Ogromne kolejki do kontroli na Okęciu. Godzina czekania

14.06.2013 14:00
Gigantyczna kolejka do kontroli bezpieczeństwa na Lotnisku Chopina pod koniec lutego

Gigantyczna kolejka do kontroli bezpieczeństwa na Lotnisku Chopina pod koniec lutego (Fot. Dariusz Borowicz / Agencja Gazeta)

W ogromnych kolejkach do kontroli bezpieczeństwa muszą stać podróżni startujący z lotniska Okęcie. Czeka się w nich aż godzinę. Przedstawiciele lotniska proszą, żeby przyjeżdżać wcześniej.
Zobacz także
 • Lotnisko Chopina w Warszawie Rekordowy maj na Lotnisku Chopina. Dzięki tanim liniom
 • Samolot linii Wizz Air Wizz Air na Lotnisku Chopina dłużej. Aż do października
 • Infokiosk w terminalu na Lotnisku Chopina, z którego można pobrać login i hasło do bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu Internet na Lotnisku Chopina za darmo, ale limitowany
Komentarze (39)
Ogromne kolejki do kontroli na Okęciu. Godzina czekania
Zaloguj się
 • tomaszbk

  Oceniono 1 raz 1

  Zapraszamy do WROCŁAWIA tu kolejek niema,Kontrole bezpieczeństwa przeprowadza SOL jak trzeba otwierają 3,4,5 a nawet 6 ciągów i pasażerowie są zadowoleni.
  A Okęcie poszło na taniość chciało konkurować z Modlinem wynajeło ubecką firme ochrony do kontroli to ma.
  Tanie mięso to psy jedzą.

 • phugoid

  Oceniono 1 raz 1

  u mnie w robocie jest to samo, roboty na 10 a musi ja robic 3... wiadomo, kapitalizm, a w kapitalizmie oszczedza sie na kosztach zatrudnienia... zalosna wolska a pozniej bezrobocie jest.

 • kazole

  Oceniono 1 raz 1

  Objaw chorego państwa.
  Aby być takim kontrolerem od "kontroli osobistej" trzeba zdać odpowiedni rygorystyczny egzamin na "screenera". Lotnisko nie chce płacić za szkolenie pracowników ochrony i podnajduje jakieś firmy które płacą pracownikom grosze. To też nie ma chętnych do pracy za parę zł. Do tego Urząd Lotnictwa Cywilnego co chwilę kontroluje te firmy podsyłając "przebierańców" z ukrytymi elementami niebezpiecznymi takimi jak scyzoryk, szpilka do włosów, krem Nivea z czymś metalowym w wyniku czego firma i kontrolerzy obrywają kary itp. Ci screenerzy to też ludzie, też chcą spokoju i po kilku godzinach pracy w takim tłumie jaki jest przed bramką kontrolna to mają wszystkiego dosyć. Lepiej pilnować budowy lak być ochraniarzem na lotnisku.

 • plumgazeta

  0

  Był gość.
  Dobrze, że całkiem nie zamknęli.

 • amberowy

  Oceniono 1 raz 1

  ba to tak po polsku ...... wracając od wielkiego brata przechodziłem kontrolę na lotnisku JFK w Nowym Jorku i przy potwornym tłoku zajęło to 25 min . a nasze kochane lotnisko jest mniejsze od jednego poziomu parkingu na JFK wiec może szanowne szefostwo naszego portu lotniczego (cokolwiek to znaczy) zamiast na urlop pojedzie na 2 tygodnie na darmowe staże na JFK (to jest ostatnio modne :-) ) i się czegoś nauczy

 • dublet

  0

  Luuudzie! Brakuje was na lotnisku! Sam przeczytałem, że "brakuje ludzi"! Więc ruszmy na lotnisko, żeby pomóc!

 • adam.2x

  0

  A po zdradzie Snowdena kolejki będą jeszcze dłuższe bo NSA ma mniejsze możliwosci sledzenia terrorystów nim dojadą na lotnisko. Wszystko ma swoją cenę.

 • sselrats

  Oceniono 13 razy 13

  Przyjezdzajcie wczesniej na lotniskoo to kolejki beda jescze dluzsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje