Miller o Kwaśniewskim: Mój szorstki przyjaciel jest w trudnej sytuacji. Palikotyzuje się

- Kwaśniewski w przyspieszony sposób się palikotyzuje - stwierdził w "Poranku Radia TOK FM" Leszek Miller. Szef SLD komentował ostatni wywiad byłego prezydenta dla "Gazety Wyborczej". - Rozumiem, że mój szorstki przyjaciel jest w trudnej sytuacji, ale żeby tak szybko przejmować język i zwyczaje Palikota? - dziwił się Miller.
- To nie kongres lewicy, to kongres SLD - mówił wczoraj w "Gazecie Wyborczej" Aleksander Kwaśniewski. - Kwaśniewski w przyspieszony sposób się palikotyzuje - skomentował w "Poranku Radia TOK FM" Leszek Miller. Zdaniem szefa SLD jednym z objawów palikotyzacji byłego prezydenta jest słownictwo, którego używa.

- Rozumiem, że mój szorstki przyjaciel jest w trudnej sytuacji, ale żeby tak szybko przejmować język i zwyczaje Palikota? - dziwił się Miller. - Kwaśniewski miał cywilizować, tonować Palikota. Ale stało się odwrotnie, co było do przewidzenia - stwierdził polityk.

"Mnie mało interesuje, kogo Kwaśniewski zalicza, a kogo nie"

- Co takiego mówi Kwaśniewski? To, że nie zalicza pana do wybitnych polityków? - pytała prowadząca "Poranek Radia TOK FM" Janina Paradowska. - Mnie mało interesuje, kogo Kwaśniewski zalicza, a kogo nie. Jeśli mówi, że kongres lewicy to kongres SLD, to jest ewidentne kłamstwo i kto jak kto, ale Kwaśniewski powinien o tym wiedzieć - skomentował Miller. Szef SLD podkreślał, że na kongresie będzie 80 organizacji. Od partii politycznych po stowarzyszenia i fundacje, które zajmują się działalnością "charakterystyczną dla społecznej lewicy".

- Pana ambicje sięgają tylko tego, by być wicepremierem u Tuska? - dopytywała Paradowska. - Proszę nie powtarzać tych głupstw. Moją ambicją jest to, żeby po przyszłych wyborach parlamentarnych SLD miał taką pozycję, żeby dobierał sobie koalicjanta, a nie, żeby był dobierany - podkreślił Miller.

Więcej o:
Komentarze (9)
Miller o Kwaśniewskim: Mój szorstki przyjaciel jest w trudnej sytuacji. Palikotyzuje się
Zaloguj się
 • gamonides

  Oceniono 6 razy 2

  Miller przy Olku jest jak Napieralski przy Millerze - gó...arz w krótkich gaciach.

 • andaraos

  Oceniono 5 razy -1

  L. Miller - (ur. 1946 r.) najpierw członek zakładowego Związku Młodzieży Socjalistycznej, a od 1969 działacz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Absolwent (1978) Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR. (skrót z Wiki)

  Czerwony pomiocie! Bądź otwarty i pozwól sobie na ewolucję poprzez nowe informacje. A patrząc na dowody, bądź w stanie kwestionować swoją własną prawdę i… bądź w stanie wyzbyć się rzeczy, których kurczowo się trzymasz.

 • zigzaur

  Oceniono 11 razy 5

  Zaś Miller się zlepperował.

 • endrju1521

  Oceniono 4 razy 0

  Lechu ! ! ! !

  Miałeś chamie Złoty Róg....

 • kermit.dolomit

  Oceniono 11 razy 1

  Komiczna walka o koryto komunistów z neokomunistami

 • kato-rznik

  Oceniono 12 razy 6

  A ty sie k.wisz!

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 14 razy -8

  Nalog u "magistra" silniejszy od resztek zdrowego rozsadku. Filipinski wirus dopelnia obrazu zniszczenia.
  Kwik, kwik, chrum, chrum, kwiiiiik.

 • z-zimny

  Oceniono 17 razy -7

  Kwaśniewski się alkoholizuje wódą Palikota i to jest jego problem stąd zaburzenia postrzegania.

 • 31.februarius

  Oceniono 8 razy 0

  Bo widzisz Lesiu-misiu, kasiorka jest najważniejsza!
  Ale co ci będę gadał ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX