Pijany stomatolog. Zdrowa "jedynka" wylądowała w koszu

pw
18.06.2013 14:58
Wizyta u dentysty

Wizyta u dentysty (Fot. Tomasz Fritz / Agencja Gazeta)

Pijany dentysta tak wyszlifował "jedynki", że jeden z zębów wylądował w koszu. Zdenerwowany pacjent nabrał podejrzeń i uciekł z fotela.
Do komendy w Radomsku w woj. łódzkim zgłosił się mężczyzna. Przyszedł wraz ze znajomą ponieważ sam nie mógł mówić. Okazało się, że 28-latek umówił się na wizytę w jednym z gabinetów stomatologicznych na obrzeżach Radomska. Zabieg miał polegać na przygotowaniu górnych jedynek i dwójek do założenia na nie koron oraz na pobraniu wycisku.

Po podaniu znieczulenia stomatolog rozpoczął szlifowanie zębów. Kiedy stwierdził, że zęby nie wyglądały jeszcze odpowiednio, podał pacjentowi kolejną porcję znieczulenia i szlifował dalej. Pacjent nabrał podejrzeń, że stomatolog jest pijany i wysłał SMS-a do swojej koleżanki.

Po kilku minutach 28-latek zobaczył, jak jego górna jedynka ląduje w koszu. Wtedy uciekł z fotela i zażądał wydania dokumentacji medycznej. Lekarz nie chciał jej oddać. Stomatolog zabarykadował się w gabinecie i nie chciał otworzyć drzwi. Pacjent wraz z koleżanką zwrócił się więc o pomoc do policji. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości 50-letniego dentysty. Mężczyzna miał w organizmie 2,7 promila alkoholu.

Mężczyzna pojechał do innego gabinetu stomatologicznego, gdzie rana po zębie została zabezpieczona. Okazało się, że kilka zębów zostało zeszlifowanych i ich leczenie będzie bardzo kosztowne. Po zasięgnięciu opinii biegłego będzie można określić rozmiar szkód spowodowanych przez nieodpowiedzialnego stomatologa, a co za tym idzie określić zakres jego odpowiedzialności karnej.

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (43)
Zaloguj się
 • ubranynaczarno

  Oceniono 98 razy 88

  Szanowna redakcjo dlaczego są zablokowane komentarze dotyczące artykułu o księdzu pijaku? pytam!! o pijanym stomatologu można komentarz napisac ale o przebierańcu nie!!!? o co tu chodzi ? pierd>>ny zabił człowieka pijany!!!!!!!!!!!!!! msze jeszcze za niego pijaka odpie**ono!!

 • swan_ganz

  Oceniono 45 razy 41

  spiłował mu kły aż do dziąseł? Chyba bym za to zabił gdyby to mnie spotkało....

 • misterrajt

  Oceniono 46 razy 38

  Dentysta znieczulał chuchem.

 • seboc

  Oceniono 47 razy 25

  Może pacjent poprosił o przerwę na papierosa.

 • jaklucz

  Oceniono 26 razy 22

  Szcun dla pacjenta za opanowanie. Ja wprowadziłbym w życie zasadę: "Oko za oko, ząb za ząb" ze szczególnym uwzględnieniem drugiej jej części.

 • cypich

  Oceniono 30 razy 20

  no nie mogę, dobrze ze uciekł, trochę dziw że nie zauważył aż 2.7 promili.

 • zigzaur

  Oceniono 16 razy 12

  Jest polityk wymagający pilnej wizyty u dentysty. Najlepiej właśnie u takiego.

 • kolo02

  Oceniono 9 razy 5

  pijanego dentyste można komentowac a pijanego księdza nie....dlaczego....swoją drogą dzisiaj rano myslałem sobie czy przypadkiem policja nie dokonała wielebnego niedopatrzenia ale jak widac krew zbadali.....teraz pytanie czy watykan wypłaci odszkodowanie rodzinie zamordowanego......tak zamordowanego.....pijak za kierownicą powodując taki wypadek jest mordercąz premedytacją.....nikt wielebnego na siłę nie wpychał do auta.....swoją drogą o której godzinie on już miał tyle promili???? gdzie on sie tak nałoił.....ale skoro nawet biskupi po pijaku w lampy wpadają.....widac taka wiara

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje