Coraz bliżej wymaganej puli podpisów za referendum

13.06.2013 12:00
Zbiórka podpisów za referendum odwołującym Hannę Gronkiewicz-Waltz

Zbiórka podpisów za referendum odwołującym Hannę Gronkiewicz-Waltz (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

Nowe wiadomości z frontu referendalnego: zwolennicy odwołania prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz mają zebrać 133 575 podpisów. Obecnie jest już ponad 105 tys.
Zbiórka prowadzona jest trzeci tydzień. Czas mija 23 lipca, czyli w dwa miesiące po ogłoszeniu akcji. Wymagana prawem pula to nieco ponad 133 tys. Organizatorzy są jej bliscy, ale zapowiadają, że podpisów musi być więcej, bo część poparcia może odpaść w trakcie weryfikacji przez komisarza wyborczego. Komitet planuje więc bezpieczny zapas, to ok. 300 tys. podpisów dostarczonych na pl. Bankowy, do biura komisarza.

Zobacz także
Komentarze (103)
Zaloguj się
 • v_kolumna_v

  Oceniono 295 razy 143

  Zasłużyła sobie na to bufetowa jak mało kto inny całą swoją niekompetencją i ignorancją.

 • czynnik.rakotworczy

  Oceniono 177 razy 61

  Na placu bankowym musza być kiepskie nastroje, bufeciara ruszyła tyłek i wyciera nim studia ale chyba nic to jej nie PO-może. Salon nie zapomni bufetu i jego zasług, na pewno gdzieś ją zainstalują za odpowiednie pieniądze, to jest jak szarańcza, tylko może trochę mniej liczna.

 • normalny10

  Oceniono 73 razy 55

  Już najwyższy czas wykopac te nieudolne,a pyszałkowate babsko obwiniające za swoje nieudacznictwo wszystkich wokół .Niech spieprza gdzie pieprz rośnie .Warszawie nie jest potrzebny taki jedynie wiecznie dumny i zadowolony z siebie szkodnik ,jak ona ,a tak naprawdę nic sobą nie reprezentująca ,nic nie wnosząca dla miasta , zerowe z jej prezydentury kożysci i tylko coraz częsciej drogo wszystkich kosztujące jej wpadki i sraty .Dosyc więc już wyrzucanych przez nię w błoto pieniędzy ciężko pracujących Warszawiaków - wynocha !!!

 • antua43

  Oceniono 104 razy 52

  To będzie tylko jeden mały kroczek ku normalności.Bardzo się cieszę że to stare babsko zostanie odwołane i tak warszawiacy trzymać

 • rydzyk_fizyk

  Oceniono 108 razy 46

  Niecałe 400 tys. głosów jest wymagane dla ważnosci referendum - jest szansa, że tyle uzbierają już na etapie zbierania podpisów.

  HGW popłynęła razem z ulewą.

 • moher.do.bulu

  Oceniono 82 razy 40

  Gdzie można podpisać te listę!?

 • doktor104

  Oceniono 65 razy 37

  No i nagle okazało się, że śmieci mogą kosztowac znacznie mniej niż wymyśliła sobie Bufetowa, która przy okazji chciała Warszawiaków okraść na jakieś 40 - 80 mln zł miesięcznie.

 • metenburg

  Oceniono 75 razy 31

  Nie mozna jej sposcic na szczaw bo bedzie to kolejny przypadek .......antysemityzmu ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje