Strzelanina w Magdalence. Policjanci zaatakowani podczas zatrzymania

Policja

Policja (Fot. Przemyslaw Skrzydlo / AG)

?Strzelanina w podwarszawskiej Magdalence. Policjanci użyli broni po tym, jak zostali zaatakowani podczas próby zatrzymania, wcześniej już notowanego, 30-letniego Waldemara G?, podaje Radio Zet.
To było wezwanie do awantury domowej. Podczas zatrzymania Waldemara G. uderzył jednego z funkcjonariuszy kamieniem w głowę i zaatakował drugiego. Policjant miał potem oddać oddał strzały ostrzegawcze, a następnie zranił mężczyznę w brzuch. Mężczyzna został przewieziony śmigłowcem do szpitala. Jest teraz operowany.

Zobacz także
 • Miejsce strzelaniny w Biełgoradzie zrobione przez użytkowniczkę Twittera Strzelanina w rosyjskim Biełgorodzie. Nie żyje sześć osób
Komentarze (27)
Strzelanina w Magdalence. Policjanci zaatakowani podczas zatrzymania
Zaloguj się
 • wuem43

  0

  Policjant dostał w łeb od bandyty a sam strzelił w brzuch zamiast też w łeb. Jak tych policjantów sie szkoli?

 • klakson49

  0

  Czemu w brzuch? Litościwy był ten policjant dla zwykłego bandziora.

 • goran69

  Oceniono 2 razy 0

  a po co ten helikopter ? Magdalenka to nie jest zagubiona w górach wioska, zwykłą karetką by go dowieźli do najbliższego szpitala w max 30 minut,

 • bartsw

  Oceniono 3 razy 1

  a czemu Wy wszyscy jesteście takimi hejterami?

 • cyniczne_oko

  Oceniono 4 razy 0

  Dlaczego nie uzyto np. paralizera albo pałki? Ostra broń w wypadku bójki? Pistolet przeciw kamieniowi? Albo nasi stróże prawa żyją w matrixie albo ich intelekt zostaje w szufladzie biurka kiedy jadą na interwencję pt. awantura domowa. W 99% takich spraw facet jest pijany/agresywny tyle że brak mu jasności myślenia i koordynacji ruchowej by być faktycznym problemem. Funkcjonariusz nigdy nie idzie do takiej sprawy sam, we dwóch w dwie sekundy powinni rzucić gościa na glebę, skuć i zabrać do aresztu.

 • omarbaba

  Oceniono 5 razy 1

  Z tego co widzę, to tutaj większość stanowią gawędziarze. Jestem w stanie założyć się z każdym, że 95% wypowiadających się tutaj szybciej nawaliłoby w gacie w takiej sytuacji. Strzelanie, pościgi czy zatrzymania znają tylko z W11, Komisarza Alexa lub innych podobnych "prawdziwych" seriali.

 • sprawiedliwosc_od_zaraz

  Oceniono 10 razy 2

  Jak czytam komentarze pod tym artykułem to po prostu ręce opadają. Niech jeden z drugim pójdzie zatrzymać bandytę a później niech się wypowiada. Najlepiej to żeby policjanta zranili to może wtedy wszyscy by byli pro-policyjni. Trzeba doceniać prace służb które starają się nam pomagać a takiemu bandycie to od razu kulka w łeb. Dodam że nie pracuje w sł.mundurowych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje