Okradł biwakowiczów. Wpadł, bo paradował w za dużych butach 

ta
09.06.2013 11:14
Policja

Policja (Fot. Agnieszka Sadowska/AG)

36-letni mieszkaniec Drawna (zachodniopomorskie) chciał zaszpanować przed znajomymi. Paradował po miejscowości. Policjantów zainteresowało, skąd u niego nowe, za duże o trzy numery buty trekkingowe. Takie, jakie właśnie zginęły turystom z Poznania.
Policja ustaliła, że mężczyzna w sobotę nad ranem na polu biwakowym w Bogdance (gmina Drawno) okradł trzy namioty. Swoje rzeczy stracili uczestniczący w spływie kajakowym rzeką Korytnicą mieszkańcy Poznania. Straty oszacowali na ponad 3 tys. zł. Gdy się obudzili, zobaczyli, że zginęły im: aparat fotograficzny, kurtka, nóż i dopiero kupione buty trekkingowe.

36-latek najpierw łupy schował. Ale szybko wystroił się w buty.

- Chcąc zaimponować kolegom, wybrał się w nich na spacer po Drawnie. Na jego nieszczęście na nietypowe obuwie zwrócili uwagę również policjanci. Człapiący w przynajmniej o trzy numery za dużych butach mężczyzna wprost rzucał się w oczy - informuje Mirka Rudzińska z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji.

Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu nawet do pięciu lat więzienia.

Turyści odzyskali rzeczy.

Zobacz także
Komentarze (21)
Zaloguj się
 • jamj

  Oceniono 18 razy 14

  Biedakowi nawet "siedmiomilowe buty" nie pomogą, tylko do więzienia zaniosą..:-(

 • jamj

  Oceniono 11 razy 9

  "Męzczyzna trafił do aresztu. Grozi mu nawet do pięciu lat więzienia."
  ====================================================
  Jakby był "na stanowisku", najlepiej z poparcia partyjnego, i "przekręcił" okrągłą sumkę, to by ktoś ważny za niego poręczył i by po wolności przez kilka lat, aż do przedawnienia chodził.
  Skoro jednak na gołodupca popadło, to "prawo" stanie na wysokości zadania.

 • ochujek

  Oceniono 26 razy 6

  Przecież się wyspowiada. Jeszcze błogosławionym może zostać, jak ten obrońca pedofilów.

 • unnabujp

  Oceniono 38 razy 6

  Ewidentnie nowy kandydat na wybitnego dzialacza PiSSu, idzie w slady wybitnego meza stanu Jojo Bredzinskiego. Ale ci Redaktorzy sa perfidni, daja taka wiadomosc bo komentarz na temat Joja maja jak w banku.

 • tetradrachma

  Oceniono 32 razy 4

  Panie Kukiz TO właśnie pański potencjalny wyborca przy ustanowieniu JOW-ów !

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 2 razy 2

  Po co im buty trekingowe do kajaka?

 • xdt

  Oceniono 1 raz 1

  I to jest człowiek czy debil? Nie wierze, że jesteśmy tacy sami.

 • alkana11

  Oceniono 6 razy 0

  Właśnie, grozi złodziejaszkowi "co ma nie równo pod sufitem", 5 lat paki zafunduje sąd, a draniowi ,który dokonuje czynnej napaści na urzędnika państwowego,wykonującego czynności wobec prawa ,grozi się paluszkiem. Jego haniebny bandycki czyn wręcz co poniektóre środowiska bagatelizują?. To niebezpieczny trend,taki jak za komuny, gdzie prostego chłopa można było karać do woli, ale sekretarza partii albo księdza, nie?!!!
  Moim zdaniem ,złodziej uczynił dla Polski nie wielkie zagrożenie (ot dotykające trzy rodziny), a ten "zyguś" któremu Słomka z butów wyłaziła i brzuszysko spod "Solidarności", naruszył ustanowiony porządek demokratyczny państwa!!!. Ta menda będzińska, może wnet zostać uznanym za bohatera narodowego, za męczennika "styropian-bis". IPN, o rodowodzie PiS-iurków , gotowe by uczynić go bohaterem, wyczyści jego papiery do trzeciego pokolenia wstecz?
  Nie karajmy ludzi wedle własnych przekonań, ale wedle obowiązującego prawa?
  Sądzenie Kiszczaka "kiedy brak dostatecznych dowodów winy" jest oczywistym faktem, a stan zdrowia wyłącza tego człowieka całkowicie z odpowiedzialności, nie jest zachowaniem ,które nazywam GODNYM, ale uznaję jako zachowanie niedopuszczalne, ,które powinno być zamknięte w puszce pandory

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje