"Wina i cygara? To bzdury". Niesiołowski broni się przed zarzutami o wydatki PO

17.06.2013 21:00
Stefan Niesiołowski

Stefan Niesiołowski (Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta)

- To nieprawda. Ta firma zajmuje się sprzedażą win i cygar, ale chodziło o słodycze na różne przyjęcia - w ten sposób Stefan Niesiołowski odpowiedział w TVN24 na zarzuty "Newsweeka". Tygodnik napisał, że politycy PO wydali kilkaset tysięcy złotych m.in. na garnitury, wina i cygara.
- Sklepy z ubraniami - prawie ćwierć miliona złotych. Restauracje - dwieście tysięcy. Salon win i cygar - prawie sto tysięcy. Do tego nocny klub i wynajem boiska, na którym premier gra w piłkę - to wydatki Platformy o których pisze dzisiejszy "Newsweek".

Stefan Niesiołowski w programie Moniki Olejnik odpierał te zarzuty. - Garnitury były kupowane na kampanię wyborczą, to jest wizerunek kandydatów - powiedział. Stanowczo przeciwstawił się oskarżeniom, że pieniądze szły na wina i cygara. - To nieprawda. Ta firma [w której dokonywane były zakupy - red.] zajmuje się sprzedażą win i cygar, ale chodziło o słodycze na różne przyjęcia - oznajmił polityk PO.

- Ćwierć miliona złotych na garnitury i buty? - dociekała dziennikarka. - To są prezenty, podarunki świąteczne, to jest catering, a do tego dotyczy to wielu kampanii. Nie kupowaliśmy żadnego wina i cygar na rachunek Platformy. Garnitury tak - odpowiedział Niesiołowski.

"Może porozmawiamy o ochronie Kaczyńskiego?"

"Newsweek" pisał także o wizytach członków PO w restauracjach, gdzie atrakcją była naga kobieta, z której ciała goście mogli jeść sushi. - To bzdury. Niech "Newsweek" poda, kto z polityków PO tam był. Wyjaśnijmy to, a to całe towarzystwo z "Newsweeka" powinno wylądować w sądzie - powiedział Niesiołowski i dodał: - A może porozmawiamy o ochronie pana Kaczyńskiego? To jest milion złotych, dziesięć razy więcej. On ma urojenia i wydaje mu się, że jest premierem. Niech sobie Belweder wybuduje i udaje, że jest głową państwa.

Niesiołowski wyraził także zdanie, że "partie nie powinny być finansowane z budżetu państwa". - Wtedy tego problemu by nie było - powiedział i dodał, że PO "ma taki pomysł, by złożyć w tej sprawie projekt w Sejmie".

Zobacz także
Komentarze (396)
Zaloguj się
 • bezczel666

  Oceniono 679 razy 319

  A dla narodu proponujemy smaczny szczaw i mirabelki..... kończ waść i ludziom się na oczy nie pokazuj.........

 • battosai

  Oceniono 343 razy 169

  Stefek jak zawsze na posterunku. Już on nam, ciemnemu ludowi, wytłumaczy, co i jak.

 • godbac51

  Oceniono 154 razy 118

  Slodycze kupowali, w sklepie z winami i cygarami ...buhahahahahahaha...ku... Niesiol nie pie... jestes skonczonym klownem wiec daruj sobie tej szopki...

 • marzeka1

  Oceniono 364 razy 116

  No ta, bo Stefcio jak nic poprawi notowania PO :D tylko tak mów dalej, Stefciu, mów dalej...

 • ocalalyzwatahy

  Oceniono 127 razy 83

  Kukiz i Cejrowski głosowali na PO. Nie ma się czym chwalić, ale mieli na tyle odwagi, by przyznać się do błędu, uznać, że ich oszukano i krzyczeć na przestrogę NIE GŁOSUJCIE NA OSZUSTÓW TAK JAK MY!!!

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 96 razy 74

  Rozczulająca jest stacja TVN24....a teraz jeszcze p.dyr.Miecugow pojechał po PO,bo" trzeba władzy patrzeć na ręce".Śmiech na sali! 5 lat nie patrzyli, a teraz zaczęli patrzeć?! Ile razy Was upominałam pismaki i redaktorki,że po wazelinie Rząd nie dojedzie daleko!

 • esmo844

  Oceniono 91 razy 71

  jak to było z Malmą?
  Jak Krzysio Bielecki z PeKaO SA wykończył Malmę?
  Może coś na ten temat powie?

 • wzgardzony

  Oceniono 100 razy 50

  Pan Profesor raczył powiedzieć:
  ... A może porozmawiamy o ochronie pana Kaczyńskiego? To jest milion złotych, dziesięć razy więcej. On ma urojenia i wydaje mu się, że jest premierem. Niech sobie Belweder wybuduje i udaje, że jest głową państwa....

  a ja mam pytanie. Czy Pan Profesor pamięta zwolennika PO który zamordował posła PiS, oj przepraszam to przez pomyłkę, bo to miał być zamach na Pana Profesora. ;))))))))))
  Panie Profesorze cieszę się bardzo, że Pan znowu występuje, PO w sondażach niechybnie się wzmocni, częściej proszę się wypowiadać w mediach!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje