Tusk stoi przed kamerą, a za nim poseł i kartka: "kłamca". Incydent w Sejmie

19.06.2013 20:55
Marek Poznański

Marek Poznański (kadr z nagrania)

Podczas wypowiedzi Donalda Tuska przed kamerą dziś w Sejmie nagle za jego plecami pojawił się poseł Ruchu Palikota. W ręce trzymał kartkę z napisem "kłamca". Premier niczego nie zauważył.
Wszystko trwało zaledwie trzy sekundy. Tusk mówił właśnie o pomyśle zniesienia finansowania partii z budżetu państwa, kiedy za jego plecami stanął poseł Ruchu Palikota Marek Poznański. "Kłamca" - taki napis widniał na kartce trzymanej przez posła. Strażnik sejmowy zareagował błyskawicznie. Poznański został wypchnięty poza kadr. Tusk nawet się nie zająknął.

Motywy tego kolejnego, choć jak się okazuje, spontanicznego happeningu Ruchu Palikota poznaliśmy dzięki wpisowi, który Poznański zostawi na swoim profili na Facebooku. "Siedziałem w klubie przed komputerem i poprawiałem dokument. Nie wytrzymałem i wydrukowałem to słowo na kartce papieru, słysząc kolejne kłamstwa premiera Donalda Tuska w telewizorze klubowym. STOP OBŁUDZIE!" - napisał polityk Ruchu Palikota.

Kim jest Marek Poznański? Jest archeologiem i posłuje z okręgu chełmskiego. Do tej pory niczym specjalnym się nie wyróżniał. Teraz to się zmieniło.

Zobacz akcję Poznańskiego. Na tym filmie widać go o 10.50 >>

Komentarze (236)
Zaloguj się
 • way270

  Oceniono 527 razy 455

  jak dzieci...... ten caly sejm i politycy bardziej przypominaja mi piaskownice podworkowa niz doroslych ludzi, ktorzy zostali wybrani aby kierowac panstwem.... WSTYD !!!!

 • e-komentarz

  Oceniono 426 razy 270

  Zanosiło się na całkiem niezłą partię, zostały tylko głupie happeningi. Szkoda.

 • cyklista

  Oceniono 271 razy 185

  Na imprezę bym palikotowców zaprosił, ale do rządzenia się nie nadają

 • xfish

  Oceniono 294 razy 148

  Nie zrozumieliscie przekazu. Poznanskiego nikt nie zna, zobaczyl, ze obraz jest na zywo, wiec sie przedstawil.
  Teraz juz wiemy co to za posel.

 • tetradrachma

  Oceniono 108 razy 56

  Tusk zgłasza projekt bo dobrze wie, że w Sejmie (projekt) nie przejdzie ! Dlaczego ta maskarada ? Bo wydało się, że kupowali za nasze pieniądze dla siebie ...luksusy ! Ta hołota zatraciła wszelkie opory i ...pozory ! Zreszta ta hołota jest wszędzie i w każdej partii. HGW zatrudnia 8.000 urzędników darmozjadów. Same rodziny i znajomi kota.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje