Komentarze (47)
"Gazeta Finansowa": wydawca "Wprost" chciał od PKP i TS zamówienia na reklamy w zamian za "odpowiednie artykuły". Jest pozew
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ruchaka

  Oceniono 7 razy 1

  W sytuacji, gdy na gorze wszystkich spolek PKP stoi minister Nowak, ktorego "zegarkową afere" ujawnil Wprost, to ten pozew PKP przeciwko Wprost jest zupelnie niewiarygodny.

 • leoleo

  Oceniono 25 razy 17

  lista fibaka? to mogą być jaja, ciekawe kto będzie płacił?

 • sqlap72

  Oceniono 34 razy 24

  Zamknięto luksusowa agencję towarzyską - klienci się wqrwili.

 • remo29

  Oceniono 7 razy 3

  Wydawca - bierze kasę i wydaje sobie na co tam chce.
  --
  parada karzełków

 • ewelm

  Oceniono 17 razy 1

  Najpierw był wniosek do sądu złożony przez Giertycha w imieniu Nowaka o zabezpieczenie z majątku "Wprost" w wysokości 30 mln zł na poczet naprawy szkód. Po medialnej wrzawie w tej sprawie mądrale od zegarków zmiękli i wycofali wniosek. Kto wierzy w szlachetność intencji niektórych przedstawicieli władzy, mógł wierzyć, że sprawa będzie załatwiana na salach sądowych zgodnie z przepisami prawa. Jednak po akcji z Fibakiem, słusznej i uzasadnionej skądinąd, "Wprost" może być solą w oku dla wielu ludzi. Jeśli nie da się kogoś zastraszyć, puścić z torbami, to trzeba pozbawić go podstawowych atutów - w przypadku dziennikarzy trzeba obniżyć ich wiarygodność. Nie zdziwię się, jeśli ten przypadek będzie w kilku mediach bardzo mocno nagłaśniany i komentowany w tonie hałaśliwego potępienia, mimo że związek mediów z reklamodawcami często jest tak niejasny, jak polityków z donatorami partii w krajach, gdzie partie nie dostają środków z budżetu państwa. Ciekawe czy jest w Polsce chociaż jeden tytuł prasowy, który nie zastosował maksymalnie kilka razy podobnej praktyki? Wystarczy przejrzeć prasę i kolorowe magazyny, żeby się zorientować, kto kogo popiera reklamami i że niekiedy nawet połowa kontentu gazety to echo reklam. Ludzie już swoje wiedzą i to jest dla polityków nie do zniesienia. Wyszukajcie sobie w sieci hasło "wypożyczalnia zegarków", to traficie na stronę znanego sklepu z ciuchami, który w ten szyderczy sposób robi sobie marketing. Właśnie tym pożyczaniem zegarków uwiecznił się w pamięci Polaków minister Nowak a nie autostradami.

 • parsom

  Oceniono 17 razy -1

  Oj, zabolał kogoś ten Fibak. Czyżby dziewczynki były już omówione, a tu nagle klops?

 • mniejniz0

  Oceniono 23 razy -5

  ciekawe: w Polsce pierwsze pytanie jakie przychodzi człowiekowi do głowy po takiej lekturze to "komu i w czym przeszkadza Wprost?"

 • wioska.pod.kolobrzegiem55

  Oceniono 35 razy 29

  ewidentny szantaż !! he he daj kasę to napiszę o tobie pochlebnie !! a jak nie to opiszę jaki jesteś okropny , oszust , złodziej itp.
  A w telewizji to taki słodziutki ,

 • siwywaldi

  Oceniono 77 razy 67

  Też mi nowość ! Przecież 99% bezpłatnych gazetek lokalnych funkcjonuje WYŁĄCZNIE dzięki tej zasadzie brzmiącej: Jak nie wykupisz słono płatnych ogłoszeń, to cię obsmarujemy. Wystarczy zobaczyć wydania przedświąteczne tych pisemek, w których połowę miejsca zajmują całostronicowe życzenia od spółdzielni, dzielnicy i lokalnych sklepów.
  Na podobnych zasadach funkcjonuje też cała tzw. prasa motoryzacyjna, której redaktorzy w zamian za WYŁĄCZNIE pozytywne opinie co kwartał dostają kolejne auto "do testowania". Bo czy KTOŚ widział krytyczny artykuł o jakiejś marce czy autoryzowanej stacji obsługi ?

 • wioska.pod.kolobrzegiem55

  Oceniono 29 razy 13

  he he prawica wiadomo !! kasa kasa

 • zawszeprawdomowny

  Oceniono 31 razy -7

  Zabawny zbieg okolicznosci. Spolka podlegla Nowakowi oskarza spolke udawadniajaca Nowakowi przkrety. Kto to lyknie, chyba tylko Paradowska.

 • zwid

  Oceniono 64 razy 40

  Jeżeli to jest nagonka na "Wprost", to sami ją sobie zorganizowali.
  Powinni jeszcze odpowiadać za działanie na szkodę własnej firmy.

 • jamj

  Oceniono 30 razy -6

  Mają one rzekomo spowodować "wymianę kierownictwa redakcji w związku z publikacją na łamach tygodnika materiałów śledczych poświęconych znanym uczestnikom życia publicznego". Rozpowszechnianie fałszywych informacji na temat wydawcy zarząd PMPG traktuje jako zemstę za te niewygodne publikacje" - czytamy w oświadczeniu.
  ==================================================================
  Można pomyśleć, że "odbiorcy" atrakcyjnych panienek mszczą się za kompromitację Wojtusia - alfonsika.

 • fakiba

  Oceniono 102 razy 86

  Pomawiać mogą tylko dziennikarze ale wyciąganie na wierzch ich machlojek i brudnych interesów jest surowo zakazane

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX