Nocna awantura w Moskwie. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna

16.06.2013 09:11
Moskwa

Moskwa (fot. google maps)

Jeden mężczyzna nie żyje, drugi z raną postrzałową brzucha znajduje się w szpitalu. To efekt nocnej awantury w parku w północno-zachodniej części Moskwy - informuje serwis Lenta.ru.
Do awantury doszło około 2 w parku w północno-zachodniej części Moskwy. Mężczyzna, którego tożsamość jest na razie nieznana, ostrzelał z pistoletu trzy osoby. W wyniku strzelaniny jeden z mężczyzn zmarł, a drugi został z raną postrzałową brzucha odwieziony do szpitala. Trzecia ofiara została trafiona w biodro, ale odmówiła pozostania w szpitalu.

Zaczęło się od kłótni

Do incydentu doszło na ulicy Marszałka Berzarina. Najprawdopodobniej zaczęło się od uwagi zwróconej przez przechodnia trzem mężczyznom pijącym alkohol. Słowna utarczka przerodziła się w awanturę, podczas której przechodzień wyciągnął broń i otworzył ogień.

MSW potwierdziło, że doszło do takiego zdarzenia, ale zastrzegło, że okoliczności wypadku są cały czas badane. Nieznana jest jeszcze tożsamość strzelającego mężczyzny. Wiadomo tylko, że był to człowiek o słowiańskim wyglądzie w wieku około 30 lat.

Konflikty, w których dochodzi do użycia broni ostrej, występują w rosyjskich miastach regularnie. 10 czerwca w Wołgogradzie trzy osoby zostały poważnie ranne po strzelaninie między dwoma grupami młodych ludzi. 7 czerwca ostrzelani zostali dwaj ochroniarze pilnujący moskiewskiej budowy.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (37)
Zaloguj się
 • panicyniczna

  Oceniono 112 razy 102

  Sz. redakcjo. Czy w stolicach pozostałych sąsiednich państw noc przebiegła spokojnie?

 • potp

  Oceniono 65 razy 59

  też mi nius na pierwszą stronę.. takich awantur w Moskwie co noc może być kilka i w każdej innej wielomilionowej stolicy w europie kolejne

 • swan_ganz

  Oceniono 62 razy 44

  rozumiem, ze dla was niusy z Rosji to cos ważnego ale czemu uważacie, ze tego typu informacja (postrzelało się dwóch gostków) miałby zainteresować Polaków?
  Co nas to kuziwa miałoby obchodzić?

 • vomitorium1

  Oceniono 30 razy 26

  znam
  jednego szweda
  "o słowiańskim wyglądzie"

 • 31.februarius

  Oceniono 21 razy 21

  Wszczonsajonce!

 • kibic_rudego

  Oceniono 22 razy 16

  czy cyngle Michnika nie maja większych zmartwień niż trup w Moskwie ?

 • ulla_lingsztat

  Oceniono 15 razy 15

  To 15 milionowe miasto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje