Znowu ogromne utrudnienia na S8. Tym razem wypadek

Wypadek na Trasie S8

Wypadek na Trasie S8 (Fot. Dariusz Borowicz / AG)

Tylko jeden pas mają do dyspozycji kierowcy na bemowskim odcinku trasy S8 w Warszawie. Na jezdni w kierunku mostu Grota doszło do groźnego wypadku.
Samochody zderzyły się na odcinku trasy S8 między węzłami z Lazurową i Prymasa Tysiąclecia.

Nasz reporter Dariusz Borowicz relacjonuje przebieg zdarzenia: Policjanci zatrzymali kierowcę samochodu osobowego marki Renault, żeby ukarać go mandatem za nieprawidłowy przewóz ładunku. W momencie gdy policjanci na poboczu wypisywali mandat, na zatrzymane samochody najechał rozpędzony tir. Cudem nikt nie zginął. Dwóch policjantów oraz kierowca osobówki trafili do szpitala. Kierowca tira został zatrzymany. Został mu zabrany dowód rejestracyjny za łyse opony. Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na jezdni trasy S8 w stronę mostu Grota przejezdny jest tylko jeden pas ruchu. Tworzą się tam zatory. Samochody muszą zwalniać i jechać powoli w sznurku. Według szacunków GDDKiA utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 15.

Zobacz także
 • Rowerzysta na jednej z zalanych po niedzielnej nawałnicy ulic Zalana Warszawa na zdjęciach Associated Press [DUŻY KADR]
 • Woda podmyła jezdnię ul. Kolektorskiej na Marymoncie i zatopiła garaże Niedzielna ulewa: wielkie jezioro na Trasie AK do wieczora
 • Podtopiona Trasa AK Trasa AK w Warszawie pod wodą. Kierowcy musieli uciekać na dachy aut [WIDEO/FOTO]
Komentarze (37)
Znowu ogromne utrudnienia na S8. Tym razem wypadek
Zaloguj się
 • naw18

  0

  Zostalo zniszczone mienie PAŃSTWOWE.
  Trasa bedzie zamknięta przez 24 h z uwagi na poszkodowanego
  Kierowca TIRa posiedzi dlużej.
  Z policja nie ma żartow

 • pkraj

  0

  myślenie obowiązuje wszystkich

 • pyzz

  Oceniono 1 raz -1

  Jaki "Radiowóz" przecież taki wzór oznakowania radiowozów nie obowiązuje od 2007 roku! Polski radiowóz jest srebrny z niebieskimi elementami. A to to jakieś przebierańce!

 • sselrats

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe czy to byl naprawde TIR czy tylko ciagnik siodlowy z naczepa/

 • momixq

  Oceniono 1 raz 1

  Kierowcy tirów moga robić to o czym inni tylko marzą.

 • pboecker

  Oceniono 13 razy 9

  W ubieglym roku Polska policja chciala mnie zatrzymac na trasie szybkiego ruchu z Katowic do Sosnowca , nakazywali zatrzymanie sie na poboczu , czego nie uczynilem i zatrzymalem sie dopiero po zjechaniu do stacji benzynowej na parking . Malo co mnie aresztowali , przy czym zwrocilem Panom uwage na niebezpieczenstwa czychajace na Nich i na mnie w czasie takiej kontroli , ne okazali sie "tumanami" , przyznali mi racje . Milo sobie pogadalismy obejzeli auto popytali ile ma KM itd. oraz o dziwo nie ukarali mandatem.

 • kopolimer

  Oceniono 2 razy 2

  Jest nagranie jakby co dla kierowcy Tira. Ewidentnie policja dala d..y i kazda sprawe przegra. Zatrzymywala w miejscu niedozwolonym drodzy Panstwo!

 • newyorkopen

  Oceniono 1 raz 1

  Zmieniono treść artykułu. Było, ze zabrano prawo jazdy. Jest dowód rejestracyjny za łyse opony ! Ot ciekawostka. Czy to redaktor zmienił, czy sie policja pokapowała, że musi znaleźć wspołwinnego :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje