Atak nożownika na przystanku na Bemowie. Sprawca zbiegł

14.06.2013 09:00
Policja w Warszawie

Policja w Warszawie (Fot. Jędrzej Wojnar/AG)

Na przystanku autobusowym na Bemowie młody mężczyzna zaatakował jednego z pasażerów nożem. Sprawca zbiegł z miejsca napadu. Stołeczna policja podała rysopis napastnika.
Na przystanku autobusowym na rogu ul. Połczyńskiej i Powstańców Śląskich dziś o 6.20 doszło do ataku z użyciem noża. - 43-letni mężczyzna jadący do pracy wysiadł na przystanku autobusowym. Podszedł do niego młody mężczyzna, który zażądał pieniędzy na alkohol. Kiedy spotkał się z odmową, zadał cios w klatkę piersiową i oddalił się prawdopodobnie tramwajem w kierunku centrum - opisuje zdarzenie asp. Mariusz Mrozek, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. - Poszkodowany sam zadzwonił po pomoc na numer 112. Po czterech minutach na miejscu zjawili się policjanci i pogotowie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie jest operowany.

Policja podaje rysopis sprawcy: to młody mężczyzna, tęgiej budowy. W chwili zdarzenia był ubrany w białą dresową bluzę i czarne dresowe spodnie. Na szyi mógł mieć zawieszone słuchawki. - Apelujemy do wszystkich, którzy byli świadkami zdarzenia o kontakt z nami pod numerami 112 i 997. Zapewniamy anonimowość - dodaje Mrozek.

Zobacz także
Komentarze (55)
Zaloguj się
 • ktrztr

  Oceniono 164 razy 152

  Coraz więcej noży w kieszeniach i coraz mniej odwagi w ludziach.
  Daj chamowi w mordę to wyjdziesz z tego z nożem pod żebrem

 • mlot_babilonski

  Oceniono 149 razy 135

  obroń się skutecznie przed dresiarzem a panowie w togach nieskażeni komunikacją miejską skażą cię na długoletni wyrok...
  na pohybel prawnikom, sędziom i prokuratorom

 • potpurka

  Oceniono 133 razy 123

  Zamiast podawać rysopis: "młody mężczyzna, tęgiej budowy. W chwili zdarzenia był ubrany w białą dresową bluzę i czarne dresowe spodnie", mogliście napisać: "rysopis jak zawsze"

 • heliheli

  Oceniono 103 razy 97

  zlapac , odrabac reke ( te z nozem) , kopnac w d-u-p-e- i do kamieniolomu zbrodniarza

 • wrobel_swirek

  Oceniono 60 razy 56

  W tamtych okolicach co drugi w dresowej bluzie i spodniach...
  Powodzenia.

 • abw12300

  Oceniono 99 razy 47

  A wczoraj mieliśmy ogólnopolskie oświadczenie komendanta głównego POlicji o tym jakimże to bezpiecznym krajem jest Polska. Dzięki niemu....... A tu dziś Bemowo, wczoraj Kraków i koleś z odrąbaną ręką wykrwawiony na śmierć, ku... w przebraniu policjanki drogówki na drodze numer 10.... NOooooo jest POwód do dumy panie koomendancie główny POlicji. Nic tylko się ustawiać PO ordery.

 • zgryz3

  Oceniono 48 razy 38

  Zwyczajni ludzie nie wiedzą, że od lat jest moda na noszenie noży przez smarkaczy. Policja i rząd nie mają w tej sprawie nic do powiedzenia obywatelom.

 • mlot_babilonski

  Oceniono 25 razy 23

  albo jak jezus nastaw drugie żebro albo drugi policzek pod kosę....
  zwykły człowiek nie ma szans

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje