Kaczyński: PiS i NSZZ "S" powołują wspólny zespół roboczy

12.06.2013 13:36
Prezes PiS Jarosław Kaczyński poinformował, że jego partia oraz NSZZ "Solidarność" powołują wspólny zespół roboczy, który ma m.in. konsultować projekty ustaw. Jak mówił, współpraca między PiS i "S" ma mieć stały i zorganizowany charakter.
Decyzja ws. powołania zespołu zapadła podczas spotkania w Sejmie Kaczyńskiego z przewodniczącym NSZZ "Solidarność" Piotrem Dudą i przedstawicielami wszystkich regionów i branż związku.

Prezes PiS powiedział na konferencji, że przedmiotem prac zespołu będą przede wszystkim sprawy legislacyjne. - Chodzi o to, byśmy konsultowali różnego rodzaju projekty ustaw, by można było tą drogą przekazywać różnego rodzaju inicjatywy. My byśmy konsultowali z "Solidarnością", "Solidarność" by konsultowała z nami, być może wspólnie byśmy ustalali jakieś przedsięwzięcia - powiedział Kaczyński.

"To musi być program otwarty"

Jak mówił, współpraca PiS i "Solidarności" ma mieć charakter stały, zorganizowany i ma służyć przepływowi informacji na temat tego, co się dzieje w kraju. Kaczyński zaznaczył też, że po spotkaniu doszedł do wniosku, że program PiS, który niedługo zostanie uchwalony, "to musi być program otwarty", który będzie ciągle uzupełniany, m.in. o kwestie podnoszone przez "S".

Zobacz także
Komentarze (108)
Kaczyński: PiS i NSZZ "S" powołują wspólny zespół roboczy
Zaloguj się
 • steq1

  0

  wiadomo duda z kłamczyńskim stworzą super rząd lewacko-biskupi. Oj będzie bal, oj będzie bal...............

 • wuem43

  0

  Czort diabła zawsze znajdzie. Palanty,nieroby, pijawki i destruktorzy, Duda to nie związkowiec tylko farbowany pisowiec. Picer glancer i wsio.

 • jacek-50

  0

  Zawiodłem się Panie Duda!!!!

 • nika-65

  Oceniono 1 raz 1

  PiSowski związek. Wstyd Panie Duda. Ja takiego związku nie popieram i wierzę że każdy normalny człowiek z niego wystąpi. Policzymy członków na koniec roku.

 • moro01

  0

  popularne.pl/video/440/interwencja-policji-na-gdynskiej-plazy

 • orion57

  Oceniono 5 razy 5

  PiS i Solidarność Panie Duda zmień Pan nazwę związku bo hańbisz Pan to co nazwa Solidarność znaczyła dla Polaków. Proponuję PiSzwiązki. Z tego związku dzieci nie będzie, J.Kaczyński to swoją powagą zatwierdził.

 • dziwny77jakis

  Oceniono 1 raz 1

  "i wespół w zespół, by żądz moc móc zmóc"

 • moro01

  Oceniono 4 razy -4

  Powodzenia w walce z żydokomuna pełowską i inną czerwoną zarazą.

 • mawohe

  Oceniono 5 razy 3

  Kaczyński i Macierewicz niestety zachowują się tak jak by byli na liście płac Federacji Rosyjskiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje