Kaczyński: Mam nadzieję, że Macierewicz zostanie udekorowany przez prezydenta najwyższymi odznaczeniami

13.06.2013 13:03
Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz

Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Antoni Macierewicz to jest człowiek od zadań niewykonalnych. Mam nadzieję, że przyjdzie ten moment, kiedy zostanie przez prezydenta RP udekorowany najwyższymi odznaczeniami, na jakie zasługuje - powiedział Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej. Prezes PiS stwierdził także, że zespół Macieja Laska, który zajmuje się katastrofą smoleńską, jego zdaniem ma realizować żądania z Moskwy.
Zespół Laska obala smoleńskie teorie spiskowe. Druga konferencja [NA ŻYWO] >>

- Zespół pana Laska to nawet nie jest zespół, który ma przekonywać polskie społeczeństwo. To jest zespół, który w moim przekonaniu ma realizować żądania z Moskwy, bo najwyraźniej sprawy nie poszły wedle tego moskiewskiego scenariusza - powiedział Kaczyński odnosząc się do działań zespół ds. wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej, któremu przewodniczy Maciej Lasek.

Prezes PiS zaznaczył, że raport MAK został podważony i dlatego są powody - o których on nie chce mówić - które powodują, "że ta władza ogromnie obawia się Moskwy". - I zespół [Laska - red.] został powołany, żeby robić wszystko tak, jak było u Anodiny [Tatiany, przewodniczącej MAK - red.] - stwierdził Kaczyński.

Kaczyński: Macierewicz to człowiek od zadań niewykonalnych

Prezes PiS chwalił także Antoniego Macierewicza i jego osiągnięcia w polityce. Przypomniał m.in. rozwiązanie przez niego WSI i zaznaczył, że równie konsekwentnie podjął się wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej. - Antoni Macierewicz to jest taki człowiek od zadań niewykonalnych. Mam nadzieję, że przyjdzie ten moment, kiedy zostanie przez prezydenta RP udekorowany najwyższymi odznaczeniami, na jakie zasługuje - powiedział Kaczyński.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (578)
Zaloguj się
 • q3000

  Oceniono 1056 razy 948

  Dla Macierewicza należy ustanowić ORDER ABSURDU i uroczyście mu go wręczyć . Niech ma jakiś order....

 • ga.1.2

  Oceniono 918 razy 834

  Antek powinien dostac medal od Putina , Prezes tez za wybitne zaslugi w niszczeniu Polski

 • i_am_keyser_soze

  Oceniono 583 razy 517

  " Antoni Macierewicz to jest taki człowiek od zadań niewykonalnych. Mam nadzieję, że przyjdzie ten moment, kiedy zostanie przez prezydenta RP udekorowany najwyższymi odznaczeniami, na jakie zasługuje" - Jarek gratulki! Twoje dowcipy są coraz lepsze.

 • tp70

  Oceniono 532 razy 496

  Zdecydowanie natomiast zasłużył na nagrodę Pan Prezes za zwichrowanie/zaczadzenie psychiczne części Polaków. Doprowadzenie do takiego zidiocenia części Polaków nie udało się jeszcze NIKOMU w całej naszej historii.

 • e-komentarz

  Oceniono 481 razy 449

  "Mam nadzieję, że przyjdzie ten moment, kiedy zostanie przez prezydenta RP udekorowany najwyższymi odznaczeniami" - Jarku, prezydent który byłby zdolny to zrobić od przeszło trzech lat nie żyje. Czyżbyś zapomniał?

 • tp70

  Oceniono 496 razy 432

  Macierewicz powinien zostać przekazany przez Trybunał Stanu studentom Akademii Medycznej, WYDZIAŁ PSYCHIATRII dla badań nad krańcowymi przypadkami zwyrodnień psychicznych.
  Wystarczy popatrzeć na jego twarz, kształt głowy. To fizjonomia małpy.

 • atomekkk

  Oceniono 440 razy 398

  Bardzo proszę zastanowić się 100 razy nim wrzucisz głos na środowisko związane z PIS podczas jakichkolwiek najbliższych wyborów! Ta wypowiedź jest DOPIERO POCZĄTKIEM tego co może się zdarzyć wkrótce. Jestem wkurzony na PO, bo faktycznie nie jest tak jak być powinno, ale wiem doskonale, że jak będzie PIS nie będzie lepiej, bo niby co...np. nagle zatrzymają deszcz i nie będzie padał? Może być niestety tylko gorzej jak PIS dojdzie do władzy. Polski narodzie (przepraszam, że to mówię - głupi narodzie) zastanów się 100 razy....

 • z-zimny

  Oceniono 392 razy 364

  Najlepiej żeby Macierewicz upozorował zamach na samego siebie, jak mu się uda to kto wie, no na pewno nagroda Darwina go nie minie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje