FBI podało listę 10 najbardziej niebezpiecznych miast w USA

14.06.2013 19:24
Miasto Flint w stanie Michigan zostało uznane za najbardziej niebezpieczne w USA. W ubiegłym roku dokonano tam 63 morderstw. Przy 101 tys. mieszkańców to największy procent zbrodni lokujący to miasto na niechlubnym pierwszym miejscu - informuje portal 247wallst.com, powołując się na raport FBI.
Zobacz także
Komentarze (66)
FBI podało listę 10 najbardziej niebezpiecznych miast w USA
Zaloguj się
 • feurig59

  Oceniono 1 raz -1

  jeżeli wg dyżurnych rasistów "czarnuchy" to po prostu urodzeni mordercy, to przypominam, że amerykańskie "białasy" opanowali wyłącznie mordowanie na zewnątrz USA - od drugiej wojny światowej to miliony ludzi ludzi - zawsze w czystych mundurkach, z biblią w jednej dłoni a z flagą w drugiej. To tez "genetyczne"? :-)

 • poljack

  Oceniono 1 raz 1

  Cale szczęście mojego nie podali wiec mogę bezpiecznie chodzić ulicą przedzierając się przez gąszcz samochodów.

 • b.kiddo

  0

  Poprawili tytuł na "11 trupów miesięcznie w Memphis", a w tekście dalej:"W 650-tysięcznym Memphis, gdzie dziennie z rąk morderców ginie 10 osób"...

 • npl74

  0

  jakież to słodkie. Artykuł zilustrowano fotką p.t. "policja na miejscu przestępstwa", która faktycznie ukazuje policję zabezpieczająca tłum wydymanych klientów banku Wachovia w 2008 kiedy owa instytucja finansowa właśnie bankrutowała. Przestępcą jest więc tutaj bank. Uogólniając więc można powiedzieć, że najniebezpieczniejszymi miejscami są USA są obszary w okolicy wielkich banków, rzekłbym że z epicentrum na Wall Street w NY.

 • tenare

  Oceniono 1 raz 1

  " Kryzys, bieda i słaba edukacja "

  To trzy podstawowe cechy amerykańskiej demokracji dla ubogich.

 • lot-condora

  0

  @agagnesa

  Każdy Amerykanin wie (Polak chyba też) , że koło opustoszałych budynków w nocy się nie chodzi.
  USA to nie Włochy, gdzie się wieczorami chodzi na spacerki i pogaduszki na stare miasto gdzie są tłumy
  innych amatorów spacerów. Jeśli już to się chodzi gdzie indziej.

 • lot-condora

  Oceniono 8 razy -2

  @ludolf_koenig

  "to głównie czarni i latynosi. Oni nigdy nie potrafią sobie poradzić z biedą, zwłaszcza że nie chce im się robić od urodzenia "

  Latynosom "nie chce się robić"? Obyś się zesrał, "pracusiu" polaczkowaty, ty.

 • jovani

  Oceniono 6 razy 4

  nalezy zaznaczyc ze te miasta byly kwitnace miodem a od momentu kiedy demokratyczni lewacy objeli rzady w tych miastach wowczas demokratyczna komuna doprowadzila do upadku, tak jest jet jesli tworzy sie regulacje na biznesy tak wyglada jak sie nazuca podatkami wszytkie biznesy a ci co tworza prace staja sie w oczach demokratow szatanami i wtedy wspolnie ze zwiazkami zawodowymi zmuszaja wszytkich do ucieczki a wtedy nastaje bezrobocie bieda, ale coz demokraci nadal rzadza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje