Agresja w szkole. Ojciec szarpał ucznia i dyrektorkę

12.06.2013 11:00
Policja w Warszawie

Policja w Warszawie (Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta)

Pruszkowska policja zatrzymała 31-latka, który dziś rano w jednej z lokalnych podstawówek wszczął awanturę
Sprawa wiąże się z konfliktem dotyczącym dwojga uczniów z drugiej klasy. Na razie wiadomo tylko, że między dziećmi kilka dni temu poza terenem szkoły doszło do scysji. Co dokładnie się wydarzyło? Czy doszło do przemocy? Czy były jakieś próby rozwiązania tego konfliktu? Tego na razie nie wiadomo.

Faktem jest jednak, że dziś rano, kilka minut przed godz. 8, czyli przed rozpoczęciem lekcji, ojciec dziewczynki przyszedł do szkoły. Gdy na korytarzu zobaczył chłopca zaczął go szarpać i na niego krzyczeć.

Z interwencją ruszyli nauczyciele i dyrektor szkoły. Mężczyzna nie chciał się uspokoić, więc wezwano straż miejską, ta poprosiła o wsparcie policję.

Gdy mężczyzna usłyszał, że do szkoły za chwilę przyjedzie patrol, zaczął szarpać dyrektorkę.

- Mężczyzna został zatrzymany. Był trzeźwy - informuje asp. Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji. - Obecnie dyrektor szkoły składa w komendzie w Pruszkowie zawiadomienie o przestępstwie - dodaje.

31-latek najprawdopodobniej usłyszy zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, bo taki status ma każdy nauczyciel, który jest w pracy.

Jeśli na złożenie zawiadomienia zdecydują się także rodzice chłopca, to mężczyzna będzie też odpowiadał za naruszenie jego nietykalności.

Zobacz także
Komentarze (125)
Zaloguj się
 • tenare

  Oceniono 334 razy 302

  Co oni zrobili córce tego 31-latka, że się tak bardzo zdenerwował ?
  Jaką krzywdę jej wyrządzili ?
  Mam nadzieję, że śledztwo to wyjaśni.

 • obrain

  Oceniono 301 razy 261

  jak mu córkę pod szkołą tłukli to NIE BYŁO naruszenie nietykalności, ale jak młodemu stary dziewczyny wpierd-l spuścił to już jest teraz nietykalny.

 • aep

  Oceniono 334 razy 256

  A jeśli ktoś będzie krzywdził TWOJĄ córkę, to na pewno zdołasz się opanować?

 • mackiki

  Oceniono 295 razy 207

  zwyczajnie pewnie jego coreczke dreczylo tamte dziecko wiec poszedl nim potrzasnac bo nie ma innego sposobu na te rozwydrzone bachory ktore sa wychowywane bezstresowo. kiedys to bylo nie do pomyslenia w pakiecie dostawalo sie wpie...od nauczyciela i poprawka od ojca w domu i ludzi chodzili jak w zegarku. a teraz wymyslili jakies prawa psychologow a nie wiedza ze najlepszym dla bachora psychologiem jest PAS!!!!!!!

 • nameja

  Oceniono 197 razy 183

  A może już był wcześniej parę razy i kulturalnie prosił, by chłopak np. nie bił jego córki ale nikt nic nie zrobił? Może się po prostu wściekł, bo gnojek jest bezkarny? Nic tu nie napisali.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 192 razy 156

  Jak się gó...arzom w dupach przewraca, a szkoła to olewa, bo po co sobie dokładać roboty, to nic dziwnego, że się pan tatuś wściekł.

 • vald

  Oceniono 127 razy 115

  Też mi afera.
  Media trąbią , że dzieci miały spotkanie z pedagogiem, ze są wystraszone. No bardzo dobrze. Może kiedy następnemu przyjdzie do głowy pastwienie się i dręczenie rówieśnika 10x się zastanowi.

 • zyklotrop2

  Oceniono 121 razy 95

  Ciekawe jakbyś postąpił gdyby twoja córka poskarżyła się, że kolega wczoraj po lekcjach w obecności części klasy dotykał ją swoim obnażonym siusiakiem

 • jamj

  Oceniono 65 razy 39

  Poważna sprawa, szczególnie, że zdarzyło się to w Pruszkowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje