Nowak: Wiedziałem, że będę przedmiotem ataków. Jeżdżą za mną paparazzi

14.06.2013 09:02
- Już od ładnych paru miesięcy docierały do mnie pewne informacje, że będę przedmiotem różnego rodzaju ataków. Ale OK, wytrzymam to - powiedział w Radiu RMF FM Sławomir Nowak, komentując ostatnie artykuły, jakie ukazały się na jego temat. Jak przyznał, na dodatek na drodze śledzą go paparazzi.
- Wydaje się, że moja polityka, którą konsekwentnie realizuję, zwłaszcza w PKP, gdzie przecięliśmy bardzo dużo niejasnych interesów, przez lata pływające setki milionów złotych spowodowała, że wielu ludzi z tego powodu jest niezadowolonych. Więc wcale nie dziwi mnie, że podejmują i będą podejmowali różnego rodzaju akcje - stwierdził minister transportu.

Nowak dodał, że już wcześniej wiedział, że może paść ofiarą ataków: - Od dłuższego czasu, już od ładnych paru miesięcy, docierały do mnie pewne informacje, że będę przedmiotem różnego rodzaju ataków. Ale OK, wytrzymam to - zaznaczył.

- Jak wyglądają te ataki na pana - pytał prowadzący Konrad Piasecki. - To już jest moja sprawa, jak to wygląda, albo gdzie i kto za mną jeździ - odparł Nowak. - Jeździ? - dopytywał dziennikarz. Tak, zdarzało się. To najprawdopodobniej jest forma jakiegoś paparazzi. Ale uczciwy człowiek nie ma się czego obawiać - powiedział minister.

Artykuły o majątku i znajomościach Nowaka

Po publikacjach tygodnika "Wprost" majątkiem ministra zainteresowała się prokuratura. Warszawska prokuratura okręgowa wszczęła śledztwo ws. złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego przez Sławomira Nowaka. Chodzi o "zatajenie w oświadczeniu faktu posiadania zegarka o wartości powyżej 10 tys. złotych oraz fakty leasingowania samochodu marki Volvo".

Po publikacjach "Wprost" Nowak zażądał, by tygodnik "Wprost" przeprosił go za artykuł, w którym padały sugestie, iż minister transportu ma koleżeńskie układy z biznesmenami, którzy zarabiają na kontraktach z rządowymi firmami i doradzają PO. Nowak chce od tygodnika przeprosin za 30 milionów złotych.

Zobacz także
Komentarze (127)
Zaloguj się
 • prawdziwy_liberal

  Oceniono 194 razy 126

  Na drugi raz baw się zegarkiem zamknięty przed kamerami w kiblu to wtedy nikt nie będzie za tobą jeździł. A tak teraz paparazzi chcą sprawdzić czy oprócz zegarków zamieniasz się z lobbystami też bielizną

 • tylk0p0

  Oceniono 143 razy 87

  Ojej jaki biedny. Nagonka jak na kaczora. Jak tam kolega od fotoradarów ? Podzielił się już działką czy tylko zegarek pożyczy?

 • mieszczuch123

  Oceniono 106 razy 70

  Bardzo się cieszę, że pan wytrzyma panie ministrze, podziwiam pana, stan polskich dróg też podziwiam, remont torów kolejowych jest dla mnie wzorem świetnie prowadzonego projektu, a najbardziej podziwiam pana zegarki.

 • luumak

  Oceniono 112 razy 70

  Robin Hood. Zabiera obcym, daje swoim.

 • easy-joncio

  Oceniono 77 razy 51

  A co Sławuś, zaatakują cię kolejnym zegarkiem?

 • yazon1

  Oceniono 67 razy 41

  "Wydaje się, że moja polityka, którą konsekwentnie realizuję, zwłaszcza w PKP, gdzie przecięliśmy bardzo dużo niejasnych interesów, przez lata pływające setki milionów złotych spowodowała, że wielu ludzi z tego powodu jest niezadowolonych"

  Szczególnie widać tą politykę na przykładzie spółki Koleje Śląskie.

  TikTak .... baju baju będziem w raju ;-))

 • tetradrachma

  Oceniono 84 razy 22

  Drobny złodziej zresztą, jak każdy polski polityk, a najpierw trzeba eliminować tych ....grubych ! Serafinów, Głódzi, Rydzyków i innych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje