Coraz bliżej wymaganej puli podpisów za referendum

13.06.2013 12:00
Zbiórka podpisów za referendum odwołującym Hannę Gronkiewicz-Waltz

Zbiórka podpisów za referendum odwołującym Hannę Gronkiewicz-Waltz (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

Nowe wiadomości z frontu referendalnego: zwolennicy odwołania prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz mają zebrać 133 575 podpisów. Obecnie jest już ponad 105 tys.
Zbiórka prowadzona jest trzeci tydzień. Czas mija 23 lipca, czyli w dwa miesiące po ogłoszeniu akcji. Wymagana prawem pula to nieco ponad 133 tys. Organizatorzy są jej bliscy, ale zapowiadają, że podpisów musi być więcej, bo część poparcia może odpaść w trakcie weryfikacji przez komisarza wyborczego. Komitet planuje więc bezpieczny zapas, to ok. 300 tys. podpisów dostarczonych na pl. Bankowy, do biura komisarza.

Zobacz także
Komentarze (103)
Coraz bliżej wymaganej puli podpisów za referendum
Zaloguj się
 • kibic_rudego

  Oceniono 1 raz 1

  czas pogonić chytra baba z Opus Dei i wice Tuska w PO.
  Koniecznie rozliczyć ją z przekrętów i do pierdla
  Ja wiem, w katolickiej i KORwskiej III RP to nie możliwe by złodzieje na stanowiskach poszli siedzieć

 • aa_6

  0

  PS. A na załączonym zdjęciu to PiS-owska yntelygencja zbiera podpisy za friko, bo nie chce drugiej linii metra, różnych nowych i przebudowanych tras, mostów itd.? Trudno się dziwić, gdyż nikt nie dorówna w rządzeniu W-wą ich idolowi, byłemu prezydentowi Kaczyńskiemu, nieżyjącemu bratu Premiera-Prezesa. Tak jakoś przypomniał mi się wierszyk ze stanu wojennego: Gdyby Urban włożył turban itd.

 • aa_6

  0

  A mało to w W-wie guziałgarzy finansowanych i wspieranych przez różnych... nie chcę mi się już wymieniać różnych zdrobniałych imion męskich, no może poza Jarkiem, bo to główny reżyser i aktor tego przedstawienia, jako że stworzył nam politycznego Frankensteina, czyli pana Guziała, który dla zdobycia i utrzymania władzy zrobi wszystko, tak samo jak jego przekomiczny promotor.

 • anasz

  Oceniono 3 razy 1

  a TE CO MAJA TO WARSZAWIAKÓW? WIDZIALAM JAK PRZY AUTOKARZE JAKAŚ WYCIECZKA Z DALEKA SIĘ WPISYWAłA, więc....

 • 209x5

  Oceniono 4 razy 2

  Warszawiacy zastanówcie się co wy robicie. W Łodzi odwołali Kropiwnickiego, /to nie moja bajka/, i moi kochani krajanie wybrali niejakiego Jońskiego - potrafił głośno wygłaszać puste frazesy. Chyba każdy potrafi ocenić co to za kreatura.Nic nie zrobił dla miasta, kompletnie nic a biedna Łódź musiała zapłacić za bezinteresowną nienawiść jej mieszkańców do wszystkich i wszystkiego. Jeszcze raz gorąco was namawiam, zastanówcie się, tu nie chodzi o dobro waszego miasta, to zwykła polityka. Przyjrzyjcie się twarzom tych zbierających podpisy. pozdrawiam stolicę, mam nadzieję, że mądrzejszą niż Łódź.

 • 2alexander

  Oceniono 6 razy 0

  Potrafi tylko wyludzac pieniadze , nawet na 5 zl sie rzucila , o przepraszam na zastraszaniu tez sie zna .

 • mao111

  Oceniono 8 razy 2

  Dlaczego jeszcze nikt nie sprawdził kto za tym stoi? bo nie żaden neptek Guział. "Wolontariusze" są opłacani i na pewno nie przez Guziała. Kto załatwia interesy w Warszawie?

 • hektor51

  Oceniono 6 razy 2

  PRZEZ PRAWIE MIESIĄC NIE MOGLI ZDOBYĆ 140 TYS. PODPISÓW. NIECH SIĘ PRZESTANA KOMPROMITOWAĆ!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje