Polska w 2016 zorganizuje "kobiece Davos"? Kozłowska-Rajewicz: Staramy się. To byłaby dla nas wielka szansa

16.06.2013 08:52
Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz

Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Na Światowym Szczycie Kobiet spotykają wpływowe przedstawicielki biznesu i polityki; pokazanie im Polski byłoby dla nas wielką szansą - przekonuje pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. Polska stara się o zorganizowanie szczytu w 2016 r.
Zobacz także
Komentarze (22)
Polska w 2016 zorganizuje "kobiece Davos"? Kozłowska-Rajewicz: Staramy się. To byłaby dla nas wielka szansa
Zaloguj się
 • xxx-111

  Oceniono 3 razy 1

  Wszystkie te "szczyty", "kongresy", ruchy kobiece o feministycznym zabarwieniu mają na celu "pokazanie się", wypromowanie się na ewentualną posłankę albo działaczkę kolejnej organizacji kobiecej.
  Tzw. "walka" kobiet o prawa kobiet polega na nieustannym gadaniu o walce kobiet o ich prawa i tak w kółko od lat.
  Zauważcie, że bojowniczkami o prawa kobiet w Polsce, są kobiety, którym żadnych praw nie brakuje. To są panie biznesmenki, celebrytki, feministki, byłe lub obecne posłanki, albo aspirujące do tych funkcji w przyszłości.
  Obserwuję te ruchy i mam przekonanie, że ostatnim punktem zainteresowania są autentyczne problemy kobiet w Polsce.
  Kobiety potrzebują wsparcia rzeczywistego tj. pomocy prawnej, psychologicznej, realnych zmian w prawie itp. Wiem, że są organizacje "non profit" które świadczą taką pomoc (np. organizacja BABA), ale tych Pań nikt na kongresy i szczyty nie zaprasza, bo one nie używają perfum w cenie najniższej krajowej za flakonik.
  Kolejne szczyty, kongresy to gadanie bez sensu.

 • moro01

  Oceniono 4 razy 0

  vod.gazetapolska.pl/4496-destrukcja-panstwa-indolencja-czy-celowa-dzialalnosc

 • anthrax_2

  Oceniono 4 razy 0

  Kobiece Davos powinno być w Davos,pani Jolanta na pewno przyjedzie,ma blisko

  media.wp.pl/kat,1022941,wid,15695077,wiadomosc.html?ticaid=110c72

 • fakiba

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo ciekawe co do powiedzenia o gospodarce albo o biznesie mają do powiedzenia pani Kazia albo Magdzia to może być ciekawe

 • hotin

  Oceniono 3 razy -1

  Wy,feministki lepiej załatwcie sobie Skandynawię w sprawie przedszkoli a Davos zostawcie Masonom!

 • pik111

  Oceniono 5 razy 1

  Będzie taki sam sukces i promocja jak EURO 2012.
  Skutki kilku dni zabawy w piłkę już odczuwamy a to dopiero początek.
  Zbliżał się kryzys a my budowaliśmy stadiony do których dopłacamy
  a te miliardy powinny być inwestowane w gospodarkę.
  Bawmy się dalej, a będziemy "potęgą"

 • zal.p.l

  Oceniono 5 razy -1

  No prosze, tee pani Kozlowska-Rajewicz, moze wez sie do roboty podla babo ?! Co to za urzad pelnomocnika d/s rownosci skoro ZAWSZE jest nim kobieta i na dodatek feministka ? CO TO MA BYC ? Zglaszane sa do niej setki spraw tj jak rasistowskie plany Multikina i ich parszywe "seanse tylko dla kobiet" a babsztyl NIC. Zglaszane sa rasistowskie artykuly gazet takiej ka z Polityki z duzym tytulem "Mezczyzni są beznadziejni" a babsztyl nic ! Zglaszane setki lamanych praw, wywyzszanie kobiet, traktowanie ich ulgowo, tworzone miejsca tylko dla kobiet jak kluby fitnes czy silownie, darmowe wejscia do barów a babsztyl nic. Odrzuca męskie skargi ale na babskie od razu lypie pazernym okiem. To ma byc pelnomocnik d/s rownoci ? Co to ma byc sie pytam ? Teraz widac ze zamiast pracowac to wozi sie po sejmach i po babsku knuje, do tego sie tylko nadaje. Nakrasc jak Sawicka i jej "krecenie lodow" albo trzymanie sie kurczowo stolkow jak nastepna idiotka z rządu czy Mucha i jej stadiony. Podwyzki niczym HGW czy inne marszalkinie. Tym wlasnie jest baba, pazerna zlodziejka ktora dba jedynie o wlasny tylek, podwyzki, kolejne ulgi, urlopiki czy gwarancje pracy tylko dla kobiet. To ma byc rownosc ? To jakas sciema a nie rownosc ! Wywalic na zbity pysk takie zlodizejki a nei jeszcze utrzymujemy nieroby !

 • 31.februarius

  Oceniono 9 razy 1

  Iśka,
  a czego Ty nie pogadasz z Anką Grodzką, żeby zadzwoniła do tej Natividadowej, Paryż przesunie się na kiedy indziej i już na bezrok moglibyśta "poszczytować" se nad Wisłą!

 • w.s3

  Oceniono 13 razy 1

  Kobiety nic nie sa w stanie zrobić. Najlepszym przykładem jest 'parta kobiet'. Od zarania dziejów wiadomo, że największym wrogiem kobiet są same kobiety. Kongres kobiet udało się zorganizować bo panie publicznie mogły sie pokazać i zademonstrować nie tyle poglądy co nowe kiecki i fryzury, albo w ściślejszym gronie pochwalić się nowym kochankiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje