Snowden zniknął po wymeldowaniu się z hotelu w Hongkongu

10.06.2013 16:51
Edward Snowden, sprawca przecieku dotyczącego zbierania przez amerykańską Narodową Agencję Bezpieczeństwa (NSA) danych z internetowych serwerów, zniknął po wymeldowaniu się z hotelu Mira w Hongongu. Nie wiadomo, gdzie przebywa teraz, jednak prawdopodobnie nie opuścił Hongkongu. Snowdenowi grozi wiele lat więzienia w USA. Chiny mogą się jednak nie zgodzić na jego ekstradycję.
Zobacz także
Komentarze (217)
Snowden zniknął po wymeldowaniu się z hotelu w Hongkongu
Zaloguj się
 • d.d.5

  0

  no, to facet ma już do końca życia przechlapane
  teraz już będzie tylko uciekał...

 • qzyndiabla

  0

  Siedzę ja sobie przed tv , fajny film leciał po północy z rodzaju tych różowych więc jako stary satyr zacząłem się ,,drapać,, tu i ówdzie .Na drugi dzień pewna firma zadzwoniła do mnie z propozycją przetestowania promocyjnie kanału ,,różowa landrynka,, . hm..................... te martwe pixele na ekranach WASZYCH telewizorków to mega ściema

 • zaskuba

  Oceniono 4 razy 0

  Skoro za wyciek dokumentów grozi tyle lat odsiadki to jankesi za wyrywanie danych z innych krajów szpiegostwem i inwigilacją typu PRISM powinni wszyscy dostać do odsiadki po 50lat na Antarktydzie.

 • ucago

  Oceniono 6 razy 4

  Facet pewnie chciałby się teraz zapaść pod ziemię, nawet w piekle było by mu lepiej, ale chińskie lub amerykanskie służby już go mają. Pozostało wspomnienie.

 • sher-rif

  Oceniono 5 razy 3

  TYLKO DLA MYŚLĄCYCH
  Już od dłuższego czasu śmieszą mnie opowiastki o "prywatności" w Internecie.Internet czy się to komu podoba czy nie-jest miejscem publicznym. Prywatność to w swoim mieszkaniu do ,którego ma się najczęściej tytuł prawny. Korzytający z internetu ani go nie kupił ani nie wynajął by miał mieć w nim ową "prywatność".Jest tylko jednym z milionów użytkowników a łącza internetowe można porównać do dróg komunikacyjnych jak autostrady,szosy. Istnieje jakaś "prywatność" na autostradzie?

 • nostradamuspl

  Oceniono 2 razy 0

  no coz Obambie wszystko wolno bez zadnych konsekwencji.....

 • sher-rif

  Oceniono 7 razy -3

  Wcale nie wykluczam, że ten Snowden to chiński szpicel. A może jeszcze gorzej-lewacka kreatura przepojona "miłością" do czerwonych zbirów obecnie bardzo "wrażliwych" na los islamców ale już nie wyznawców innych religii. Pracownik CIA czyli wywiadu opowiada, że nagle jest przepojony "wolnością" w internecie i "obroną prywatności". To jak pierd...nie żołnierza, że jest on za prawem do życia dla wszystkich. Mógłby lepszą bajeczkę wymyślić

  A teraz pożyteczni idioci mogą nastawiać dowolnie dużo minusików temu postowi.

 • koperchytla

  Oceniono 5 razy 1

  Dziwią mnie te komentarze, bo powinniśmy dbać o naszą wolność. Powinniśmy krzyczeć i reagować na najmniejszy przejaw jej odbierania. Bo gdy ją stracimy, to już nigdy jej nie dostaniemy.

 • kaszebe12

  Oceniono 2 razy -2

  Jakos cicho o procesie Mnninga...-Nie zapomninajmy o Nim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje