir Sena"
Zaloguj się
 • hkarper

  0

  Piekna 12 nadaje, a won odmawiac wizy Podhalu, trolle

 • zino799

  Oceniono 4 razy 0

  @rlnd
  Trudno poważnie traktować, jeśli ktoś programowi kosmicznemu/nuklearnemu jakiegoś kraju przeciwstawia (jako równoważny argument) swój softwarek sprzedany w kilkunastu kopiach.
  Oni potrafią robić rakiety, satelity oraz reaktory (bomby również) atomowe, a my nie potrafimy nie tylko tego, ale nawet studzienki w asfalcie. A i sam asfalt latem jest jak masło i byle samochód osobowy robi w nim koleiny, a zimą się kruszy. Stopień wyżywienia? Niedawno Gazeta Wyborcza pisała ile dzieci jest w naszych w szkołach regularnie głodnych.
  P.S. Sam w życiu również napisałem kilka programów na duży frameware. Mam to traktować jako osiągnięcie równe posłaniu próbnika na Marsa, który tam sam jeździ, filmuje i dokonuje badań?

 • zino799

  Oceniono 25 razy -5

  Północno-koreańska myśl techniczna to własny program jądrowy i własne rakiety wynoszące własne satelity. Nie mówię za jaką (społeczną) cenę się to dokonuje. Polska myśl techniczna to co? Samochód Syrena? Pralka Frania? Sygnalizacja na skrzyżowaniach która się psuje w lecie (styki się przegrzały), w zimie (styki zamarzły) oraz wiosną i jesienią (styki przemokły)? Studzienki w asfalcie, które się zapadają po tygodniu? Pas startowy w Modlinie do generalnego remontu po kilku miesiącach eksploatacji? Kawałki autostrad oddawane z wieloletnim opóźnieniem? Pociągi, które z Łodzi do Warszawy jadą dłużej niż przez II wojną światową? No właśnie: co?

 • czynnik.rakotworczy

  Oceniono 30 razy 26

  Jak głód zajrzy w oczy to nie ma mocnych, każdemu rura zmięknie

 • abw12300

  Oceniono 26 razy -14

  POrypało ich czy co? POnad 20 lat pisali: "reżim z północy", a tu tak nagle od tygodnia o jakiejś Korei Północnej piszą. Pajace napiszcie normalnie, tak jak do tej POry pisaliście, bo nikt nie będzie wiedział o kogo chodzi. Piszcie: "reżim z północy"

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 14

  Istna opera mydlana, ale dyplomaci mają zajęcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje