Dzieci topiły się w stawie w Chojnowie. Nie żyje 10-latek

16.06.2013 16:01
Straż pożarna

Straż pożarna (Fot. Dominik Werner / Agencja Gazeta)

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej. Dwóch tonących chłopców udało się wyciągnąć z wody, jednak jeden z nich był nieprzytomny. Podjęto reanimację. Niestety, chłopiec nie przeżył.
Komentarze (14)
Dzieci topiły się w stawie w Chojnowie. Nie żyje 10-latek
Zaloguj się
 • hnidziejko42

  Oceniono 14 razy -6

  Ano wlasnie.
  Zamiast zadbac o to by w Polsce zaczeto budowac plywalnie, lacznie z boiskami i kortami to lepiej zaczynac klotnie tak durna jak ta, ze to z powodu religii w szkole dzieci sie topia.
  Lewactwo chore z urojenia.
  Posowieckie smieci.

 • hegemon49

  Oceniono 57 razy -7

  Tracę wiarę w ludzi nawet w takim temacie ktoś MUSI porównywać zajście do religii tak potopili sie bo chodzili na religie ....

 • jano53

  Oceniono 113 razy 71

  Kraj w którym 70% społeczeństwa nie umie pływać to chory kraj ale kraj w którym są tygodniowo w szkołach po 2 lekcje religii a 80% młodzieży kończącej szkoły nie ma pojęcia o pływaniu to już niestety nieuleczalnie chory kraj. Szkoda dzieciaka.

 • perora_agresji

  Oceniono 39 razy 27

  Czy ci wędkarze mieli po 90 lat że żaden z nich nie zareagował ? Może jakby jeden z nich pobiegł i zaczął ratować to tragedii by nie było. Przecież strażacy nie teleportowali się tam zaraz po otrzymanym zgłoszeniu.

 • zygaja58

  Oceniono 44 razy 34

  Wyrazy współczucia rodzinie-szkoda młodego życia straconego w jednej chwili w tak okrutny sposób,przecież to nie przez chorobę.Naprawdę trudno to ogarnąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje