Nowak: Wiedziałem, że będę przedmiotem ataków. Jeżdżą za mną paparazzi

- Już od ładnych paru miesięcy docierały do mnie pewne informacje, że będę przedmiotem różnego rodzaju ataków. Ale OK, wytrzymam to - powiedział w Radiu RMF FM Sławomir Nowak, komentując ostatnie artykuły, jakie ukazały się na jego temat. Jak przyznał, na dodatek na drodze śledzą go paparazzi.
- Wydaje się, że moja polityka, którą konsekwentnie realizuję, zwłaszcza w PKP, gdzie przecięliśmy bardzo dużo niejasnych interesów, przez lata pływające setki milionów złotych spowodowała, że wielu ludzi z tego powodu jest niezadowolonych. Więc wcale nie dziwi mnie, że podejmują i będą podejmowali różnego rodzaju akcje - stwierdził minister transportu.

Nowak dodał, że już wcześniej wiedział, że może paść ofiarą ataków: - Od dłuższego czasu, już od ładnych paru miesięcy, docierały do mnie pewne informacje, że będę przedmiotem różnego rodzaju ataków. Ale OK, wytrzymam to - zaznaczył.

- Jak wyglądają te ataki na pana - pytał prowadzący Konrad Piasecki. - To już jest moja sprawa, jak to wygląda, albo gdzie i kto za mną jeździ - odparł Nowak. - Jeździ? - dopytywał dziennikarz. Tak, zdarzało się. To najprawdopodobniej jest forma jakiegoś paparazzi. Ale uczciwy człowiek nie ma się czego obawiać - powiedział minister.

Artykuły o majątku i znajomościach Nowaka

Po publikacjach tygodnika "Wprost" majątkiem ministra zainteresowała się prokuratura. Warszawska prokuratura okręgowa wszczęła śledztwo ws. złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego przez Sławomira Nowaka. Chodzi o "zatajenie w oświadczeniu faktu posiadania zegarka o wartości powyżej 10 tys. złotych oraz fakty leasingowania samochodu marki Volvo".

Po publikacjach "Wprost" Nowak zażądał, by tygodnik "Wprost" przeprosił go za artykuł, w którym padały sugestie, iż minister transportu ma koleżeńskie układy z biznesmenami, którzy zarabiają na kontraktach z rządowymi firmami i doradzają PO. Nowak chce od tygodnika przeprosin za 30 milionów złotych.

Zobacz także
 • Sławomir Nowak w Poranku Radia TOK FM. Nowak ostro o "Wprost". Sugeruje "czarny PR" i "próbę zastraszania". "Zbyt wiele miejsc przeciąłem, zwłaszcza w PKP..."
 • Sławomir Nowak Nowak już nie chce 30 mln od "Wprost"
 • Krzysztof Kwiatkowski Kwiatkowski o pożyczonych zegarkach Nowaka: Jest to co najmniej niezręczność
Komentarze (127)
Nowak: Wiedziałem, że będę przedmiotem ataków. Jeżdżą za mną paparazzi
Zaloguj się
 • bronek_pierdola

  0

  chlopie chca zobaczyc najnowsze zegarki ,nie martw sie

 • papawulon1

  Oceniono 1 raz 1

  Powinien się Pan cieszyć, że jeżdżą za Panem paparazzi a nie CBA, czy prokurator. Tak nawiasem mówiąc szkoda, że nie jest odwrotnie.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 1 raz 1

  AAAAAmatorom drogich zegarkow pozycze urodzinowego sikora w zamian za Patek Caliber 89.
  POwazne oferty z dopiskiem "Frajer" kierowac na:

  Ministerstwo Transportu
  ul. Chałubińskiego 4-6
  00-928 Warszawa
  tel.: (022) 630-1000

 • unamatita

  Oceniono 1 raz 1

  "Wiedziałem, że będę przedmiotem ataków. " - atakują ci co się nie załapali na koryto? Co pan pie... panie jeszcze ministrze. Tak powiedzieć może każdy. Znasz pan Rokitę? On skolei jest poszkodowany niesprawiedliwym wyrokiem sądu!
  u.

 • iremus

  Oceniono 1 raz 1

  Jak nie wiesz co robić zachowuj się przyzwoicie. Ale nie wiem czy przyzwoitości nauczyli cię w ruchu oazowym czy lizania piany.

 • uzdek98

  Oceniono 4 razy 2

  ministerek TIK-TAK nowaczek to jednak wyjatkowa menda .... wiem ale nie POwiem ... zelku-lysielku to nie paparazzi tylko pisioty za toba jezdza i zbieraja material dowodowy na proces, PO ktorym trafisz do celi z kudlatym ... ale glowa do gory, moze nie bedzie tak zle ... .

 • godbac51

  Oceniono 3 razy 3

  "Jak wyglądają te ataki na pana - pytał prowadzący Konrad Piasecki. - To już jest moja sprawa, jak to wygląda, albo gdzie i kto za mną jeździ - odparł Nowak."

  Nowak to jest jednak medialna szmata...pojdzie do TV czy radia opowiadac pierdoly ale jak sie go zapytac o szczegoly to nic nie wie, nic nie widzial, nic nie slyszal a redaktor niech sie odpie... bo to nie jest jego sprawa...

 • maniakon

  Oceniono 2 razy 2

  nie no biedaczek a tuska wlasnie terrorysci pilka na boisku zaatakowali - uszedl z zyciem niestey dla Polski i Polakow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje