"Solidarność" za strajkiem generalnym w całej Polsce. Nieoficjalnie: kilka dni, okupacja Warszawy

11.06.2013 06:23
Szef

Szef "Solidarności" Piotr Duda (fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta)

Związkowcy z NSZZ "S" poparli w referendach pomysł zorganizowania jesiennego strajku generalnego w całej Polsce i wrześniowej manifestacji w stolicy - ustaliła nieoficjalnie "Rzeczpospolita".
Zobacz także
Komentarze (292)
"Solidarność" za strajkiem generalnym w całej Polsce. Nieoficjalnie: kilka dni, okupacja Warszawy
Zaloguj się
 • mikwa

  0

  Związki wyprowadzić z zakładów pracy a religię ze szkół.

 • wuem43

  0

  Ci destruktorzy niczego innego nie umieja, jak tylko wiecować,strajkowac i bruździć a szczególnie wtedy gdy do wyborów blisko. Weżcie się za robotę lenie i darmozjady. Chcecie hulać to za swoje a nie nasze.

 • hrhs1

  0

  Solidarnosc mi sie kojarzy tylko ze strajkami.

 • orion57

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Duda załóż Pan firmę i zarób aby utrzymać np 30 ludzi. Ja to potrafię a Pan?
  Jest Pan oszołomem i rozwala Pan to co MY w latach 80 poprzedniego rozumieliśmy jako związki zawodowe. Chce Pan do polityki to idź, ale nie zabieraj głosu jako związkowiec bo marny z Pana przedstawiciel.

 • krol-salomon

  0

  Od dawna uważam, że pan D. z jego sztabem S, działają jakby na sznurku pana Donalda T. Tak pozorują protesty,, aby jak najmniej zaszkodzić polityce PO/PSL i samemu Premierowi, z jego pomysłami na emerytury'67, waloryzacją kwotową itd. Nikt nie skarży prezesa TK do sądów powszechnych, a Polskę do Strassburga, za opieszałość, w sprawie rozpatrywania wniosków związkowców o tych emeryturach'67, które spokojnie ju.z funkcjonują od pół roku. Prawo tak stanowi, że pan prezes TK może praktycznie nigdy nie skierować sprawy na wokandę, bo nie ma żadnych terminów ostatecznego zwlekania, nad sobą, w ustawie o TK. Pan D. straszył p. Tuska protestami na EURO2012, teraz rozładowuje nastroje, obiecując od miesięcy - jesienne protesty... Tylko nie wiadomo w którym to roku one dojdą do skutku, pewnie jak już PO odda władze...

 • moro01

  Oceniono 1 raz -1

  Można powiedzieć że strajk się już dokonał bo sporo wartościowej części społeczeństwa uciekła za granicę a więc nie finansuje tego zbrodniczego rządu pełowskiego a efekt jest taki jakby strajkowali i widać że żydokomuna pada i tego właśnie nam teraz trzeba .

 • topiramax

  0

  Na okupację to nasi dziadkowie zareagowali ...powstaniem....Warszawskim;)

 • super-grabek

  0

  Może by te pasożyty się wzięły za robotę, co?

 • kiks4

  Oceniono 1 raz 1

  Nie dziwie się Dudzie- walczy o swoje marne kilkanaście tysięcy na miesiąc. Plus samochód z kierowcą. I koszty reprezentacji pokrywane z kasy związku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje