Kaczyński: Mam nadzieję, że Macierewicz zostanie udekorowany przez prezydenta najwyższymi odznaczeniami

Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz

Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Antoni Macierewicz to jest człowiek od zadań niewykonalnych. Mam nadzieję, że przyjdzie ten moment, kiedy zostanie przez prezydenta RP udekorowany najwyższymi odznaczeniami, na jakie zasługuje - powiedział Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej. Prezes PiS stwierdził także, że zespół Macieja Laska, który zajmuje się katastrofą smoleńską, jego zdaniem ma realizować żądania z Moskwy.
Zespół Laska obala smoleńskie teorie spiskowe. Druga konferencja [NA ŻYWO] >>

- Zespół pana Laska to nawet nie jest zespół, który ma przekonywać polskie społeczeństwo. To jest zespół, który w moim przekonaniu ma realizować żądania z Moskwy, bo najwyraźniej sprawy nie poszły wedle tego moskiewskiego scenariusza - powiedział Kaczyński odnosząc się do działań zespół ds. wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej, któremu przewodniczy Maciej Lasek.

Prezes PiS zaznaczył, że raport MAK został podważony i dlatego są powody - o których on nie chce mówić - które powodują, "że ta władza ogromnie obawia się Moskwy". - I zespół [Laska - red.] został powołany, żeby robić wszystko tak, jak było u Anodiny [Tatiany, przewodniczącej MAK - red.] - stwierdził Kaczyński.

Kaczyński: Macierewicz to człowiek od zadań niewykonalnych

Prezes PiS chwalił także Antoniego Macierewicza i jego osiągnięcia w polityce. Przypomniał m.in. rozwiązanie przez niego WSI i zaznaczył, że równie konsekwentnie podjął się wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej. - Antoni Macierewicz to jest taki człowiek od zadań niewykonalnych. Mam nadzieję, że przyjdzie ten moment, kiedy zostanie przez prezydenta RP udekorowany najwyższymi odznaczeniami, na jakie zasługuje - powiedział Kaczyński.

Zobacz także
 • Kazimierz Marcinkiewicz Marcinkiewicz: Macierewicz doprowadzi do rozłamu. Kaczyński zaczyna się bać
 • Antoni Macierewicz "Przychodzi poseł Antoni do lekarza...". "Są granice absurdu". Macierewicz tematem dnia u Olejnik
 • Marta Kaczyńska Kaczyńska ws. trotylu: Należy zachować spokój. Niech pracuje Macierewicz
Komentarze (578)
Kaczyński: Mam nadzieję, że Macierewicz zostanie udekorowany przez prezydenta najwyższymi odznaczeniami
Zaloguj się
 • neostrada72

  0

  Chyba tylko wtedy,kiedy Lech zmartwychwstanie i go odznaczy lub jakiś psychiatra,bo nie normalnie myslący prezydent.Jak na razie w PiSie i innych partiach prawicowych takiego człowieka nie widzę.

 • lob1

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedy to wariactwo na czele z p.Macierewiczem się skończy.Panowie,czy naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty.Ludzie nie mają pracy ,dzieci chodzą obdarte i głodne,a Wy na okrągło jak katarynka wałkujecie jedno i to samo.Nie powinno Wam za to płacić.Skończcie już tą martyrologią i wejdżcie w świat żywych.Chcecie do Waszej śmierci to wałkować.Są doczesne sprawy,bieda,bezrobocie,pijaństwo,kradzieże,głodne dzieci,a Wy z nudów chcecie na siłę udowodnić coś,czego nie ma i jeszcze Wam w dodatku za to p.Tusk płaci.Nic Wam bym nie dała.Do roboty,do łopaty,wreszcie zrozumiecie co to jest ciężka praca i za jakie marne pieniądze.A Wy sobie jeżdzicie limuzynami państwowymi za darmo. .

 • suskikj

  Oceniono 2 razy 2

  psychiatryk

 • korespondent1949

  Oceniono 2 razy 2

  Tak tak powinien dostać Krzyż Walecznych za Głupotę.
  Czekałem na wypowiedzi uczelni, chyba wszystko jasne, ci panowie nigdy nie pracowali ani nie brali udziału w badaniu katastrof lotniczych, brawo panie Maciora żeś pan wpadł w gó... po uszy.

 • 1utek

  Oceniono 1 raz 1

  i dostał order z ziemniaka, to znaczy z kartofla

 • walekpapla

  Oceniono 1 raz 1

  Antoś ja mam dla ciebie nagrody: Medal z Brukwi i buzi od konia. Jak ten koń całuje!!!!! Full odlot.

 • adawlo221

  Oceniono 1 raz 1

  a jakże,ale prezydentem który udekoruje tego psychola będzie Jarosław Wielki Zbawiciel. To będzie za zasługi w dziedzinie doboru ekspertów od katastrof lotniczych

 • 111doradca

  Oceniono 1 raz 1

  Dostanie kartoflany "Order za zniszczenie wywiadu i kontrwywiadu sił zbrojnych RP z mieczami"

 • ed-59

  0

  Zarówno Kaczyński i Macierewicz i jeszcze paru warchołów z PIS już dawno powinno znaleść się w Tworkach Kaczyńskiemu psychotropy nie wiele pomogły .Zmienił leki za to zniknął z czołowych gazet i telewizji Macierewicz do tej pory nie może odreagować Smoleńska gdzie zamiast pomagać przy katastrofie zachował się jak zwykły tchórz i uciekł z miejsca tragedii na suto zakrapiany obiad w Smoleńsku.Kosztami które ponosi skarb państwa w związku z przegranymi procesami powinien być obciążony Macierewicz Głupoty i brednie szalonego Antka kosztują polskich podatników miliony złotych a dzieci w szkołach głodują a renciści nie mają za co wykupić lekarstw

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje