Co zrobić z nacjonalistami? Szostkiewicz: "Eurowybory byłyby okazją, by się dowiedzieć, na jakie realne poparcie mogą liczyć"

17.06.2013 07:05
Adam Szostkiewicz, publicysta ''Polityki''

Adam Szostkiewicz, publicysta ''Polityki'' (Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta)

Nie "kasa", ale wiedza, na jakie realne poparcie mogą liczyć - to może być kuszące dla nacjonalistów - pisze na swoim blogu Adam Szostkiewicz. Dziennikarz podkreśla, że ostatnie "cywilizowanie się" radykalnych nacjonalistów może być krokiem do europarlamentu.
Zobacz także
Komentarze (20)
Co zrobić z nacjonalistami? Szostkiewicz: "Eurowybory byłyby okazją, by się dowiedzieć, na jakie realne poparcie mogą liczyć"
Zaloguj się
 • wis-kas

  0

  Wybory do PE wywołują znaczne ekscytacje w necie i na codzień. Ale w gruncie rzeczy można się było domyślić tego. Każdy ma dosyć już kłamstw Tuska i wyszukują zmiany na lepsze. Rewelacyjnie o wyborach do parlamentu UE piszą na: uczciwe-wybory.pl/

 • sharn1

  Oceniono 4 razy 0

  Ble ble ble. Dużo bardziej przemawia do mnie faktyczne zagrożenie w postaci lewackich band z kastetami i palami próbujące zakłucić piękną ideę jaką jest Marsz Niepodległości czy już typowo SBeckie działania Ruchu Palikota umieszczajcych prowokatorów mających doprowadzać do zamieszek, awantur jak było z prowokatorem z Krakowskiego Przedmieścia, który robił za "obrońcę krzyża".
  Narodowcy przynajmniej wystepują z otwartą przyłbicą i wprost mówią o co im chodzi i do czego dążą. Zaznaczam MÓWIĄ.
  Jakże to inaczej wygląda w stosunku do takiej lewackiej antify którzy w kilka osób potrafia skatować niewinną dziewczynę, gdyż miała krótkie włosy i potencjalnie MOGŁA być prawakiem.

 • losiu4

  Oceniono 6 razy 0

  gość zajmuje sie radykalnymi nacjonalistami którzy MOGĄ się posunąć do przemocy fizycznej a zupełnie ignoruje lewackich pałkarzy (np tych zwoływanych przez red. Blumsztajna) którzy REALNIE posuwają sie do przemocy fizycznej. I jak tu takiego gejzecianego "eksperta" poważnie traktowac?

  pozdrawiam

  losiu

 • szczuras99

  Oceniono 3 razy -3

  Polska to katolicki kraj to holota faszystowska moze liczyc na spore poparcie niestety .

 • woryprokopa

  Oceniono 1 raz -1

  czterej pancerni i pedofil

 • gr_ub_y

  Oceniono 6 razy 4

  Rany... co za brednie....

  Nawet jak na Gazetę... to na Boga...tego się nie da czytać, nie śmiejąc się. :))))

 • misiu-1

  Oceniono 8 razy 0

  Jak to - nabrać? Co to znaczy - nabrać? Nabieranie ludzi to specjalność lewizny. Wasza specjalność, panie Szostkiewicz. Nareszcie część z nich się obudziła i już nie wierzy w wasze łgarstwa i obiecanki.

 • penis_jak_male_zwierze

  Oceniono 7 razy -1

  Mogą liczyć na takie poparcie mniej więcej, jak lewica Palikota- 5-10 proc. W Polsce ustabilizował się układ czterech partii PO, PIS, SLD i PSL, ale musimy się przyzwyczaić, że od czasu do czasu na marginesie będą się pojawiać Leppery, Palikoty, Korwiny, czy Zawisze. Mamy w Polsce ok 20 proc. głosów wyborców do zagospodarowania przez różne ekstremki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje