Coraz bliżej wymaganej puli podpisów za referendum

Zbiórka podpisów za referendum odwołującym Hannę Gronkiewicz-Waltz

Zbiórka podpisów za referendum odwołującym Hannę Gronkiewicz-Waltz (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

Nowe wiadomości z frontu referendalnego: zwolennicy odwołania prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz mają zebrać 133 575 podpisów. Obecnie jest już ponad 105 tys.
Zbiórka prowadzona jest trzeci tydzień. Czas mija 23 lipca, czyli w dwa miesiące po ogłoszeniu akcji. Wymagana prawem pula to nieco ponad 133 tys. Organizatorzy są jej bliscy, ale zapowiadają, że podpisów musi być więcej, bo część poparcia może odpaść w trakcie weryfikacji przez komisarza wyborczego. Komitet planuje więc bezpieczny zapas, to ok. 300 tys. podpisów dostarczonych na pl. Bankowy, do biura komisarza.

Zobacz także
 • Ostatnio panuje ożywienie na profilu Hanny Gronkiewicz-Waltz. Wczoraj pojawiło się tam zdjęcie prezydent w łodzi z podpisem: 'Sprawdzam stan wałów przeciwpowodziowych' Gronkiewicz-Waltz i jej urzędnicy tłumaczą się na Facebooku
 • Zbiórka podpisów za referendum odwołującym Hannę Gronkiewicz-Waltz Już 100 tys. podpisów przeciw Hannie Gronkiewicz-Waltz
 • Podtopiona Trasa AK Nowy pomysł PiS: rozliczą Gronkiewicz-Waltz z burz
Komentarze (103)
Coraz bliżej wymaganej puli podpisów za referendum
Zaloguj się
 • kibic_rudego

  Oceniono 1 raz 1

  czas pogonić chytra baba z Opus Dei i wice Tuska w PO.
  Koniecznie rozliczyć ją z przekrętów i do pierdla
  Ja wiem, w katolickiej i KORwskiej III RP to nie możliwe by złodzieje na stanowiskach poszli siedzieć

 • aa_6

  0

  PS. A na załączonym zdjęciu to PiS-owska yntelygencja zbiera podpisy za friko, bo nie chce drugiej linii metra, różnych nowych i przebudowanych tras, mostów itd.? Trudno się dziwić, gdyż nikt nie dorówna w rządzeniu W-wą ich idolowi, byłemu prezydentowi Kaczyńskiemu, nieżyjącemu bratu Premiera-Prezesa. Tak jakoś przypomniał mi się wierszyk ze stanu wojennego: Gdyby Urban włożył turban itd.

 • aa_6

  0

  A mało to w W-wie guziałgarzy finansowanych i wspieranych przez różnych... nie chcę mi się już wymieniać różnych zdrobniałych imion męskich, no może poza Jarkiem, bo to główny reżyser i aktor tego przedstawienia, jako że stworzył nam politycznego Frankensteina, czyli pana Guziała, który dla zdobycia i utrzymania władzy zrobi wszystko, tak samo jak jego przekomiczny promotor.

 • anasz

  Oceniono 3 razy 1

  a TE CO MAJA TO WARSZAWIAKÓW? WIDZIALAM JAK PRZY AUTOKARZE JAKAŚ WYCIECZKA Z DALEKA SIĘ WPISYWAłA, więc....

 • 209x5

  Oceniono 4 razy 2

  Warszawiacy zastanówcie się co wy robicie. W Łodzi odwołali Kropiwnickiego, /to nie moja bajka/, i moi kochani krajanie wybrali niejakiego Jońskiego - potrafił głośno wygłaszać puste frazesy. Chyba każdy potrafi ocenić co to za kreatura.Nic nie zrobił dla miasta, kompletnie nic a biedna Łódź musiała zapłacić za bezinteresowną nienawiść jej mieszkańców do wszystkich i wszystkiego. Jeszcze raz gorąco was namawiam, zastanówcie się, tu nie chodzi o dobro waszego miasta, to zwykła polityka. Przyjrzyjcie się twarzom tych zbierających podpisy. pozdrawiam stolicę, mam nadzieję, że mądrzejszą niż Łódź.

 • 2alexander

  Oceniono 6 razy 0

  Potrafi tylko wyludzac pieniadze , nawet na 5 zl sie rzucila , o przepraszam na zastraszaniu tez sie zna .

 • mao111

  Oceniono 8 razy 2

  Dlaczego jeszcze nikt nie sprawdził kto za tym stoi? bo nie żaden neptek Guział. "Wolontariusze" są opłacani i na pewno nie przez Guziała. Kto załatwia interesy w Warszawie?

 • hektor51

  Oceniono 6 razy 2

  PRZEZ PRAWIE MIESIĄC NIE MOGLI ZDOBYĆ 140 TYS. PODPISÓW. NIECH SIĘ PRZESTANA KOMPROMITOWAĆ!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje