Serafin pożyczył w SKOK-u, ale "zapomniał" wpisać 1 mln do oświadczenia

20.06.2013 06:19
- W ubiegłym roku Władysław Serafin, prezes Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, pożyczył w SKOK Wołomin ponad 3 mln zł, ale w oświadczeniu majątkowym wykazał tylko 2,1 mln zł - informuje "Rzeczpospolita".
O milionie kredytu przypomniał sobie dopiero kilka tygodni temu, kiedy złożył korekty oświadczeń. Zrobił to po publikacjach "Rzeczpospolitej", że jego oświadczeniami interesują się prokuratura i CBA.

Nie zgadzają się także kredyty Władysława Serafina z 2011 r. W oświadczeniu złożonym dwa lata temu wpisał, że w SKOK ma 130 tys. zł kredytu hipotecznego, a w korekcie za ten rok złożonej pod koniec maja 2013 r. pożyczka urosła do 900 tys. zł i stała się konsumpcyjną.

Więcej na www.rp.pl.

Zobacz także
Komentarze (68)
Serafin pożyczył w SKOK-u, ale "zapomniał" wpisać 1 mln do oświadczenia
Zaloguj się
 • rysiyk

  0

  Ale to nie tylko Rząd. Wybieram za każdym razem bestie która nas najbardziej skrzywdzi. To może lepsze już by było Bezkrólewie?

 • chrobotek46

  0

  Tak wygląda "państwo prawa". Niepełny rozumu Radek o mentalności pięciolatka idzie do więzienia za bezrozumną kradzież, a cwany oszust jest bezkarny. Bo taka jest wola "elyt" Kmioty z PSL głównie pilnują koryta dla swoich. To partia pasożytnicza, cwane kmiotki zawsze są przy korycie - trzymają zawsze z właścicielem tegoż.
  A poglądy i idee ? jaki problem - zawsze można zmienić !

 • poljack

  Oceniono 2 razy 2

  Podobno PRL był ZŁY ?

 • zygaja58

  Oceniono 2 razy 2

  Szalbierstwo,nepotyzm,to normy PSL(SZCZEGÓLNIE) chociaż innych partii również to dotyczy.Zwolniono 64 letnią sekretarkę za pójście na urlop(jako opuszczenie stanowiska pracy),a czym są wyjścia posłów z sali plenarnej np.podczas głosowań? przecież to jest porzucenie pracy-kochani wyborcy tym osobom się przyjrzyjcie i odpowiednio potraktujcie w następnych wyborach.WSZYSTKICH OCENIĆ WG.ZASŁUG!!!.

 • marcowsky

  Oceniono 2 razy 2

  To mamy kłoptotek z serafinem;)

 • mareklacki

  Oceniono 2 razy 2

  Z jego oczu patrzy brud. Zakłamana twarz, która nie budzi zaufania.

 • batura3

  Oceniono 2 razy 2

  wyraz jego twarzy wystarczy za jakikolwiek komentarz:):):)

 • june-of-44

  Oceniono 2 razy 2

  " Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma* to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idiota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!..."
  Cytat z "kariery Nikodema Dyzmy"

  * - Władysław Serafin

 • jkredman

  Oceniono 2 razy 2

  a platformersy garnitury od partii wykazali w oświadczeniach majątkowych posłów i radnych, a podatek za uzyskane wpływy zapłacili, czy Tusk i haratająca w gałę kompania ujawniła w oświadczeniach majątkowych uzyskaną korzyść w postaci fundowanych przez partię boisk i sprzętu do gry, czy zapłacili od tej korzyści należne skarbowi państwa podatki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje